Kościuszki 22

Kościuszki 22
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2023
Cena
od 17 500 za m²
Liczba Mieszkań
75
Powierzchnia
25 - 164 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Kościuszki 22 to niezwykle interesujący koncept, jeżeli chodzi o inwestycję mieszkaniową. Przygotowano ją bowiem w oparciu o najwyższej jakości materiały, doskonale przemyślany projekt, który uwzględnia szereg ciekawych rozwiązań. Nie da się również ukryć, że inwestycja ma charakter luksusowy, co przyciąga wielu zainteresowanych, którzy pragną życia pełnego komfortu, urzekającej wygody. To realizacja doglądana starannie i nadzorowana przez dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o. Tutaj stare spotyka się z nowym, w efekcie czego powstaje klimatyczne miejsce. Tego rodzaju inwestycje mieszkaniowe w Krakowie zaspokajają wszelkie możliwe potrzeby potencjalnych klientów. Śmiało mogą oni wymagać, ponieważ pod owym adresem odnajdą przyjazną przystań. Omawiany projekt stawia na przygotowanie 1 budynku mieszczącego wiele rodzin. Posiada on, tak jak wcześniej zaplanowano, 6 kondygnacji naziemnych, ale także 2 kondygnacje ulokowane na poziomie podziemnym. Zaprojektowano łącznie 75 lokali mieszkalnych w tych ścianach. Wymiary owych kondygnacji wahają się pomiędzy 260 a 280 centymetrów wysokości. W tejże inwestycji przewidziano mieszkania mające 52 m², jednolite rozmiarowo. W takim razie cena metra kwadratowego będzie zaczynać się od 17 500 zł. Zainteresowani ofertą mogą nabyć lokale 2-pokojowe. Obecnie do zakupienia jest 1 nowe mieszkanie, akurat wykończone zgodnie z najwyższymi standardami. Pierwsze czynności związane z budową przypadły na III kwartał 2020 roku, a już w II kwartale 2023 roku wszystko zostanie oddane potencjalnym lokatorom.

Za cel pomysłodawcy projektu wzięli sobie splecenie eleganckiego designu oraz niebanalnej klasycznej stylistyki charakterystycznej dla kamienicy wielkomiejskiej. Zabytkowy budynek postanowiono więc odnowić i przygotować wewnątrz lokale, jakie stanowią spełnienie marzeń osób preferujących wysoki poziom komfortu. Wokół okien znalazły się eleganckie łuki i wszelkiego rodzaju ozdobniki w dawnym stylu. Na ścianach przeważa biały kolor charakteryzujący się delikatnym efektem „przybrudzenia”. Inwestycja zyskuje zatem formę typową dla zabytków, lecz nie można nie zwrócić uwagi na nowoczesne elementy umieszczone na górnych kondygnacjach. Długie okna otoczone białawymi panelami kojarzą się już bardziej współcześnie. Jako że obiekt nie jest również przesadnie wysoki, można wyczuć nieulotną, przyjemną atmosferę prywatności. Kameralność to bardzo ważna cecha owej inwestycji. Położenie jej nad wodą dodatkowo podnosi niesamowity prestiż tejże.

Przestronne lokale usytuowane wewnątrz sprzyjają rozmaitym wariacjom, jeżeli chodzi o wystrój wnętrz. Tutaj można dać upust własnej wyobraźni, dać się porwać marzeniom, jakie bez problemu będą do zrealizowania. Wiele osób na pewno ucieszy się z obecności obszernych tarasów o przeszklonych balustradach. Można stamtąd dowolnie kontemplować bajeczną okolicę, cieszyć się widokiem na Wawel i Wisłę. Tego rodzaju przestrzeń zagwarantuje pełnię odpoczynku w akompaniamencie śpiewu ptaków oraz cichego szumu wody, co koi nerwy.

 

Budynek prezentowany w ramach owego przedsięwzięcia jest na tyle luksusowy, że oczywiście nie mogło zabraknąć na jego terenie eleganckiej recepcji ukierunkowanej na dbanie o spokój i porządek, zaspokajanie bieżących potrzeb lokatorów. W obiekcie pojawią się usługi typu concierge. Portier zadba o komfort psychiczny mieszkańców. Na dolnej kondygnacji przygotowano optymalną liczbę miejsc postojowych podziemnych. Tam bezpiecznie lokatorzy pozostawią swoje samochody, bez trwogi, że dostanie się na ów obszar jakaś niepowołana osoba.

Lokalizacja inwestycji

INWESTYCJA ŁĄCZĄCA STARE Z NOWYM – ESTETYCZNE ROZWIĄZANIA, MALOWNICZE OTOCZENIE KRAKOWSKIEGO ZWIERZYŃCA

Projekt Kościuszki 22 umieszczono na Zwierzyńcu, przy ulicy Kościuszki 22. To niewiele, bo jedynie 1.8 km od centrum Krakowa.

Taka lokalizacja spełnia potrzeby osób nawet najbardziej wymagających. Inwestycję usytuowano jedynie kilkaset metrów od Wzgórza Wawelskiego. Jest ona położona tuż nad Wisłą. Sąsiaduje jednocześnie z największymi zielonymi obszarami stolicy Małopolski, czyli Błoniami i Pasmem Sowińca ze Wzgórzem św. Bronisławy oraz Kopcem Kościuszki. To miejsce wprost idealne na odpoczynek, umożliwiające zaznanie pełni relaksu po męczącym dniu. Malownicza okolica sprzyja długim spacerom w otoczeniu najbliższych czy też przyjaciół. Można tutaj do woli piknikować. Przepiękne widoki sprzyjają także rozmyślaniom, zatraceniu się we własnych marzeniach.

Bliskość centrum to oczywiście wielka zalet dla osób aktywnych. Wspomnianą dzielnicę, Zwierzyniec, przecina droga wojewódzka nr 780 oraz droga krajowa nr 7. Niedaleko stąd mieści się też Port Lotniczy Kraków-Balice. 180 metrów od inwestycji znajduje się z kolei najbliższy punkt komunikacyjny – Jubilat.

Nie brakuje także placówek edukacyjnych. Najbliżej mieszczą się: Prywatny Punkt Przedszkolny „Pod Chrząszczykiem” w Krakowie – w odległości 330 metrów, XI Liceum Ogólnokształcące Specjalne dla Dorosłych w Krakowie – zaraz obok, Szkoła Muzyczna I Stopnia przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie – tamże.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²