Osiedle Parkowe

Osiedle Parkowe
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
52
Powierzchnia
32 - 55 m²
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Wszystkie nasze inwestycje tworzymy w oparciu o najnowocześniejsze metody projektowania. Wdrażamy nowe technologie oraz rozwiązania funkcjonalne ułatwiające użytkowanie tworzonych przez nas przestrzeni. Dbamy o to, aby każdy projekt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Doskonale wiemy, że rzetelność, sumienność oraz dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne udanej inwestycji, dlatego staramy się dbać o tym na każdym kroku podczas planowania prac inwestycyjnych. Wszystkie realizacje oparte są o nowinki ze świata architektury oraz obowiązujące prawo budowlane. Sprawę ułatwiają współprace z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami, którzy swoją pasję i wiedzę przelewają na ciekawe i nietuzinkowe projekty. Staramy się zapewnić Wam nową jakość życia w przystępnej cenie.

Nie inaczej było w przypadku inwestycji Osiedle Parkowe, która oferuje nowe mieszkania w Rawiczu. Projekt nie jest kolejną przypadkową realizacją, a rozwiązaniem stworzonym z sercem. Nie było tutaj miejsca na przypadek, a każdy, nawet najmniejszy szczegół, dokładnie przemyślano.

INWESTYCJA NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW

Co wyróżnia inwestycję Osiedle Parkowe spośród innych dostępnych na rynku inwestycji mieszkaniowych? Z pewnością jej nowoczesny i funkcjonalny charakter, który do gustu przypadnie miłośnikom ciekawych rozwiązań architektonicznych. Prosta, a zarazem interesująca bryła okraszona jest elewacjami w stonowanej i delikatnej kolorystyce, która idealnie wpisuje się w tkankę miejską Rawicza. Architekci zadbali o to, aby projekt stanowił spójny i harmonijny element otaczającej go przestrzeni. Dzięki temu podwyższa on jakość przestrzeni i nadaje jej dodatkowych walorów estetycznych.

TWORZYMY W ZGODZIE Z PRZESTRZENIĄ

Wszystko to powstać mogło dzięki doborowi odpowiednich materiałów wykończeniowych. Osiedle Parkowe zrealizowano przy użyciu materiałów klasy premium, które posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty świadczące o ich ponadczasowej jakości. Sprawia to, że projekt nie tylko świetnie się prezentuje, ale może poszczycić się trwałością i odpornością na nieuchronny upływ czasu, uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystnie działające czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy różnice temperatur.

Nie można również przejść obojętnie obok lokalizacji projektu. Osiedle Park położone jest w centrum miasta przy jednoczesnej bliskości atrakcyjnych terenów zielonych, które umożliwiają przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się malowniczy park. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z bardzo dobrej infrastruktury społecznej niezbędnej do codziennego funkcjonowania, a także z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych. Twórcy projektu pomyśleli również o najmłodszych mieszkańcach osiedla, dla których stworzono plac zabaw odizolowany od drogi zewnętrznej.

WYGODA, TRWAŁOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

Całość inwestycji składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla mieszkańców.

Oferowane w inwestycji lokale mieszkalne cechują się świetnie rozplanowanymi układami przestrzennymi, które umożliwiają aranżację zgodnie z indywidualną preferencją nabywcy, a także wpływają pozytywnie na komfort użytkowania. Dostępne są mieszkania o powierzchni 32, 42 i 55 mkw z możliwością ich połączenia. Dzięki temu Klienci będą mogli dobrać wielkość lokalu zgodnie z własnymi potrzebami. Pomieszczenia w inwestycji na wszystkich kondygnacjach posiadają 260 cm wysokości. W projekcie przewidziano również komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

OSIEDLE PARKOWE – NAJBLIŻSZA OKOLICA

Osiedle Parkowe to inwestycja usytuowana w samym centrum Rawicza – miasta w województwie Wielkopolskim, zamieszkanym przez ponad 20 tysięcy mieszkańców. W najbliższym otoczeniu projektu znajdziemy szereg lokali usługowych zapewniającym przyszłym mieszkańcom wygodne życie. Osiedle znajduje się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 28, przy której znajdziemy również dostatek sklepów, aptek, barów czy restauracji. W odległości jednego kilometra znajduje się rynek Rawicza.

RAWICZ

Rawicz jest miastem ulokowanym w południowej części województwa Wielkopolskiego. Jego powierzchnia wynosi około 8.9 km2. Możemy w nim zobaczyć piękne, zabytkowe budowle takie jak: barokowy ratusz czy neogotycki pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Marii Panny. W Rawiczu znajdziemy również liczne tereny rekreacyjne takie jak planty powstałe z przebudowania wałów obronnych. Komunikacja w mieście jest znacznie ułatwiona dzięki obecności linii autobusowych oraz PKS, natomiast na dalsze wycieczki pozwala dworzec PKP przy linii E59 (Poznań – Wrocław). Zaraz za miastem możemy wjechać również na drogę ekspresową S5 oraz krajową 36.

Rawicz jest idealnym miejscem dla osób w każdym wieku ceniącym sobie ciszę oraz spokój. Obecne w mieście szkoły i przedszkola pozwolą na wykształcenie najmłodszych, natomiast dynamiczny rozwój miasta pozwoli na znalezienie zatrudnienia rodzicom.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²