Edach Invest J. Starownik i M. Chocyk Sp. J.

Aktualne inwestycje dewelopera Edach Invest J. Starownik i M. Chocyk Sp. J. - 2 obiekty

Sowińskiego Apartments

Sowińskiego Apartments

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 3 kwartał 2023
 • Miasto: Lublin
North Park

North Park

 • Cena: od 6 900 za m²
 • Termin oddania: 1 kwartał 2024
 • Miasto: Lublin

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Edach Invest J. Starownik i M. Chocyk Sp. J.

  EDACH Sp. z o.o. Sp.k. – deweloper, który od prawie trzech dekad prężnie działa na rynku mieszkaniowym i nie tylko, firma realizuje inwestycje budowlane w zakresie budownictwa mieszkaniowego, a także budynków użyteczności publicznej, komercyjnych, przemysłowych, mieszkaniowych oraz obiektów sportowych. Dodatkową gałęzią działalności firmy, jest sprzedaż chemii budowlanej i gospodarczej. Firma posiada stabilne zaplecze finansowe, co jest jednym z kluczowych czynników przyciągających do niej kolejnych Kontrahentów, zadowolonych z terminowego wydawania kluczy oraz solidnie wykonanej konstrukcji oferowanych mieszkań.

  EDACH to topowy deweloper w Lublinie, wizytówką tej firmy są zrealizowane przez nią ambitne projekty budowlane, które odznaczają się ponadczasową architekturą. Firma realizowała inwestycje budowlane na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego i wciąż rozszerza zakres swoich działań o kolejne regiony Polski. Kapitał tego dewelopera został przede wszystkim zbudowany na zaufaniu – to dzięki niemu zdobywa kolejnych Klientów. Zaufanie to zostało wypracowane przez lata obecności na rynku deweloperskim, ciężką pracą, uczciwymi warunkami zawartymi w czytelnych dla obu stron umowach oraz empatycznym, jednostkowym podejściem do każdego Klienta.

  Istotny jest również kapitał finansowy tej firmy – który w jej wypadku stanowi stabilne zaplecze, pozwalające jej na konsekwentne realizowanie kolejnych projektów budowlanych, niezależnie od aktualnej ilości sprzedanych mieszkań. Pewne zaplecze finansowe, przyciąga również kolejnych Klientów, którzy skuszeni są nie tylko wysoką jakością wykonania mieszkań, ale również bezpieczeństwem środków ulokowanych w oferowanych przez tego dewelopera inwestycjach budowlanych. Kolejną pozytywną cechą tego dewelopera, są przygotowywane przez niego jasne, przejrzyste i czytelne dla obu stron umowy – wszelkie niejasności rozwiewane są przez wysoce wykwalifikowaną obsługę, która ceni sobie czas swoich Klientów, więc formalności stara się ograniczyć do minimum.

  Wybitna jakość wykonania oferowanych konstrukcji, to kolejna zaleta oferty dewelopera EDACH. W konstrukcji oferowanych inwestycji budowlanych zastosowano szereg rozwiązań budowlanych, które mają realne przełożenie na późniejszy komfort mieszkania. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby oferowane projekty realizować w zawartym w umowie terminie. Nie można im również odmówić kompetencji do wykonywanego zawodu – zatrudniani pracownicy odznaczają się wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Deweloper zwraca również szczególną uwagę, na materiały, z których korzysta przy realizacji wykonywanych prac. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie, pozwoliło firmie na wyrobienie sieci kontaktów, dzięki której ma ona dostęp do najwyższej klasy materiałów budowlanych, po najniższych cenach – dzięki czemu może swoim Klientom zaoferować mieszkania o wysokim standardzie, w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  817420277
  Adres:
  ul. Zawieprzycka 8J
  Strona www:
  https://edach.eu/