BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.

Aktualne inwestycje dewelopera BJM Development Sp. z o.o. Sp.k. - 1 obiekt

Apartamenty Targowa

Apartamenty Targowa

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 2 kwartał 2021
 • Miasto: Warszawa

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.

  BJM DEVELOPMENT firma działająca na rynku mieszkaniowym od 2005 roku. Firma swoje inwestycje realizuje na terenie Warszawy, a jej wciąż rosnące grono zadowolonych Klientów, jest efektem wysokiej jakości świadczonych przez tego dewelopera usług. Firma może poszczycić się wysoce wykwalifikowaną kadrą – której dobrze znane są realia branży budowlanej oraz deweloperskiej i finansowej.

  Budynki wykonane przez BJM DEVELOPMENT, idealnie wpisują się w krajobraz mieszkaniowy Stolicy. Wykonane są przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz umiejscowione w atrakcyjnych lokalizacjach – w ich sąsiedztwie znajdziemy infrastrukturę ułatwiającą życie codzienne mieszkańców, a więc sklepy, lokale usługowe, szkoły, przedszkola, a także obiekty rekreacyjne i tereny zielone.

  Inwestycje dewelopera BJM DEVELOPMENT skupiają się przede wszystkim wokół budownictwa mieszkaniowego – sumienność, terminowość i jasne zasady zawarte w umowie leżą u podstaw działalności tej firmy, korzystając z jej usług spotkamy się z wysoką jakością obsługi klienta, jakością, jakiej nie powstydziłby się żaden deweloper w Warszawie.

  W trakcie prawie dwóch dekad swojej obecności na rynku mieszkaniowym, firma zrealizowała wiele udanych inwestycji. Jest to efektem dobrej znajomości rynku mieszkaniowego i bogatego doświadczenia pracowników firmy, którzy dobrze odnajdują się w realiach branży deweloperskiej i finansowej, co z kolei przekłada się na wydawanie przez nich celnych analiz – ocenę szans i czyhających zagrożeń. Każdy Klient kupujący mieszkanie w firmie BJM DEVELOPMENT, może być spokojny o ulokowane środki – pewne zaplecze finansowe oraz kwalifikacje zatrudnionej kadry są gwarantem udanej inwestycji.

  Deweloperowi BJM DEVELOPMENT nieobce są również problemy, z jakimi muszą się zmagać osoby marzące o zakupie własnego lokum. Dlatego bazując na swoim bogatym doświadczeniu, firma stara się ułatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania. Pracownicy BJM DEVELOPMENT, świadczą fachowe doradztwo, w ramach którego przeprowadzają swoich Klientów przez cały proces – od podpisania umowy zakupu mieszkania, aż po przekazanie kluczy do zakupionej nieruchomości.

  Klucze zostają przekazane zawsze we wcześniej ustalonym terminie – jest to efektem dobrej współpracy wewnątrz BJM DEVELOPMENT, zarówno kadra biurowa, jak i budowlana robi wszystko, co w jej mocy, aby dotrzymywać ustalonych terminów. Wysoka jakość, jest przez tego dewelopera traktowana na równi z terminowością. Dlatego przy realizacji planowanych inwestycji BJM DEVELOPMENT, nigdy nie stawia na półśrodki – zatrudnia fachowców budowlanych, którzy korzystają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  228153620
  Adres:
  ul. Klimontowska 26 lokal nr 50
  Strona www:
  https://www.bjm-development.pl/