Apartamenty Targowa

Apartamenty TargowaApartamenty TargowaApartamenty TargowaApartamenty TargowaApartamenty Targowa
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2021
Liczba Mieszkań
107
Powierzchnia
22 - 52 m²
Liczba pokoi
1 - 2
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Apartamenty Targowa to inwestycja idealna dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania zamknięte w budynku o ponadczasowej architekturze i estetycznie zaprojektowanej elewacji. Budynek powstał z myślą o zapewnieniu przyszłym mieszkańcom komfortu i najwyższej funkcjonalności. Dzięki najlepszym produktom użytym do wybudowania nieruchomości budynek zyskuje na wartości I jest zauważalny spośród licznej konkurencji. Deweloper stworzył projekt budynku o sześciu kondygnacjach. Nieruchomość, która zostanie oddana do użytku w 2021 roku, zwraca na siebie uwagę przede wszystkim wyglądem. Budynek o oryginalnej konstrukcji został pomalowany na biało. Kolor ten nadaje Apartamentom Targowa lekkości oraz dużej estetyki. Nowoczesnym elementem są liczne okna, które rozjaśniają pomieszczenia. Mieszkania deweloperskie w Warszawie dedykowane są osobom chcącym mieszkać samodzielnie na mniejszych metrażach typu kawalerki oraz rodzinom z dziećmi. Najmniejsze pomieszczenia mają 22 metry kwadratowe powierzchni. Największy lokal osiągnął wielkość 52 metrów kwadratowych. Poszczególne mieszkania mają od jednego do dwóch pokoi. Kameralne pomieszczenia zapewniają lokatorom dużą wygodę i funkcjonalność. Rozwiązania wprowadzone do projektu pozwalają na zaaranżowanie wnętrz pod indywidualne gusta. Dużą wartością projektu jest także szereg udogodnień. W budynku pojawiły się komórki lokatorskie, które zagwarantowały dodatkową przestrzeń mogące służyć między innymi jako piwniczki. Ponadto osoby posiadające własne środki transportu będą mogły parkować auta na miejscach postojowych podziemnych. W mieszkaniach znajdują się także balkony i tarasy. Wykonane przy użyciu najlepszych narzędzi są trwałe i bardzo bezpieczne. Dzięki dużym przestrzeniom pozwalają na chwilę wytchnienia.

Deweloper wybudował mieszkania z myślą o wynajmie bądź inwestycji. Mimo małych metraży każde z mieszkań jest wyjątkowe i pozwala bez przeszkód rozwijać się i prowadzić szczęśliwe życie. Funkcjonalne rozwiązania zapewniły dbałość o przestrzenie, dzięki temu żaden metr kwadratowy się nie zmarnuje. Projekt sprostał wymaganiom klientów, którym zależało na kameralnych lokalach, w których bez przeszkód będą mogli się rozwijać. Dużym atutem jest wprowadzenie do projektu nowoczesnych rozwiązań, które podnoszą standardy życia mieszkańców i wpływają na wysoki status nieruchomości. Zaangażowanie pracowników i dbałość o najmniejsze detale inwestycji sprawiły, że budynek stał się prestiżowy. Nieruchomość idealnie komponuje się z otaczającym terenem i przykuwa wzrok potencjalnych klientów. Brak krzykliwych barw, stonowane kolory elewacji i kameralny charakter całej inwestycji to cechy, które coraz częściej poszukiwane są przez osoby szukające wymarzonego M. Deweloper BJM Development Sp. z o.o. Sp.k. zapewnia przyszłym lokatorom wszystko, co najważniejsze w nowoczesnym budownictwie. Najnowocześniejsza technologia idzie tutaj w parze z wysoką jakością.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Targowa zostały wybudowane w Warszawie. Jest to miasto, które z roku na rok coraz prężniej się rozbudowuje. Dzięki temu pojawiają się możliwości pozyskania pracy i wykształcenia. Do stolicy przyjeżdżają młodzi ludzie z całego świata, aby rozwijać swoje umiejętności. Możliwe jest to dzięki licznym Uniwersytetom oraz szkołom morzu innymi artystycznym. W mieście działa placówka o wysokiej pozycji w rankingach — Uniwersytet Warszawski. W mieście odbywają się także liczne imprezy sportowe, rozrywkowe oraz kulturalne. Warszawa może poszczycić się także zabytkami o dużej randze. Dzięki nim do miasta przyjeżdżają turyści z całego świata. Miejsce to jest idealne dla młodych ludzi, którzy chcą czerpać jak najwięcej z rozrywkowego życia. Warszawa oferuje atrakcyjne miejsca gastronomiczne. Nie brakuje tu także klubów, dyskotek i pubów. Starszym osobom proponowane są kawiarnie oraz restauracje. Warszawa zachęca także do spacerów po parkach, skwerach i oczywiście Łazienkach.

Apartamenty Targowa znajdują się w jednej z atrakcyjnych dzielnic stolicy- Pradze. W niewielkiej odległości od budynku znajduje się Stadion Narodowy. Dzielnica ta szczyci się mianem najnowocześniejszej spośród wszystkich. Jest bardzo dobrze rozwinięta i skomunikowana z pozostałą częścią Warszawy. Do najważniejszych punktów miasta mieszkańcy dostaną się za pomocą autobusów, tramwajów oraz metra. Przystanki usytuowane są zaledwie kilka metrów od lokalu. Blisko inwestycji działają także placówki oświatowe, centra medyczne oraz najważniejsze punkty usługowe. Najmłodsi zagospodarują swój czas w instytucjach kulturalnych i domach kultury. Na chwilę relaksu zapraszają atrakcyjnie zagospodarowane tereny zielone. W pobliżu znajduje się między innymi staw Parku Skaryszewskiego. Wśród terenów rekreacyjnych znajdują się ścieżki przeznaczone do biegania, spacerów, a także jazdy na rowerze. Niedaleko wybudowano także siłownie plenerowe. Warszawska Praga jest więc idealnym miejscem dla nowoczesnych osób, które cenią sobie postęp i innowacje. Deweloper wybudował nie tylko postępową nieruchomość, ale także ulokował ją w idealnie pasującym do jego charakteru miejscu.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²