Wólczańska 188

Wólczańska 188Wólczańska 188Wólczańska 188Wólczańska 188Wólczańska 188Wólczańska 188
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
80
Powierzchnia
26 - 88 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
podziemne

Opis inwestycji

Nowa inwestycja Wólczańska 188 powstaje w centrum Łodzi. Dzięki świetnej lokalizacji i doskonałym mieszkaniom obiekt został pozytywnie przyjęty na rynku deweloperskim. Ponieważ jest to modernistyczny kompleks, wykonany z dbałością o każdy detal i troską o potrzeby przyszłych mieszkańców, jest to wyjątkowy projekt w skali całego miasta.

Nowa inwestycja w Łodzi  składa się z 80 lokali mieszkalnych. Powstaną one w dwóch budynkach wielorodzinnych. Parter budynków został przeznaczony na miejsce dla lokali usługowych. Apartamenty zostały w pełni przystosowane do wymagań klientów. Niezależnie od metrażu i  układu pomieszczeń są przytulne i w pełni funkcjonalne. Dzięki balkonom loggiom i tarasom zyskują one dodatkową przestrzeń aranżacyjną oraz źródło naturalnego światła, które wpływa na przyjazny klimat przestrzeni apartamentów.

Apartamentowce mają 4 lub 5 kondygnacji oraz podziemny poziom, na którym znajdują się miejsca parkingowe. Dzięki temu ruch na terenie posesji został zminimalizowany, a projektanci mogli przeznaczyć otoczenie budynków na teren do wypoczynku i zabawy dla dzieci. Znajduje się tu zielone patio oraz plac zabaw, a teren budynku został ogrodzony i jest monitorowany, by zapewnić mieszkańcom pełnię bezpieczeństwa. Dla komfortu przemieszczania się po obiektach mieszkańcy mogą korzystać z dużej i nowoczesnej windy.

Inwestycja jest nadzorowana przez biuro deweloperskie 3D Development. Prace remontowe zakończą się w 4 kwartale 2022 roku i wtedy inwestycja ma zostać oddana do rąk mieszkańców. W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się 37 mieszkań w wariancie 2 i 3 pokojowy. Więcej informacji można uzyskać poprzez bezpośredni kontakt z firmą realizującą projekt.

Lokalizacja inwestycji

Nowa inwestycja powstaje w jednym z największych miast w Polsce. Łódź to centrum aglomeracyjne, które stale rozwija się i aspiruje do grona jednego z największych ośrodków Kultury w tej części Europy. Dzięki temu mieszkańcy nieruchomości będą mieli stały dostęp do wspaniałej infrastruktury i możliwości, jakie daje im to niezwykłe miasto.

Łódź to 700 tys. miasto, które ze względu na swoją przemysłową historię posiada niepowtarzalną architekturę. Dawne przestrzenie fabryk i magazynów są przekładane na współczesny język architektury, która zachwyca swoimi loftowymi obiektami. Jednym z najpopularniejszych przykładów modernizacji urbanistyki łodzi jest Manufaktura. Dawna industrialna przestrzeń została zamieniona na centrum kulturalno- handlowe gdzie mieszkańcy łodzi chętnie spędzają czas i korzystają z atrakcji dostępnych w obiekcie.

Reprezentacyjna ulica miasta to Ulica Piotrkowska. Wzdłuż tej długiej alei ciągną się restauracje, bary i kawiarnie. Znajdują się tu również lokale usługowe oraz miejsca kulturalne. Zabytkowe kamienice zachwycają swoimi finezyjnymi detalami, a popularność miejsca skłania miasto do rewitalizacji nieruchomości, przez co jest to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi.

Miasto jest również ważnym ośrodkiem przemysłowym i biznesowym. Działa tutaj wiele firm i instytucji. W łodzi znajduje się także wiele studentów, którzy korzystają z szerokiej oferty edukacyjnej uczelni wyższych. Ośrodki naukowe i badawcze łodzi są znane i cenione w całym kraju.  Centra medyczne i rehabilitacyjne dają możliwość dostępu do profesjonalnej opieki medycznej.

Łódź posiada świetną komunikację z pozostałymi miastami Polski. Dzięki dobremu połączeniu kolejowemu podróż do Warszawy zajmuje niecałe 2 godziny. Po terenie miasta można natomiast poruszać się za pomocą tramwajów i autobusów, które szybko  i wygodnie przewożą mieszkańców do każdej części Łodzi.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²