Rezydencja Jaworowa

Oferta archiwalna
Rezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja JaworowaRezydencja Jaworowa
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
14
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Poznaj Rezydencja Jaworowa – inwestycję dedykowaną osobom poszukującym kameralnej odskoczni od miejskiego hałasu i zgiełku. Inwestycję, która z jednej strony gwarantuje wygodę mieszkania i kameralny, sielski, podmiejski klimat, z drugiej strony doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi dzielnicami Warszawy i pełną dostępność miejskich udogodnień. Rezydencja Jaworowa to wygoda dnia codziennego – wszystkie atuty domu, w cenie mieszkania!

Osiedle Rezydencja Jaworowa składać się będzie z 75 budynków dwulokalowych o nowoczesnym designie. Każdy z nich będzie posiadał 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem. Aktualny etap realizacji inwestycji, zakłada powstanie pierwszych 7 obiektów, w których łącznie znajdować się będzie 14 mieszkań. Ład przestrzenny panujący na terenie osiedla zostanie osiągnięty spójną, nowoczesną architekturą oraz przemyślanym zaaranżowanym wspólnej infrastruktury osiedlowej – takiej jak alejki piesze czy drogi dojazdowe. Teren osiedla będzie całodobowo chroniony oraz monitorowany. Dla mieszkańców przygotowano zewnętrzne miejsca postojowe.

Budynki zostały wykonane na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych – co z pewnością przełoży się na niższe koszta eksploatacyjne oraz wysoką żywotność konstrukcji. Mieszkania znajdujące się w budynkach są bezczynszowe, z dostępem do wszystkich mediów miejskich (gaz, kanalizacja, prąd, woda, internet). Czynnikiem znacząco wpływającym na poczucie kameralności są osobne wejścia do każdego z mieszkań – z własną furtką i wideofonem.

Wnętrza mieszkań zostały starannie zaaranżowane – to przestronne, dobrze nasłonecznione przestrzenie, stwarzające szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każdy z mieszkańców może dostosować je do indywidualnych preferencji. Na zewnątrz każdego z mieszkań znajdziemy przylegający ogródek, zadaszoną grillownię oraz dwa miejsca parkingowe. Standard wykonania mieszkań zawiera ogrzewanie podłogowe z niezależną termoregulacją dla każdego pomieszczenia. Dla mieszkańców przygotowano dwa typy mieszkań:

  1. Mieszkanie na parterze o powierzchni 79 metrów kwadratowych oraz 110-metrowego ogródka
  2. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 87 metrów kwadratowych oraz 36-metrowego ogródka + poddasze użytkowe o powierzchni całkowitej 69 metrów kwadratowych ( 53m2 powierzchni użytkowej ) Warianty aranżacji poddasza zawierają do 3 pokoi, łazienkę i garderobę.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne dla mieszkań parterowych.

Realizatorem inwestycji jest firma Beta Projekt Sp. z o.o. Sp. K.. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w I kwartale 2021, a planowane oddanie obiektu do użytkowania przypada na II kwartał 2022 roku. Aktualnie w inwestycji Rezydencja Jaworowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Rezydencja Jaworowa znajduje się w Jaworowej, przy ulicy Warszawskiej 50. Adres osiedla oddalony jest o zaledwie 0.8 km od granic Warszawy – to podwarszawska miejscowość doskonale skomunikowana z najważniejszymi dzielnicami Stolicy, co jest jednym z głównych powodów, dla których nowe mieszkania w Jaworowej, cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie Alei Krakowskiej oraz nowego odcinka trasy ekspresowej S7. Dojazd na Warszawskie Śródmieście zajmie nam średnio 35 minut – czas ten może się nieco skrócić lub wydłużyć w zależności od natężenia ruchu o danej porze dnia.

Łatwy dojazd gwarantuje pełną dostępność warszawskiej infrastruktury handlowo-usługowej. Mniejsze zakupy możemy zrealizować w leżącym w bliskim sąsiedztwie sklepie osiedlowym, lub udając się w 7-minutową wycieczkę samochodem do CH Janki. W Jaworowej nie brakuje malowniczych terenów zielonych idealnych na spacer z czworonogiem, jogging czy wycieczkę rowerową. Wśród pobliskich ciekawych teren ów przyrodniczych warto wymienić Lasy Sękocińskie czy Stawy Raszyńskie. Zalety lokalizacji z pewnością docenią osoby preferujące aktywne formy spędzania wolnego czasu, o trzy minuty jazdy samochodem, oddalone jest Centrum Sportu Raszyn.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²