DS-T Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera DS-T Sp. z o.o. - 1 obiekt

Ogrody Centrum

Ogrody Centrum

 • Cena: od 5 879 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Bielsko-Biała

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera DS-T Sp. z o.o.

  DS-T Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które działa na rynku nieruchomości od 1989 roku. Deweloper z Bielska-Białej pracuje  na terenie całego kraju i wykonuje zlecenia zarówno dla inwestorów polskich, jak i zagranicznych.

  Zespół przedsiębiorstwa zasilają pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie, kompetencje oraz wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Dzięki temu firma sukcesywnie przeprowadza transakcje na rynku nieruchomości, zapełniając portfolio kolejnymi realizacjami. Marka skupia rzeszę zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów, a wszystko dzięki szerokiemu zakresowi działalności, jaki prowadzi. W zakres kompetencji specjalistów DS-T Sp. z o.o.  wchodzi doradztwo inwestycyjne, które polega przede wszystkim na dokładnym opracowaniu koncepcji, dogłębnej analizie oraz przygotowaniu strategii działania. Firma współpracuje także z fachowcami, którzy zajmują się projektowaniem wielobranżowym. Klienci nie muszą także martwić się o wszystkie formalności i wypełnianie  dokumentacji, gdyż deweloper proponuje zainteresowanym obsługę formalno-prawną, która obejmuje cały proces projektowo-realizacyjny. W zakres kompetencji doradców wchodzi także uzyskiwanie wszelkich pozwoleń oraz decyzji i nadzorowanie autorskie i inwestorskie.

  Jako firma budowlana przedsiębiorstwo zajmuje się również realizacją inwestycji budowlanych. W swoim portfolio ma zrealizowane takie obiekty jak Brzozowy Zakątek, Słoneczny Zakątek oraz Zielony Zakątek, które usytuowane są w Bielsko-Białej. Obecnie firma realizuje projekt Ogrody Centrum.

  Ponadto, w zakres działalności przedsiębiorstwa wchodzi także wyposażenie i montaż urządzeń technologicznych oraz obsługa wszystkich obiektów budowlanych. Specjaliści wykonują przeglądy kontrolne oraz wszelkie prace remontowe i adaptacyjne.

  Szeroki wachlarz oferowanych usług wyróżnia przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Dzięki dużemu zaangażowaniu zespołu, wysokim kompetencjom interpersonalnym oraz profesjonalnemu podejściu do wykonywanych czynności, firma podwyższa swoją pozycję na rynku, skutecznie zachęcając klientów do podjęcia współpracy.

  Wszystkie prace wykonywane przez przedsiębiorstwo spotykają się z pozytywnymi opiniami. Czynności przeprowadzane są w sposób profesjonalny z dbałością o najmniejsze szczegóły. DS-T Sp. z o.o. traktuje klienta w sposób indywidualny, dlatego może mieć on pewność, że jego potrzeby i oczekiwania zostaną spełnione. Dzięki dużemu doświadczeniu w realizacji różnych obiektów deweloper nie boi się wyzwań i do każdego projektu podchodzi w sposób kreatywny, a przeszkody i problemy wynikające podczas pracy traktuje jako możliwość rozwoju.

  W swoim portfolio oprócz realizacji znajdujących się w mieście stacjonowania biura, marka ma na swoim koncie również inwestycje w Tychach, na przykład Kościół pod wezwaniem świętego ojca Pio, Hager Polo produkcja czy realizację pod klucz nieruchomości Interplast. W Lublinie z kolei powstało Centrum Millenium Logistic Park oraz Panattoni Park Lublin I. Wszystkie te obiekty charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  338229238
  Adres:
  ul. Asnyka 16
  Strona www:
  http://dst.pl/