DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Aktualne inwestycje dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. - 2 obiekty

SEMPRE

SEMPRE

 • Cena: od 7 750 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022
 • Miasto: Wrocław
Calma 3

Calma 3

 • Cena: od 7 890 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2023
 • Miasto: Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

  DevelopART to grupa kompetentnych oraz doświadczonych specjalistów, zajmujących się świadczeniem usług w zakresie branży deweloperskiej. Firma posiada kilkunastoletni staż na rynku, dzięki czemu oferowany przez nią serwis to pełen profesjonalizm. Umiejętności, wiedza oraz znajomość potrzeb rynkowych sprawiają, że DevelopART to pełne świeżości spojrzenie oraz nowa jakość. Wyjątkowa firma, jaką udało się stworzyć dzięki ciężkiej pracy, gwarantuje rzetelność, innowacyjne rozwiązania oraz spełnia potrzeby wszystkich swoich klientów.

  Lokalizacje przeznaczone pod projektowaną zabudowę dobierane są w przemyślany i staranny sposób. Deweloper we Wrocławiu pragnie zapewnić przyszłym użytkownikom obiektów wszystko to, co najlepsze. Cisza i spokój, w połączeniu z dobrze połączonymi pod względem komunikacyjnym lokalizacjami, sprawia, że mieszkańcy projektowanych obiektów czują komfort, zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Równie ważna jest dostępność podstawowych usług, takich jak handel, edukacja czy opieka zdrowotna, bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych, a także szerokiej infrastruktury.

  Obiekty stanowiące inwestycje DevelopArt są połączeniem nowoczesności z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Firma tworzy budynki przy wykorzystania najlepszych rozwiązań materiałowych, łączących wysoką estetykę z wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy czynniki atmosferyczne. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby projektowane budynki mogły przetrwać wiele lat w nienaruszonym stanie. Równie istotne są rozwiązania funkcjonalne wewnątrz obiektów, dlatego przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami budowlanymi.

  DevelopArt projektuje nie tylko z myślą o przyszłych użytkownikach obiektów, ale również o całej społeczności miast. W związku z tym, obiekty projektowane są w spójny i harmonijny sposób z jego otoczeniem i stanowią nieodłączny element tkanki miejskiej.

  Firma założona została w formie spółki komandytowej. Wszyscy specjaliści pracujący w DevelopArt mogą wykazać się wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

  Dodatkowe zabezpieczenie finansowe firmy stanowi rachunek wydzielonych wpływów prowadzony przez PKO BP, gdzie gromadzone są wszystkie środki pieniężne klientów. Rachunek ten pozwala deweloperowi na rozsądne dysponowanie zgromadzonymi finansami w zależności od postępów budowy. Każdy klient może czuć się bezpiecznie w kwestiach swojego budżetu, ponieważ każde działanie DevelopArt jest etyczne oraz zgodne z prawem.

  Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom stawianym nawet przez najbardziej wymagających klientów. Pracownicy spółki kierują się zasadą, która każe im działać w trosce o dobro i komfort klienta. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły, bezpieczny przebieg całego procesu inwestycyjnego, najwyższa jakość stosowanych materiałów oraz nieustanne poszukiwanie nowatorskich rozwiązań to fundamentalne założenia DevelopArt. Współpraca z firmą to czysta przyjemność oraz gwarancja wysokiej jakości.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  713343888
  Adres:
  ul. Krzycka 82
  Strona www:
  https://www.dewelopart.pl/