DOM.developer

Aktualne inwestycje dewelopera DOM.developer - 1 obiekt

Polanica Residence

Polanica Residence

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Dolnośląskie

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera DOM.developer

  Spółki z grupy kapitałowej połączyły się w jedną firmę, tworząc DOM Developer, a stało się to w 2002 roku we Wrocławiu, gdzie chłonność rynku zapewniała ogromne perspektywy rozwoju. Sukces firmy to nienaganna opinia na przełomie całej historii istnienia spółki. Doskonałe dobory lokalizacji, doświadczenie realizatorskie oraz wykwalifikowana kadra gwarantująca sprawne, kompetentne i elastyczne kierowanie prowadzonymi procesami deweloperskimi. Podczas projektowania i wykonawstwa obiektów stawianych przez grupę DOM. Developer stosowana jest najnowsza technologia, innowacyjne metody, techniki oraz najlepsze materiału, dzięki czemu inwestycje realizowane są w zadowalająco krótkich terminach.

  Prezesem Zarządu grupy kapitałowej DOM.developer jest absolwent Politechniki Wrocławskiej Mirosław Półtorak. Zdobywał on swoje doświadczenie zarówno w polskich jak i niemieckich spółkach wykonawczych na stanowiskach takich jak:

  Ze strefą bezpośrednio związany jest od 1997 roku, a w 2002 roku założył własną firmę, w której do dziś z zadowoleniem pełni funkcję prezesa zarządu grupy – w skład której wchodzi kilkanaście Spółek celowych. Sprawowanie funkcji prezesa nie jest jedyną ważną rolą, jest on także:

  DOM.developer — deweloper we Wrocławiu jest również grupą firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich, dzięki czemu budują Wrocław oraz standardy branży deweloperskiej. Stale zmieniają oblicze miasta i dbają o wysoką jakość wychodzącego spod ich skrzydeł budownictwa. Jako firma dokładają wszelkich starań, aby stolica Dolnego Śląska była miastem znanym na tle Europy, bogatym w miejsca pracy oraz kulturę, jednocześnie będąc idealnym miejscem do prowadzenia swojego życia. Pracownicy wspierają wrocławian w procesie wyboru mieszkania, służą pomocą, rozwiewając wątpliwości i wyczerpująco odpowiadając na zadawane pytania dotyczące zakupu oraz finansowania mieszkania czy domu.

  Dzięki zaufaniu, jakim darzą ich klienci i reszta opiniotwórczego środowiska, obecność wśród liderów lokalnego rynku deweloperskiego sprawiają, że przedstawiciele firmy często są wymieniani jako eksperci w branżowych publikacjach. Dodatkowo prowadzona jest stała polityka komunikacyjna dotyczącą zrealizowanych przez firmę inwestycji. W trakcie swojej wieloletniej działalności grupa została wielokrotnie nagrodzona w konkursach branżowych z obszaru budownictwa i architektury oraz plebiscytach i rankingach wiarygodnych i rzetelnych podmiotów gospodarczych. Są to między innymi takie wyróżnienia jak:

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  71 785 90 21
  Adres:
  Wrocław, ul. Sienkiewicza 28/1
  Strona www:
  https://www.domdeveloper.com.pl/