Żółkiewskiego 7

Żółkiewskiego 7Żółkiewskiego 7Żółkiewskiego 7Żółkiewskiego 7Żółkiewskiego 7Żółkiewskiego 7
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2023 roku
Cena
od 9 800 za m²
Liczba Mieszkań
14
Powierzchnia
32.57 - 61.74 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Żółkiewskiego 7 to inwestycja mieszkaniowa, która zaskakuje prostotą. Dzięki niej można dobrze poznać smak życia na terenie dużego ośrodka miejskiego, a jednocześnie delektować się ciszą, przyjemną atmosferą spokoju oraz prywatności. Za przeprowadzenie owego projektu w całości odpowiada firma Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K. Podwyższony standard wykończenia zachęca mocno do zainteresowania się ową ofertą. Omawiane tutaj mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie spełniają oczekiwania klientów, którzy pragną żyć dokładnie tak, jak to sobie zaplanowali, zakosztować komfortu. W ramach inwestycji stworzono 1 budynek wielorodzinny. Charakteryzuje się on posiadaniem 5 kondygnacji typowo naziemnych, uwzględniając także parter, oraz 1 kondygnacji uplasowanej niżej, w podziemiu. Zaproponowano klientom 14 wygodnych mieszkań. W zależności od omawianej kondygnacji, wysokość poszczególnych z nich wynosi od 277 do 300 centymetrów. Prezentowane lokale mają od 32.57 do 61.74 m². Za metr kwadratowy należy uiścić opłatę równą od 9 800 zł w górę. Liczba pomieszczeń to od 1 do 3 niezależnych pokoi. Aktualnie 9 zupełnie nowych mieszkań wystawionych jest na sprzedaż. Prace nad wskazaną inwestycją ruszyły w III kwartale 2021 roku, podczas gdy planowane oddanie jej do użytkowania mieszkańców nastąpi najprawdopodobniej w I kwartale 2023 roku.

Sam obiekt można określić jako kameralną zabudowę pierzejową (tj. niska zabudowa z wieloma drzewami oraz trawnikami wzdłuż węższych uliczek). Dookoła rozlewa się atmosfera prywatności, urzekającego zmysły spokoju. Do budynku prowadzą drzwi antywłamaniowe (z najwyższą klasą C) o podwyższonej izolacji akustycznej. Gwarantuje to mieszkańcom duże poczucie komfortu. Interesujące są rozwiązania architektoniczne, jeżeli chodzi o elewację klatki wejściowej. Wyłożono ją naturalnym cedrem kanadyjskim. Profilowe łączenie stworzy tzw. „efekt żaluzji”. Z przeszklonymi drzwiami będą sąsiadować bezpośrednio płyty elewacyjne mające fakturę betonu architektonicznego. Pojawią się także eleganckie detale ze stali nierdzewnej w postaci skrzynek na listy, oznaczenia obiektu, balustrad czy poręczy.

Same mieszkania zostały zaprojektowane bardzo ciekawie. Praktyczny rozkład pomieszczeń daje dużą swobodę w zakresie aranżacji wnętrz. Dołączono do nich reprezentacyjne balkony oraz loggie, które znajdują się od strony południowej. To sprawia, że światło naturalnego pochodzenia z łatwością wdziera się do pokoi. Wszystkie te elementy lokalowe, co warto podkreślić, wychodzą na dziedziniec, dlatego nie ma mowy o miejskim hałasie. To wprost idealne powierzchnie do cieszenia się odpoczynkiem podczas picia kawy czy herbaty. Jako że od początku stawiano tutaj na zaproszenie do wnętrz ożywczego słońca, stworzono w projekcie wiele dużych okien od balkonów francuskich. Budynek cechuje się narożnym położeniem, a zatem jest on wyeksponowany na cztery strony świata.

Niezwykle komfortowa jest elegancka i przestronna hala garażowa, która posiada również sporych rozmiarów komórki lokatorskie. Mieszkańcy nie będą mieli najmniejszego problemu z parkowaniem na wskazanym terenie. Zastosowano energooszczędny system oświetlenia części wspólnych, dlatego lokatorzy mogą spodziewać się niskich kosztów. Od strony południowej powstanie efektowny szpaler siedmiu drzew, który będzie ciągnął się wzdłuż wjazdu do wspomnianego garażu. Goście odwiedzający mieszkańców na pewno ucieszą się z powodu ogólnodostępnych, absolutnie darmowych miejsc postojowych naziemnych.

Funkcjonowanie w obrębie inwestycji ułatwi sprawna i szybka winda, która pracuje w cichy sposób.

Lokalizacja inwestycji

ZACHWYCAJĄCA INWESTYCJA MIESZKANIOWA ULOKOWANA NA WARSZAWSKIEJ PRADZE-POŁUDNIE

Żółkiewskiego 7 znajduje się na Gocławku, przy ulicy Żółkiewskiego 7. To 6.7 km od centrum stolicy.

Tutaj właściwie wszędzie jest blisko. Nieopodal mieszczą się 3 przystanki: Olszynka Grochowska, Hetmańska oraz Żółkiewskiego. Można stąd dojechać do centrum oraz w inne zakamarki Warszawy bardzo szybko dzięki licznym liniom tramwajowym, a także autobusowym. Punkt komunikacyjny Żółkiewskiego 04 usytuowano 140 metrów od całej inwestycji. Mosty Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego ułatwiają podróżowanie na drugi brzeg Wisły. Na terenie Pragi-Południe kursuje też Szybka Kolej Miejska.

Można tutaj odnotować obecność wielu przepięknych przestrzeni zieleni, m.in. jednej z najpiękniejszych w Europie, czyli Parku Skaryszewskiego oraz rezerwatu Olszynka Grochowska. To tutaj znajduje się słynny Stadion Narodowy. Teatr Powszechny to najistotniejszy ośrodek kulturalny dzielnicy.

Na rozbudowaną ofertę edukacyjną składają się m.in.: Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna „Akademia Filmu i Telewizji” – położona 260 metrów od projektu, Przedszkole nr 331 – w odległości 290 metrów od niego czy Przedszkole nr 179 „Pozytywka” – 330 metrów stamtąd.

Jeżeli chodzi o najbliższe sklepy, nieopodal znajdują się: punkt Meble Kuchenne – 120 metrów dalej, Piekarnia – 190 metrów od budynku, a także świetnie wyposażony sklep osiedlowy – zaraz obok.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²