Wallenroda 31C

Wallenroda 31CWallenroda 31CWallenroda 31CWallenroda 31CWallenroda 31C
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 7 950 za m²
Liczba Mieszkań
4
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
2
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Poznaj inwestycję dedykowaną osobom, ceniącym sobie kameralność, wygodę przemieszczania i wysoką jakość budownictwa. Wallenroda 31C to zaledwie cztery starannie zaprojektowane mieszkania, zamknięte w czterech ścianach nowoczesnej willi miejskiej. Wallenroda 31C to wybór, projekt przemyślany w każdym detalu. To inwestycja nie tyle w mieszkanie, co w wysoką jakość życia!

Całość inwestycji Wallenroda 31C, składa się z jednego budynku wielorodzinnego. Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne oraz nie posiada kondygnacji podziemnej. Miejsca postojowe znajdują się na zewnątrz budynku. Teren inwestycji jest ogrodzony, a sam budynek otoczony naturalną zielenią w postaci przypisanych do mieszkań ogrodów.

Budynek stanowi doskonały przykład nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Willa miejska Wallenroda 31C, idealnie wpisuje się w otoczenie swoją prostą, minimalistyczną bryłą. Obiekt pokryto elewacją wykonaną w odcieniach bieli i szarości, całość uzupełniają szare detale architektoniczne w postaci balustrad balkonów i schodów, a także duże okna, dzięki którym kryjące się wewnątrz mieszkania, są doskonale nasłonecznione przez cały dzień. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych sprawia, że budynek jeszcze za kilkadziesiąt lat zachowa swoją świeżość i estetykę.

Mieszkania wyposażone zostały w wideodomofony. Powierzchnia każdego z czterech lokali mieszkalnych wynosi około 89 metrów kwadratowych. Rozwiązaniem mającym znaczący wpływ na poczucie kameralności mieszkańców, są osobne wejścia do każdego z mieszkań – do tych znajdujących się na piętrze, wejdziemy poprzez schody zewnętrzne. Układ pomieszczeń został opracowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkania – jasne, przestronne wnętrza, stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każdy z mieszkańców dostosuje przestrzeń mieszkania do własnych potrzeb i wymagań. Każdy lokal posiada przypisany ogródek o powierzchni od 90 do 200 metrów kwadratowych.

Realizatorem inwestycji jest firma BEM S.C., deweloper kładący ogromny nacisk na jakość wykonania oferowanych inwestycji, czego prezentowana inwestycja Wallenroda 31C, jest doskonałym przykładem. Prace nad realizacją inwestycji Wallenroda 31C, zostały rozpoczęte w III kwartale 2019, a inwestycja została oddana do użytkowania w IV kwartale 2020 roku. Aktualnie w inwestycji Wallenroda 31C, dostępne w sprzedaży są 3 nowe mieszkania 4-pokojowe o powierzchni 89 m2 w cenie od 612 400 zł.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Wallenroda 31C znajduje się we Wrocławiu, na Zakrzowie, przy ulicy Konrada Wallenroda 31C. Adres inwestycji oddalony jest o 7.9 km od centrum miasta. Pokonanie tej drogi samochodem zajmie nam kilkanaście minut. Warto również wspomnieć o dobrze rozbudowanej sieci transportu publicznego – Wrocław obsługiwany jest przez połączenia autobusowe oraz tramwajowe, najważniejszy punkt komunikacyjny nazywa się „Wallenroda” i leży 150 metrów od inwestycji.

Zakrzów to część Wrocławia, leżąca na terenie dawnej dzielnicy Psie Pole zlokalizowanej na wschodnich obrzeżach miasta. Okolica jest spokojna, w jej krajobrazie dominuje niska zabudowa mieszkaniowa oraz wszechobecna zieleń. Młodzi rodzice, planujący zakup mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu, powinni rozważyć nabycie nieruchomości właśnie w tej okolicy – w przestrzeni miejskiej znajdziemy wiele ogólnodostępnych placów zabaw, nie brakuje tutaj malowniczych terenów idealnych na dłuższy, lub krótszy spacer z Maluchem. Warto również wspomnieć, że w przeciwieństwie do wielu dużych polskich miast, w tutejszej okolicy nie występują raczej problemy z brakiem odpowiedniej ilości dostępnych miejsc w przedszkolu czy żłobku – najbliższe przedszkole leży w odległości zaledwie 60 metrów od adresu inwestycji, kolejne nieco dalej – 250 metrów. Na wysokim poziomie stoi również tutejsza infrastruktura handlowo usługowa, najbliższy dyskont, oddalony jest o 420 metrów od adresu inwestycji, natomiast przy tak dobrze rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz sieci połączeń komunikacji miejskiej – wycieczka do jednej z dużych, wrocławskich galerii handlowych, nie stanowi najmniejszego problemu.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²