TUMSKY Residence

TUMSKY ResidenceTUMSKY ResidenceTUMSKY Residence
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 10 800 za m²
Liczba Mieszkań
44
Powierzchnia
47 - 77 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

TUMSKY Residence to projekt mieszkaniowy przygotowany z dużym rozmachem. Uwzględnia on rozmaite potrzeby potencjalnych klientów, odpowiada na ich nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Owa inwestycja powstaje w całości pod kierunkiem dewelopera Dom-Eko Sp. z o.o. Szereg różnorodnych udogodnień oferowanych przez pomysłodawcę projektu zdecydowanie wyróżnia go spośród innych tego rodzaju. Warto zatem dobrze przypatrzeć się inwestycji. Uwzględnia ona powstanie 1 budynku o charakterze wielorodzinnym. Jest on złożony z 5 kondygnacji naziemnych, razem z parterem, a także 1 kondygnacji podziemnej. W środku obiektu mieszczą się 44 lokale mieszkalne. Są to starannie zaprojektowane mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu. Jeżeli chodzi natomiast o wysokość powstałych pięter, wynosi ona od 260 do 280 centymetrów. Dzięki zróżnicowaniu metraży potencjalni klienci mogą dokonać zakupu zgodnie ze swoimi bieżącymi potrzebami — od 47 do 77 m². Warto również odnotować, iż cena metra kwadratowego to od 10 800 do 11 880 zł. W ofercie pojawiły się mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Obecnie w sprzedaży jest 9 lokali, które właśnie wykończono i oddano do dyspozycji nabywców. Start całego przedsięwzięcia, jeżeli chodzi o budowę, miał miejsce w III kwartale 2019 roku, a aktualny plan zakłada oddanie inwestycji do użytkowania w III kwartale 2021 roku.

Wizualna strona tego projektu robi duże wrażenie. Budynek utrzymany w niskiej zabudowie, a więc dzięki temu bardzo kameralny, roztacza dookoła prawdziwy czar. Kojarzy się on już na pierwszy rzut oka z estetyczną willą miejską, tchnie luksusem. Na elewacji nie zabrakło elementów w stylu ceglanym, które zdecydowanie tutaj przeważają. To rodzi ciepłą atmosferę, budzi myśli o naturze. Ciemnopomarańczowa dachówka na spadzistej górnej powierzchni wprowadza nastrój swojskości. Białe elementy elewacji dopełniają całości obrazu. Budynek wygląda jak żywo wyjęty ze starej pocztówki. Jednocześnie można tutaj z łatwością dostrzec nowoczesne wstawki architektoniczne, jak np. szklane balustrady, panoramiczne okna umożliwiające swobodny dopływ naturalnego światła.

Projektując budynek, pomyślano o potrzebach mieszkańców, które mogą być rozmaite. Wiele osób pragnie wydzielić w domu przestrzeń zdatną do pracy, nauki czy też rekreacji. To jest w ramach wskazanej inwestycji jak najbardziej możliwe. Funkcjonalność pomieszczeń pozwala wykreować szereg wariacji na obszarze aranżacyjnym. Dobrze doświetlone wnętrza stają się optycznie powiększone, jeszcze przyjemniejsze, cieplejsze. W projekcie uwzględniono powstanie eleganckich balkonów o przeszklonych balustradach, co dosyć mocno uwypukla ich luksusowy charakter. Te dodatkowe powierzchnie są oddzielone od siebie grubymi ceglanymi ścianami o właściwej izolacji akustycznej, a zatem sąsiedzi nie będą sobie tutaj przeszkadzać. W lokalach zaprojektowano nowoczesne wideodomofony. Z nimi mieszkańcy będą o wiele bezpieczniejsi.

Specjalnie dla tych, którzy posiadają samochody i chcą mieć możliwość bezpiecznego ulokowania ich, powstały miejsca postojowe podziemne. W razie potrzeby można dokupić także dodatkową powierzchnię. Eleganckie garaże ukryją auta. W obiekcie pojawi się oczywiście cichobieżna winda. Ułatwi ona mocno komunikację pomiędzy kondygnacjami, podróżowanie bez wywoływania uczucia zmęczenia u lokatorów. Nie mogło także zabraknąć zasięgu Internetu i telewizji kablowej, ażeby dać mieszkańcom bezpośredni dostęp do multimedialnej rozrywki w dowolnym momencie.

Lokalizacja inwestycji

KAMERALNA INWESTYCJA MIESZKANIOWA W CZARUJĄCEJ DZIELNICY POZNANIA, BLISKO RZEKI

Projekt TUMSKY Residence został wzniesiony na Ostrowie Tumskim-Śródce-Zawadach-Komandorii, przy ulicy Zagórze 9. To zaledwie 1.6 km od malowniczego, tętniącego życiem centrum Poznania.

Ta lokalizacja to wymarzone miejsce dla miłośników bliskiego kontaktu z przyrodą, egzystowania w urokliwym otoczeniu nadrzecznej zieleni, a także nadwarciańskich obszarów rekreacyjnych. Można tutaj bez żadnych przeszkód relaksować się na łonie natury, odbywać piesze wędrówki z rodziną, przyjaciółmi czy też samotnie, jeździć rowerem. Ostrów Tumski to unikatowa wyspa ulokowana na poznańskiej rzece, Warcie. Jest ona doskonale skomunikowana z wieloma istotnymi punktami Poznania, czyli m.in. Rondem Śródka, Starym Miastem czy też miejskim terenem rekreacyjnym, Malta. Łatwo stąd dotrzeć do samego centrum stolicy Wielkopolski. Nowoczesny styl życia, bliskość dobrze rozwiniętej infrastruktury łączy się na tym terenie z pięknem przyrody oraz bogatą historią Poznania.

220 metrów od inwestycji mieści się najbliższy przystanek – Katedra N/Ż. Nowe Miasto, czyli dzielnica, na obszarze której leży wskazany projekt, jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Jedynie 1,5 kilometra na zachód ulokowany jest dworzec kolejowy Poznań Główny. Przechodzą tędy również istotne drogi krajowe EE30, S11 i 92. 7 kilometrów od zachodniej granicy dzielnicy znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego.

W pobliżu inwestycji ulokowane są następujące ośrodki opieki zdrowotnej: NZOZ „Zdrowie” – 110 metrów dalej, FORTIS. Przychodnia Medycyny Rodzinnej –120 metrów stąd oraz Reactive. Centrum medyczne – 340 metrów od niej.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²