Więckowskiego 79

Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79Więckowskiego 79
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
29
Powierzchnia
44.82 - 83 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne

Opis inwestycji

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze inwestycje reprezentowały najnowsze rozwiązania funkcjonalne, technologiczne oraz architektoniczne. Współpracujemy z doświadczonymi oraz kompetentnymi specjalistami, którzy nie boją się wyzwań i znają doskonale rosnące potrzeby społeczeństwa w zakresie lokali mieszkalnych. Dzięki ich ciężkiej pracy powstawać mogą ciekawe i nowoczesne obiekty i przestrzenie, które podnoszą jakość tkanki miejskiej oraz korzystnie wpływają na życie przyszłych użytkowników. Staramy się zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Sprawia to, że powstawać mogą realizacje dopracowane w każdym calu.

Więckowskiego 79 to inwestycja oferująca nowe mieszkania w Łodzi. Ten ciekawy i innowacyjny projekt składa się w całości z 29 lokali mieszkalnych znajdujących się w budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 6 kondygnacji podziemnych wraz z parterem. Inwestycja jest połączeniem świetnych rozwiązań wykończeniowych, funkcjonalnych i konstrukcyjnych w akompaniamencie przyjaznego dla przyszłych mieszkańców zagospodarowania terenu.

WYJĄTKOWA ŁÓDZKA INWESTYCJA

Projekt Więckowskiego 79 powstał dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów wykończeniowych klasy premium, które posiadają wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty. Dzięki temu inwestycja zachwyca świeżym i nowoczesnym wyglądem, ale także trwałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, upływ czasu oraz niekorzystnie działające czynniki atmosferyczne. Obiekt wybudowano w tradycyjnej technologii murowanej, co dodaje bryle uniwersalnego wyglądu, który spodoba się każdemu.

Więckowskiego 79 to nie tylko staranny projekt budynku mieszkalnego, ale także harmonia i spójność ze znajdującą się w pobliżu tkanką miejską. Projektanci stworzyli obiekt oraz zagospodarowanie terenu w oparciu o charakter miejsca. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze świetnie zaaranżowanej przestrzeni rekreacyjno — sportowej, która jest wspaniałą opcją na zacieśnienie relacji sąsiedzkich. Terenom rekreacyjnym będzie towarzyszyć oświetlony nocą ogród, piesze alejki, a także elementy małej architektury.

WYGODA, FUNKCJONALNOŚĆ I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Inwestycja oferuje przyszłym mieszkańcom 29 nowych mieszkań zaprojektowanych na podstawie najlepszych rozwiązań ergonomicznych i funkcjonalnych. Układy przestrzenne lokali umożliwiają dowolną ich aranżację zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkowników. W inwestycji dostępne są mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 72 do 81 m2. To doskonały wybór dla rodzin z dziećmi szukających nowego, większego lokum, ale także dla par ceniących wygodę i przestronne wnętrza. Wszystkie pomieszczenia w inwestycji Więckowskiego 79 posiadają komfortową wysokość 278 cm, a większość z nich zaopatrzona jest w przeszklone balkony umożliwiające chwile relaksu po ciężkim dniu pracy.

Projekt przewiduje ponadto szereg udogodnień, które pozytywnie wpływają na odbiór i korzystanie z przestrzeni. Ze względu na wygodę mieszkańców, pomieszczenia gospodarcze zostały usytuowane bezpośrednio przy lokalach mieszkalnych. Na parterze inwestycji przewidziano również cztery lokale usługowe. Dla jeszcze większej wygody i komfortu inwestycja posiadać będzie dwie nowoczesne windy, które dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kupując lokal na Więckowskiego 79, można czuć się bezpiecznie dzięki ogrodzonym terenom oraz możliwości korzystania z wideodomofonów. Mieszkańcy będą mogli również korzystać z naziemnych miejsc postojowych w garażu, który jest doskonale skomunikowany z resztą inwestycji.

Lokalizacja inwestycji

Więckowskiego 79 to inwestycja zlokalizowana w Łodzi, w dzielnicy Stare Polesie, przy ul. Więckowskiego 79. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom bardzo dobre połączenia komunikacyjne, które pozwalają dostać się do centrum miasta w około 5 minut. Zaledwie 60 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Więckowskiego — Żeligowskiego.

Droga E75 oraz główne ulice sprawiają, że Polesie jest dzielnicą świetnie skomunikowaną z resztą miasta. Dzięki zajezdni autobusowej mieszkańcy inwestycji Więckowskiego 79 będą mogli szybko i bezpiecznie dostać się do wybranego punktu na mapie Łodzi. Podróż do pracy, szkoły czy na spotkanie z przyjaciółmi nie będzie stanowiła problemu. Dodatkowym atutem lokalizacji jest znajdująca się w pobliżu stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której można łatwo dojechać do większości dużych polskich miast.

Polesie (zaraz po Śródmieściu) stanowi najmniejszą dzielnicę Łodzi o powierzchni 45,37 km2. Jej komfortowe położenie blisko centrum miasta sprawia, że chętnie zamieszkują tam rodziny z dziećmi, starsze osoby oraz single preferujący spokojny, oraz wygodny styl życia. Liczba mieszkańców dzielnicy wynosi około 133 tys. osób. Polesie to wyjątkowa i atrakcyjna dzielnica pod wieloma względami. Znajduje się tutaj wiele ciekawych zielonych przestrzeni, umożliwiających aktywny wypoczynek. Na terenie zlokalizowane są także punkty usługowo-handlowe, a także wiele placówek medycznych. Dodatkowym plusem dzielnicy jest jej spokojny charakter. Mimo dynamicznego rozwoju Polesie wciąż stanowi idealne miejsce do zamieszkania na stałe. Przez wzgląd na bliskość do centrum, jest to świetna lokalizacja pod nowe inwestycje.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²