Ursus Centralny

Ursus CentralnyUrsus CentralnyUrsus CentralnyUrsus CentralnyUrsus CentralnyUrsus CentralnyUrsus CentralnyUrsus CentralnyUrsus CentralnyUrsus Centralny
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022 roku
Cena
od 7 949 za m²
Liczba Mieszkań
1600
Powierzchnia
40.89 - 86.5 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Osiedle Ursus Centralny to dalekosiężny projekt o charakterze mieszkaniowym, przeprowadzany przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o. Został on ulokowany w zadowalającej lokalizacji, która pozwala korzystać do woli z pobliskiej infrastruktury. Wszystkie najważniejsze sprawy dnia codziennego przyszli lokatorzy będą mogli załatwić od ręki, jeszcze na terenie wskazanego osiedla. Warto baczniej obserwować opisywane tutaj nowe mieszkania w Warszawie, ażeby przekonać się, z jakimi udogodnieniami wiąże się zakupienie lokalu w ramach owej inwestycji. W jej skład bezpośrednio wchodzi aż 18 budynków stworzonych w typie zabudowy wielorodzinnej. Można z łatwością doliczyć się tutaj 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacji ulokowanej niżej, na poziomie podziemnym. Potencjalni klienci mogą śmiało wybierać spośród aż 1600 lokali mieszkalnych. Wysokość wybranych pięter waha się od 260 do 280 centymetrów. Metraże są rozmaite: od 40.89 do 86.5 m², a zatem każdy, bez względu na bieżące potrzeby, powinien szybko znaleźć coś dla siebie. Ceny za metr kwadratowy kształtują się następująco: od 7 949 do 11 049 zł. Klienci mogą bez problemu nabyć mieszkania 1-, 2-, 3-, a także 4-pokojowe. W tej chwili 10 lokali czeka już na nowych właścicieli. Realizacja wskazanego projektu trwa nieprzerwanie od II kwartału 2019 roku, a ostatecznego efektu można się spodziewać w IV kwartale 2022 roku.

W procesie budowy zastosowano niezwykle interesujące rozwiązania architektoniczne. Klasycznie białą elewację uzupełniają idealnie ceglane wstawki. Osiedle sprawia wrażenie bardzo świeżego, dopieszczonego niemal w każdym, nawet najdrobniejszym, detalu. Prezentowane tutaj budynki są średniej wysokości. Powoduje to rozlewanie się dookoła przyjemnej atmosfery prywatności. Aura kameralności pozwala lokatorom przypuszczać, iż będą czuli się pod wskazanym adresem naprawdę swobodnie. Na elewacji pojawiły się także pasma szarości, które podkreślają jej elegancję. W tych ścianach aż chce się zamieszkać i to najlepiej od zaraz!

Duże otwory okienne sprawiają, że wnętrza stają się idealnie rozświetlone. To jednocześnie optycznie zwiększa metraże lokali. Funkcjonalne układy pozwalają na dokonywanie szeregu najrozmaitszych wariacji na gruncie estetycznym bądź też użytkowym. Każdy może więc dostosować otrzymaną powierzchnię do własnych, bieżących potrzeb. Nie istnieją przeszkody ku temu, ażeby wykreować miejsce przyjazne nauce, pracy albo też medytacji, typowemu relaksowi. Jeżeli chodzi o przestrzenie umożliwiające wygodny odpoczynek, takimi właśnie okażą się z pewnością atrakcyjne balkony. Tutaj można bez problemu wypić kawę czy też herbatę, już od samego ranka delektować się świeżym powietrzem. Dookoła rozciągają się miłe dla oka widoki, dlatego wolny czas spędzony tam będzie mocno relaksujący.

Szereg atrakcji czeka na mieszkańców także na zewnątrz. Na osiedlu, w przestrzeni wspólnej, powstaną fontanny, które będą przez długie godziny cieszyć lokatorów. Plusk wody uspokoi nerwy, pomoże oderwać się od codziennych problemów. Nie zabraknie także estetycznych placów zabaw, gdzie milusińscy będą mogli bez najmniejszych przeszkód skakać, biegać, po prostu realizować swoje dziecięce potrzeby. Co niezwykle istotne, to jedyne takie wodne osiedle, jakie obecnie istnieje. Tutaj ukojenie znajdą wszyscy spragnieni ochłody w gorące dni. Pomyślano również o stworzeniu świetnie wyposażonej strefy fitness. Będzie tam miejsce na ruch, aktywność. Na tym bulwarze jest więc co robić. Zaprojektowano także wiele miejsc parkingowych ulokowanych w podziemiu. Są one umieszczone na obszarze hali garażowej, od której wręcz bije elegancja.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE Z WŁASNYM BULWAREM – LOKALE NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE

Ursus Centralny został ulokowany na Szamotach, przy ulicy Gierdziejewskiego. To 9.7 km od ścisłego centrum Warszawy.

Ursus leży w zachodniej części Warszawy. To dzielnica posiadająca duży potencjał inwestycyjny. Zasłynęła ona jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią. Dzisiaj natomiast spotyka się tutaj głównie osiedla mieszkaniowe. Można odnotować obecność 3 centrów handlowych: Factory Ursus, Skoroszy, a także Galerii Gawra. Swoją siedzibę ma tutaj też firma Oriflame.

Międzynarodowe arterie, trasa poznańska E-30 oraz trasa katowicka E-67, ułatwiają poruszanie się samochodem. Park Czechowicki, Hassów i Achera to uwielbiane przez wielu mieszkańców przestrzenie miejskiej zieleni. Tam można znaleźć wytchnienie po najbardziej męczącym dniu.

190 metrów od inwestycji mieści się najbliższy punkt komunikacyjny – Warszawska 02. Dzięki pociągom Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej, a także Kolei Mazowieckich można stąd sprawnie i szybko dojechać do Śródmieścia. Ursus posiada też wygodne połączenie z lotniskiem na Okęciu.

W okolicy zlokalizowano Przedszkole Niepubliczne „Akademia Małych Smoków” –  w odległości 580 metrów stąd.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²