Słoneczne Zacisze

Słoneczne ZaciszeSłoneczne ZaciszeSłoneczne ZaciszeSłoneczne ZaciszeSłoneczne ZaciszeSłoneczne ZaciszeSłoneczne Zacisze
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Cena
od 5 700 za m²
Liczba Mieszkań
81
Powierzchnia
39 - 90 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Osiedle otoczone zielenią, dobrze zlokalizowane – na klimatycznym przedmieściu, co z jednej strony pozwala cieszyć się kameralnością, z drugiej zaś gwarantuje pełną dostępność miejskich udogodnień. Kilka nowocześnie zaprojektowanych budynków, kryjących w sobie przestronne mieszkania, w pełni dopasowane do Twoich preferencji. Pomiędzy obiektami, znajdują się sprzyjające nawiązywaniu sąsiedzkich relacji strefy wspólne – zieleń, zieleń i jeszcze raz zieleń a pośrodku plac zabaw, na którym Twój Maluch zawiąże pierwsze osiedlowe znajomości…

Czy tak wygląda Twoja wymarzona przestrzeń życiowa? Jeśli tak to Słoneczne Zacisze zaprojektowano z myślą o spełnieniu tego marzenia! A w radowaniu się spełnionym marzeniem nie powinny przeszkadzać takie „niespodzianki” jak krzywe ściany, czy odgłosy głośnej muzyki dochodzące zza ściany sąsiada – poznaj nowy standard budownictwa i ciesz się codziennością w przestrzeni, zaprojektowanej na miarę Twoich potrzeb!

Całość inwestycji składa się z 5 budynków wielorodzinnych. Każdy z nich posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. W budynkach znajdziemy 81 mieszkań, każdy z nich obsługiwany jest przez nowoczesną, cichobieżną windę działająca od kondygnacji podziemnej. Na parterze znajdują się komórki lokatorskie. Osiedle Słoneczne Zacisze powstaje od podstaw, a wraz z nim infrastruktura handlowo usługową, co znacząco przekłada się na komfort i wygodę życia mieszkańców. Całość osiedla prezentuje się niezwykle estetycznie, doskonale wpisuje się w nowoczesny kanon budownictwa swoją niebanalną, ponadczasową architekturą. Budynki otaczają bujne tereny zielone oraz alejki i drogi dojazdowe z nawierzchnią asfaltową lub kostką brukową – to część parkowa obsadzona bujną roślinnością i klimatycznie podświetlona w nocy.

Osiedle Słoneczne Zacisze to inwestycja w pełni dostosowana do Twoich potrzeb. Na jej terenie znajdziemy 81 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – wszystkie łączy jednak kilka wspólnych mianowników. Przede wszystkim jakość, dbałość o detale i solidność wykonania, jest widoczna na każdym kroku – nie zaznamy tu sypiących się tynków czy mostków termicznych w ścianach. Kolejną zaletą mieszkań jest przemyślany układ znajdujących się w nich pomieszczeń, dzięki czemu uzyskano funkcjonalne, wygodne w mieszkaniu wnętrza. Deweloper także przewidział szereg możliwości dostosowania przestrzeni mieszkań do indywidualnych preferencji Nabywcy – istnieje możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich, zainstalowania ogrzewania podłogowego oraz przygotowania instalacji pod montaż klimatyzacji.

Realizatorem inwestycji jest firma IBG Instalbud Sp. z o.o., deweloper cieszący się ugruntowaną pozycją na podkarpackim rynku mieszkaniowym. Oferta firmy jest powszechnie ceniona za korzystny stosunek jakości wykonania do ceny za metr kwadratowy mieszkania. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w I kwartale 2020 roku, a zakończone w IV kwartale 2021. Aktualnie w inwestycji dostępnych jest 46 nowych mieszkań, są to:

  • 42 dwupokojowe o powierzchni od 39 do 56 m2 w cenie od 261 568 zł
  • 4 trzypokojowe o powierzchni od 69 do 70 m2 w cenie od 416 940 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Słoneczne Zacisze położona jest w Kielanówce – małej miejscowości, położonej na obrzeżach Rzeszowa. Adres osiedla oddalony jest o zaledwie 0.3 km od granicy stolicy Podkarpacia, drogę tą możemy pokonać w kilka minut samochodem – infrastruktura drogowa jest bardzo dobrze rozwinięta. Dobrze funkcjonuje również transport publiczny, zapewniający miejscowości stałe połączenie z Rzeszowem. Najbliższy przystanek autobusowy nazywa się Kielanówka cegielnia 02, znajduje się zaledwie 40 metrów od adresu osiedla i obsługiwany jest przez kilka linii Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy osiedlowe, dyskonty oraz delikatesy. Po większe zakupy możemy wybrać się do centrum Rzeszowa, co przy wspomnianym dobrym skomunikowaniu, nie będzie stanowiło większego problemu.

Osiedle położone jest w okolicy idealnej dla rodzin z dziećmi – duża ilość placów zabaw, brak problemów ze znalezieniem miejsca w szkole czy przedszkolu, a także otaczające osiedle i idealne na dłuższe i krótsze spacery tereny zielone to kilka z atutów przemawiających za zakupem mieszkania w tej miejscowości. Nowe mieszkania w Kielanówce cieszą się dużym zainteresowaniem, również ze względu na strategiczne położenie miejscowości względem Rzeszowa. Z jednej strony panuje tutaj sielski, rodziny, podmiejski klimat, z drugiej zaś, dzięki doskonałemu skomunikowaniu, dotarcie do centralnych dzielnic Rzeszowa, nie stanowi większego problemu.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²