Zielone Widoki

Zielone WidokiZielone WidokiZielone WidokiZielone WidokiZielone WidokiZielone WidokiZielone WidokiZielone WidokiZielone WidokiZielone Widoki
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2023
Cena
od 6 500 za m²
Liczba Mieszkań
80
Powierzchnia
33 - 68 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
naziemne, podziemne
Powierzchnie dodatkowe
balkon, loggia, taras, ogródek

Opis inwestycji

Na terenie Legnicy powstają nowe mieszkania. Jest to osiedle Zielone widoki, które zapewnia niezwykle funkcjonalne mieszkania, które będą służyć przyszłym mieszkańcom przez długie lata. Duży potencjał aranżacji mieszkań oraz wspaniała lokalizacja nieruchomości sprawiają, że mieszkania są atrakcyjną propozycją proponowaną przez doświadczonego dewelopera.

Zalety inwestycji

  • komórki lokatorskie
  • winda
  • plac zabaw
  • stacja ładowania samochodów elektrycznych
  • balkon/loggia/taras
  • ogródek
  • standard deweloperski

Struktura inwestycji

Na terenie osiedla założono chodniki, drogi wewnętrzne, trawniki, plac zabaw, przewidziano miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym z możliwością ładowania samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie. W budynkach zainstalowano windy.

Parking

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Architektura 

Zielone widoki to inwestycja, która doskonale łączy piękno zielonych terenów i nowoczesną architekturę. Dlatego jednym z celów projektantów było stworzenie inwestycji w świetniej jakości oraz z poszanowaniem środowiska, w którym powstaje. W myśl ekologicznych wartości na terenie posesji zapewniono możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki temu mieszkańcy mogą wspierać  lokalną przyrodę.

Dostępne mieszkania

Na terenie obiektu powstanie 80 mieszkań. Będą one rozlokowane w 3 budynkach wielorodzinnych. Bloki mieszkalne będą mieć 2 piętra i kondygnację podziemną, na której zostaną stworzone miejsca parkingowe dla mieszkańców inwestycji. W dwóch budynkach znajduje się winda. Mieszkania na piętrze będą mieć dodatkowe udogodnienie w postaci przestronnego balkonu. Mieszkania zostały zaprojektowane w różnych wariantach, dlatego można wybrać takie  rozmieszczenie pomieszczeń, które najbardziej spełnia indywidualne potrzeby.

Aktualizacja

Aktualnie w sprzedaży dostępnych jest 11 mieszkań o powierzchni od 33 do 68 m2  w cenie od 6500 zł za metr kwadratowy.

Lokalizacja inwestycji

Zielone Widoki zostały usytuowane w Legnicy przy al. Rzeczypospolitej. Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy mogą korzystać z szerokiej oferty usług i atrakcji miasta, ale nie tracą przy tym możliwości  odpoczynku i izolacji od miejskiego hałasu pośród zielonych terenów, które otaczają inwestycję. Jest to miejsce, które stworzono z myślą o osobach poszukujących nie tylko doskonałej jakości mieszkań, ale także wygodnej lokalizacji.

Legnica to jedno z ważniejszych miast w województwie dolnośląskim. Jest to duże miasto, które charakteryzuje się dużą ilością ośrodków przemysłowych. Dzięki temu miasto jest ważnym punktem na gospodarczej mapie kraju. Industrialny charakter miasta sprawia, że jest ona w ciągłym rozwoju. Powstaje tu wiele dróg i nowych inwestycji. Rozbudowuje się także sektor nieruchomości, czego przykładem jest osiedle Zielone Widoki.

Transport

Droga krajowa nr 94 przebiega w odległości 750 m od inwestycji, do drogi ekspresowej S3 ― 1800 m. Stacja PKP Legnica i przystanki PKS są oddalone o 1600 m. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się stacja roweru miejskiego. Do Rynku w Legnicy można dojść piechotą w około 25 minut lub dojechać samochodem w 6-7 minut.

Handel i gastronomia

W pobliżu osiedla dostępne są salon fryzjerski, punkty usługowe, sklep spożywczy Biedronka, supermarkety Lidl i B1, stacja paliw, oddziały banków, restauracje. Centrum handlowe Galeria Piastów jest oddalone o 1500 m, Galeria Gwarna ― o 1950 m, centrum handlowe Auchan Legnica ― o 2600 m.

Edukacja

Najbliżej położone placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza ― 500 m, Przedszkole Miejskie nr 3 ― 650 m, Żłobek Happy House ― 800 m, Miejskie Przedszkole nr 12 ― 950 m, Szkoła Podstawowa nr 7 i Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich ― 1150 m.

Zdrowie i uroda

Nieopodal inwestycji znajdują się apteki, gabinet stomatologiczny, specjalista chorób dziecięcych, CM Biegunowa NZOZ.

Dodatkowe aktywności

Na terenie miasta działa też wiele obiektów sportowych. W niedużej odległości od osiedla znajduje się boisko. Mieszkańcy nowej inwestycji w Legnicy  mogą również skorzystać z oferty klubów sportowych i fitness, działa też tutaj siłownie i pływalnie. Osoby, które lubią aktywność na świeżym powietrzu, mogą skorzystać z siłowni plenerowych lub wybrać się na wycieczkę rowerową dzięki dużej ilości ścieżek i tras dla rowerów.

Park Miejski znajduje się w odległości 950 m, Ogród botaniczny Palmiarnia Legnicka ― 1150 m, Park Bielański ― 1300 m, Aleja Platanowa ― 1600 m, Park Gdański ― 2250 m.

W niedużej odległości znajdują się korty tenisowe, pływalnia, klub fitness. Stadion Miejski im. Orła Białego znajduje się w odległości 800 m.

 

INWESTYCJE W OKOLICY

Scala Park

od 6 900 za m²

Scala Park

Termin oddania:

1 kw. 2023

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

26 - 90 m²

Nowe Piekary

od 7 000 za m²

Nowe Piekary

Termin oddania:

Liczba mieszkań:

72

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

46 - 112 m²

Cztery Kąty

od 7 350 za m²

Cztery Kąty

Termin oddania:

4 kw. 2020

Liczba mieszkań:

32

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

27 - 67 m²

Złota 9-tka

od 7 200 za m²

Złota 9-tka

Termin oddania:

4 kw. 2021

Liczba mieszkań:

450

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

43 - 80 m²

Nowy Tarninów

od 7 500 za m²

Nowy Tarninów

Termin oddania:

4 kw. 2021

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

25 - 62 m²