Villa Romanów

Villa RomanówVilla RomanówVilla RomanówVilla RomanówVilla RomanówVilla RomanówVilla RomanówVilla Romanów
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 5 900 za m²
Liczba Mieszkań
64
Powierzchnia
28 - 94 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Pragniemy tworzyć realizacje, kierując się komfortem swoich Klientów. Z tego powodu powstawać mogą nowe, innowacyjne projekty, oparte o spełnianie potrzeb oraz wymagań przyszłych użytkowników. Gwarantujemy wytrzymałość, odporność oraz świeży wygląd na długie lata. Dzięki zastosowaniu wszystkich najlepszych rozwiązań, zarówno w zakresie konstrukcji, jak i wykończeń, możemy tworzyć nową jakość życia. Nasze inwestycje powstają dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz kompetencji zespołu specjalistów, którzy nie boją się nowych wyzwań. Wiele lat w branży sprawia, że każda inwestycja jest gwarancją najlepszych standardów. Wszystkie projekty są tworzone w oparciu o sumienne i rzetelne podejście, z dbałością o terminowość oddania prac.

WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ŁODZI

Inwestycja Villa Romanów oferuje nowe mieszkania w Łodzi, o najwyższych standardach funkcjonalnych oraz wykończeniowych. Cały projekt złożony jest z dwóch budynków wielorodzinnych, posiadających 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną, przeznaczoną na halę parkingową dla mieszkańców. Na drugi etap inwestycji Villa Romanów składa się czteropiętrowy obiekt w zabudowie wielorodzinnej. Wyróżnikiem tego wyjątkowego projektu jest jego nowoczesność oraz wykorzystanie najnowszych trendów architektonicznych. Nie bez powodu inwestycja uzyskała wyróżnienie na portalu Rynek Pierwotny w kategorii Najlepsza Architektura w Łodzi. Projekt reprezentuje ciekawą i niespotykaną wcześniej w mieście formę architektoniczną w stylu willi miejskich. Gwarantuje to prestiżowy i niezwykle estetyczny odbiór projektu.

Villa Romanów to nie tylko ciekawe bryły budynków, ale również dbałość o poszanowanie charakteru miejsca oraz atrakcyjny projekt zagospodarowania terenu. Inwestycja powstała w zgodzie z charakterem tkanki miejskiej Łodzi, stanowiąc jej harmonijne przedłużenie. Mieszkańcy inwestycji mają gwarancję ciekawych widoków w postaci bogatych zielonych przestrzeni. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie terenów sportowo-rekreacyjnych, zieleńca miejskiego oraz szeregu usług, takich jak m.in. poczta, przedszkole czy sklepy. To idealny wybór dla osób ceniących sobie prywatność, spokój oraz wygodę.

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI, KOMFORTU ORAZ BEZPIECZEŃSTWA

Cała inwestycja złożona jest z 64 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu oraz układzie funkcjonalnym. Dostępne są zarówno kawalerki o powierzchni 28 m2, ale również duże jak i przestronne apartamenty liczące 94 m2. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy jest w stanie znaleźć coś, co spełni jego indywidualne oczekiwania względem nowego lokum. Inwestycja Villa Romanów to odpowiedź na potrzeby zarówno rodzin z kilkorgiem dzieci, jak i osób preferujących życie w pojedynkę. Pomieszczenia w budynku na wszystkich kondygnacjach posiadają wysokość 270 cm. Zadbano również o wszystkie rozwiązania, które zwiększają komfort i wygodę życia. Lokale znajdujące się na ostatniej kondygnacji posiadają rozległe tarasy sięgające nawet 50 m2, zaś mieszkania na parterze zaopatrzone są w prywatne ogródki. Zadbano również o udogodnienia w postaci cichobieżnej windy, a także pomieszczenia gospodarcze zlokalizowane na piętrze. Dodatkowo mieszkańcy mają dostęp do miejsc postojowych zlokalizowanych w wielostanowiskowym garażu podziemnym.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Villa Romanów zlokalizowane jest w łódzkiej dzielnicy Bałuty, przy ul. Romanowskiej. To miejsce wysoce dogodne pod względem dostępności szeregu połączeń komunikacyjnych. Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie tramwajowe oraz autobusowe, co umożliwia szybką i łatwość podróż do centrum Łodzi, a także do jej pozostałych części. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli skorzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, a w odległości zaledwie 90 metrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Zielony Romanów.

Bałuty to łódzka dzielnica, która do momentu zniesienia podziału administracyjnego miasta na dzielnice, była drugim co do wielkości regionem Łodzi. Do 1954 roku we wsi Bałuty mieszkało aż sto tysięcy mieszkańców, co czyniło ją drugą co do liczby mieszkańców wsią w Europie. W późniejszym czasie niewiele się zmieniło, ponieważ Bałuty — już jako dzielnica — stanowiły najbardziej zaludniony obszar w mieście, co wiąże się z powstawaniem coraz nowszych i ciekawszych inwestycji. Dzielnica posiada swój specyficzny i wyjątkowy klimat, który wiąże się z jej historią. Współcześnie Bałuty to największa dzielnica miasta Łódź, zlokalizowana w jej północnej części. Składa się na nią osiem osiedli, a ich łączna powierzchnia wynosi 79 km2. Obecnie mieszka tutaj 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku jej istnienia miała charakter mieszkalny i przeznaczona była dla pracowników łódzkich fabryk. Znajduje się tutaj także wiele blokowisk oraz kamienic, obok których powstaje wiele obiektów zabudowy jednorodzinnej. Jednak wciąż można spotkać tutaj pozostałości po zabudowaniach przemysłowych. Niektóre z nich stanowią cenny element miasta, jak np. powszechnie znana Manufaktura, której przywrócono dawną świeżość. Wiele z tych obiektów, po gruntownej rewitalizacji, stanowi cenione nieruchomości biurowe oraz handlowe.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²