Osiedle nad Zalewem

Osiedle nad ZalewemOsiedle nad ZalewemOsiedle nad Zalewem
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
260
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Opis inwestycji

Osiedle nad Zalewem to nowa inwestycja w Lublinie. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kameralnej lokalizacji znajdującej się w dużej miejskiej aglomeracji. Nowe mieszkania w Lublinie spełniają ten wymóg i pozwalają na cieszenie się zielonym otoczeniem obiektu oraz wszystkimi atrakcjami, jakie daje mieszkanie w dużym mieście.

Całość nowego projektu składa się z 4 budynków mieszkalnych. W każdym z nich znajduje się 65 mieszkań. Wśród 260 lokali mieszkalnych znajdujących się w kompleksie dostępne są lokale 2,3,4, i 5 pokojowe. Niezależnie od układu i powierzchni mieszkania są w pełni funkcjonalne i wygodne. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych piętrach przestronne balkony, dzięki czemu apartamenty zyskują dodatkową przestrzeń.

Budynki zostały w pełni dostosowane do potrzeb mieszkańców. Podziemna kondygnacja budynku została przeznaczona na podziemny parking, a przemieszczanie się obiektach zapewniają nowoczesne i ciche windy. Dzięki szerokim korytarzem i podjazdami inwestycja oraz jej teren jest przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami. Teren posesji jest zielony i nawiązuje do naturalnego ukształtowania powierzchni tych okolic. Mieszkańcy mogą korzystać z zielonego patio, a dzieci bawić się na przygotowanym dla nich placu zabaw.

W aktualnej ofercie inwestora 3D Lublin Development znajduje się 12 mieszkań 2 lub 3 pokojowych. Obiekt został oddany do użytku w pierwszym kwartale 2021 roku. Osoby zainteresowane zakupem mieszkań w inwestycji mogą skontaktować się z deweloperem, który chętnie udziela informacji i wskazówek klientom.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja posiada również doskonałą lokalizację. Powstanie ona w Lublinie, który jest jednym z największych miast w Polsce. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli bezpośredni dostęp do atrakcji miasta, będą mogli korzystać z jego bogatej infrastruktury oraz prowadzić wygodne życie We wspaniałej nieruchomości.

Lublin to miasto z bogatą historią położone we wschodniej Polsce. Dzięki swojej długoletniej tradycji i bogatej przeszłości stało się ono ważnym punktem kulturalnym i przemysłowym. Do dzisiaj znajduje się tu wiele przedsiębiorstw i firm, a miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów. Wpływa to na stały rozwój miasta oraz jego modernizację. Mieszkańcy Lublina cenią sobie jego wspaniałą architekturę, oraz dostęp do szerokiego zaplecza usługowo handlowego.

Na terenie miasta znajdują się obiekty typowe ta duża dużego Miejskiego Ośrodka. Działają tu kina teatry i galerie artystyczne. Znajdują się tutaj również muzea ja zabytków. Mieszkańcy mają również dostęp do wielu centrów handlowych czy instytucji takich jak urzędy sądy. Miasto posiada również wiele placówek edukacyjnych. Znajdują się tutaj zarówno żłobki przedszkola, jak i szkoły oraz uczelnie wyższe. Dzięki temu miasto odwiedzane jest przez studentów, którzy wpływają na rozwój gastronomii. Znajduje się tu wiele modnych kawiarni czy restauracji.

Lublin jest dobrze skomunikowane z resztą kraju. Działają tutaj dworzec kolejowy, który jest ważnym węzłem komunikacyjnym regionu oraz lotnisko pozwalające na najdalsze podróże. A po mieście można poruszać się dzięki sprawnemu transportowi publicznemu. Pozostałymi miastami Lublin połączone jest też siecią dróg i Autostrad.

W okolicy Lublina znajduje się wiele pięknych lasów i zielonych enklawach, dzięki którą mieszkańcy będą mogli odpocząć od miejskiego zgiełku. W samym mieście znajduje się wiele parków I Rekreacji. Mieszkańcy mogą również korzystać z bogatej oferty sportowej. Działają tutaj boiska, stadiony oraz wiele klubów sportowych. Po mieście można poruszać się również rowerem, dzięki rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²