WDWA – Wille Markowskiego

WDWA – Wille MarkowskiegoWDWA – Wille MarkowskiegoWDWA – Wille MarkowskiegoWDWA – Wille Markowskiego
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
Gotowe
Cena
od 7 500 za m²
Liczba Mieszkań
32
Powierzchnia
73 - 74 m²
Liczba pokoi
3 - 4
Liczba pięter
2
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

WDWA – Wille Markowskiego to niezwykle interesujący projekt o charakterze mieszkaniowym. Jest on od początku do końca realizowany przez dewelopera DŚ Development. Zdecydowanie warto przyjrzeć mu się z bliska, aby lepiej zorientować się w szeregu udogodnień, jakie ze sobą niesie dla potencjalnych klientów. Stanowi on idealną odpowiedź na oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających osób. Te mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu zostały doskonale przemyślane, stworzone z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długoletnią trwałość. Cała inwestycja składa się z 16 budynków, przygotowanych w typie zabudowy wielorodzinnej. Opisywane tutaj obiekty posiadają 2 kondygnacje naziemne, licząc do tego także parter. Są one pozbawione kondygnacji podziemnych. Na całą inwestycję składają się ogólnie 32 lokale mieszkalne. Kiedy mowa o konkretnych kondygnacjach, wysokość wybranych pięter waha się od 260 do 280 centymetrów. Jeżeli natomiast chodzi o rozmiary mieszkań z tej oferty, znajdują się one w przedziale od 73 do 74 m². Gdy myśli się o kosztach, jakie należy ponieść w związku z kwotą za metr kwadratowy, trzeba przygotować się na wydatek rzędu od 7 500 do 8 000 zł. W ofercie znajdują się lokale 3- oraz 4-pokojowe. Aktualnie na sprzedaż wystawionych jest 15 całkowicie nowych mieszkań, o których staranne wykończenie już zadbano i są gotowe do zajęcia w tej chwili. Budowę rozpoczęto jeszcze w IV kwartale 2019 roku, a wiadomo już, że oddanie tej inwestycji do ogólnego użytkowania lokatorów w całości nastąpi najprawdopodobniej w II kwartale 2022 roku.

Budynki są niemal białe, lecz elewację uzupełniają lekko kremowe odcienie. Liczne przeszklenia zdecydowanie podnoszą poziom atrakcyjności tych obiektów. Wprowadzają one niezwykły klimat lekkości i powiew luksusu. Stosunkowo niska, bliźniacza zabudowa powoduje, iż osiedle zyskuje przyjemnie kameralny charakter. Mieszkańcy mogą zadbać o własną prywatność i zawsze będą czuli się tutaj swojsko. Jeżeli chodzi o formę geometryczną, budynki kojarzą się nieco z estetycznymi prostokątami. Obiekty od razu rodzą też skojarzenia  z typowo podmiejskimi willami.

Lokale umieszczone wewnątrz obiektów zostały wyposażone w szereg udogodnień dedykowanych lokatorom. To m.in. ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja czy też elektrycznie sterowane rolety. Układy lokali są wysoce funkcjonalne. Poszczególne pomieszczenia da się zupełnie dowolnie zaaranżować. Może tutaj zatem powstać przestrzeń zdatna do nauki, pracy, medytacji czy też relaksacji w gronie rodzinnym bądź przyjacielskim. Jedynym wyznacznikiem będą indywidualne preferencje mieszkańców. Mogą oni teraz spełnić swoje najskrytsze marzenia, jeżeli chodzi o wystrój wnętrz. Mieszkania znajdujące się na piętrze uzyskują dodatkową powierzchnię w postaci tarasów balkonowych. Lokale umieszczone na parterze mają przynależne do nich prywatne ogródki, gdzie pojawiły się dodatkowe przyłącza wody. Dzięki dużym oknom wnętrza wypełnione są światłem pochodzącym z samej natury. To sprawia, że pomieszczenia są przyjemnie jasne i stają się jakby większe.

W ramach inwestycji przewidziano powstanie miejsc postojowych naziemnych. Będą one usytuowane w specjalnie do tego przygotowanych garażach, jak również na ogólnodostępnym terenie, z którego mogą skorzystać goście lokatorów. Na zewnątrz budynków znajdą się eleganckie trawniki z rolki.

Lokalizacja inwestycji

NOWOCZESNE WILLE USYTUOWANE NA TERENIE WROCŁAWSKIEGO PSIEGO POLA

Inwestycja WDWA – Wille Markowskiego została umieszczona na Widawie, przy ulicy Zygmunta Markowskiego. To dokładnie 7.8 km od centrum Wrocławia.

Projekt mieści się na terenie dzielnicy, jaką jest Psie Pole. Jest ona usytuowana w północnej części miasta. Mieszka tutaj ponad 93 tysiące osób. Jeżeli chodzi o zabudowę dzielnicy, można tutaj zaobserwować przeważnie osiedla domów jednorodzinnych oraz willi. W okolicy nie brakuje również typowych osiedli mieszkaniowych. Są to: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. Granice dzielnicy wyznaczają przepiękne tereny zielone, idealne do zażycia odpoczynku na świeżym powietrzu, rekreacji. Mowa o Lesie Rędzińskim, Osobowickim oraz Sołtysowickim. Największą arterią okolicy, która generuje ruch miejski, jest ulica Jana Kasprowicza. Mieści się ona w zachodniej części dzielnicy. Psie Pole przecina także fragment obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dobrze funkcjonuje tutaj transport zbiorowy. Po tym terenie kursuje 6 linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. 180 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy przystanek – Grawerska.

Niedaleko osiedla usytuowana jest również placówka edukacyjna, do której rodzice mogą posłać swoje dzieci. To Przedszkole nr 100 mieszczące się w odległości 280 metrów od projektu.

300 metrów dalej znajduje się sklep Dino, gdzie można bez problemu zrobić większe zakupy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Topole

od 7 800 za m²

Topole

Termin oddania:

3 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

47

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

28 - 76 m²

MOTTO Wojnów

od 7 500 za m²

MOTTO Wojnów

Termin oddania:

2 kwartał 2024

Liczba mieszkań:

76

Liczba pokoi:

2 - 6

Powierzchnia:

42 - 138 m²

Nowogródzka

od 7 826 za m²

Nowogródzka

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

63

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

45 - 77 m²

Osiedle Nelle

od 6 200 za m²

Osiedle Nelle

Termin oddania:

3 kwartał 2022 roku

Liczba mieszkań:

125

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

32 - 73.29 m²

Miasto Ogród Karłowice

od 10 000 za m²

Miasto Ogród Karłowice

Termin oddania:

3 kwartał 2021 roku

Liczba mieszkań:

79

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.91 - 97.1 m²

Wybrzeże Reymonta

Wybrzeże Reymonta

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

135

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

27.93 - 77.27 m²