Dasta Invest Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o. - 1 obiekt

Kościuszki 22

Kościuszki 22

 • Cena: od 17 500 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2023
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o.

  Dasta Invest sp. z o.o. to deweloper z Krakowa, który na rynku nieruchomości obecny jest od 2003 roku. Zespół przedsiębiorstwa składa się z doświadczonych udziałowców firmy. Dzięki ich dużej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości, ich budowaniu oraz prowadzeniu firm, Dasta każdego roku dynamicznie się rozwija. Kadra do każdego projektu podchodzi w sposób kreatywny i odważny. Pracownicy nie boją się wymagających inwestycji, a wszystkie napotkane problemy traktują jak możliwość rozwoju. Dzięki temu działania przedsiębiorstwa spotykają się z uznaniem zarówno klientów, jak i specjalistów z branży.

  Głównym obszarem działań marki jest realizacja projektów mieszkaniowych o wysokiej jakości i standardzie wykonania. Przyszłym mieszkańcom gwarantowana jest funkcjonalność oraz komfort. Do budowania oraz wykańczania nieruchomości deweloper używa najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych dostawców. Dzięki temu przyszłym najemcom gwarantowana jest najwyższa jakość oferowanych usług. Obiekty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a projekty są zgodne z obecnie panującymi na rynku trendami. Współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami pozwala tworzyć nieruchomości o oryginalnej architekturze oraz przemyślanych rozkładach pomieszczeń. Lokale stają się jednymi z najbardziej atrakcyjnych na krakowskim rynku.

  W swoich działaniach Dasta Invest stawia na współpracę z partnerami oraz na przyjacielskie i długoterminowe relacje z klientami. Dzięki takim działaniom przyszli mieszkańcy mają zagwarantowane bezpieczeństwo transakcji, a marka skutecznie podwyższa swoją pozycję na rynku nieruchomości.

  Głównym celem działalności dewelopera jest spełnianie potrzeb klientów, zagwarantowanie im najwyższej jakości wykonania i tworzenie nieruchomości o charakterze Smart Space. Firma priorytetowo stawia satysfakcję przyszłych mieszkańców, dlatego projekty są dostosowane do ich potrzeb oraz preferencji. Aby działać zgodnie z nowoczesnymi trendami, ponad 15-letnia firma oferuję swoim klientom funkcjonalne oraz przestronne mieszkania. Oferty dedykowane są zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom oraz parom, które poszukują mniejszych metraży.

  Ugruntowana pozycja na rynku oraz współpraca ze specjalistami z różnych branż pozwoliła firmie rozwinąć swoje segmenty działalności. Zainteresowanym oferowana jest pomoc w zakresie doradztwa kredytowego, klienci mogą również skorzystać z usług generalnego wykonawcy inwestycji Dasta Invest. Przyszli lokatorzy mogą również wykańczać swoje nieruchomości z pomocą renomowanej firmy Excellent, która współpracuje z krakowskim przedsiębiorcą. Wszystkie te rozwiązania mają zaoszczędzić czas i pieniędzy przyszłym klientom oraz zagwarantować im bezpieczną transakcję.

  Działania przedsiębiorstwa zostały zauważone oraz nagrodzone prestiżowymi tytułami. Dasta Invest otrzymała trzecie miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2011 w województwie małopolskim. Na konto przedsiębiorstwa powędrował także tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku. W tym samym czasie tj. w 2016 roku do zespołu trafił także Złoty Sokół.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  126332915
  Adres:
  pl. Teodora Axentowicza 3/2
  Strona www:
  http://www.dastainvest.pl/