North Park

North ParkNorth ParkNorth ParkNorth ParkNorth ParkNorth ParkNorth ParkNorth ParkNorth ParkNorth Park
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2024
Cena
od 6 900 za m²
Liczba Mieszkań
159
Powierzchnia
26 - 122 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
12 kondygnacji naziemnych, 2 kondygnacje podziemne
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Każda nasza inwestycja jest efektem ciężkiej pracy specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Sprawia to, że projektowane przez nas budynki odznaczają się wysoką funkcjonalnością, która pozytywnie wpływa na poprawę jakości życia mieszkańców. Pragniemy tworzyć miejsca, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

North Park to projekt oferujący nowe mieszkania w Lublinie o najwyższym standardzie użytkowym. Położony w samym centrum Lublina budynek jest przykładem zastosowania nowoczesnych metod projektowania, które wyróżniają się na rynku deweloperskim.

JEDYNA TAKA INWESTYCJA W LUBLINIE

Inwestycja stanowi wymarzoną przestrzeń do życia. Całość inwestycji North Park składa się ze 159 lokali mieszkalnych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz dwie dodatkowe kondygnacje podziemne.
Budynek zlokalizowany jest przy ul. Północnej w Lublinie, a każde mieszkanie wchodzące w skład projektu zostało stworzone w wysoce przemyślany sposób. Apartamentowiec wraz z prywatnym ogrodem zrealizowany ma być w jednym etapie.

WYGODA, FUNKCJONALNOŚĆ I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania będą miały możliwość wyboru spośród lokali jedno-, dwu-, trzy- oraz pięciopokojowych o powierzchniach między 27 mkw a 122 mkw. Tak szeroka dostępność inwestycyjna sprawia, że North Park to idealny wybór zarówno dla osoby pragnącej mieszkań w pojedynkę, jak i dla rodziny z kilkorgiem dzieci. Pomieszczenia w inwestycji, w zależności od kondygnacji, posiadać będą komfortowe wysokości od 262 do 275 cm. Każdy lokal wykończony jest w standardzie deweloperskim.

Projektanci przewidzieli również szereg dodatkowych udogodnień, które pozytywnie wpływają na odbiór inwestycji. Mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z dwukondygnacyjnego parkingu mieszczącego 71 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Projekt przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. za sprawą windy podróżującej na wszystkie kondygnacje budynku. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa teren inwestycji jest ogrodzony oraz podlega całodobowej ochronie.

ATRAKCYJNE ZAGOSPODAROWANIE TERENU

North Park to jednak nie tylko doskonała architektura, ale także świetnie zaplanowane zagospodarowanie terenu inwestycji. Mieszkańcy będą mieli możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu roślinności oraz atrakcyjnych elementów małej architektury. W części ogrodowej projektu North Park zlokalizowany jest plac integracyjny umożliwiający zacieśnianie więzi sąsiedzkich oraz relacji rodzinnych. W jego skład wchodzi m.in. bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Mieszkańcy będą mogli oglądać wydarzenia kulturalne oraz sportowe, a także organizować własne imprezy na świeżym powietrzu.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja North Park znajduje się w Lublinie, przy ul. Północnej 27, zaledwie 1.3 km od centrum miasta. Jest to lokalizacja, która umożliwia jej przyszłym mieszkańcom szybkie i bezpieczne poruszanie się po całym mieście oraz dojazd za jego granice. Najbliższy punkt komunikacyjny – Lubomelska 02 znajduje się zaledwie 110 metrów od inwestycji. North Park jest zlokalizowana bezpośrednio przy głównej arterii Lublina, dzięki czemu dojazd do innych dzielnicy czy wycieczka poza miasto nie stanowią większego problemu.

Najbliższe otoczenie osiedla, w którym znajduje się inwestycja, może  poszczycić się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą społeczną, w której skład wchodzi wszystko to, co niezbędne do codziennego funkcjonowania. Okolica zapewnia wiele punktów usługowych – sklepów spożywczych oraz wielobranżowych, placówki edukacyjne, przychodnie zdrowia, a także tereny rekreacyjne.

CHARAKTERYSTYKA MIASTA

Lublin jest miastem zlokalizowanym we wschodniej Polsce, które jest jednocześnie stolicą województwa oraz powiatu Lubelskiego. Ponadto stanowi centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej. Miasto o powierzchni 147.45 km2 jest zamieszkiwane przez ponad 347 tysięcy osób.

Ze względu na stosunkowo nieduży rozmiar miasta panuje tam spokojna i przyjazna mieszkańcom atmosfera, dlatego coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę do Lublina. Miasto jest zdecydowanie mniejsze od Warszawy czy Krakowa, ale jakość życia przez nie oferowana jest na bardzo podobnym, wysokim poziomie. Lublin jest doskonałą opcją dla osób, które pragną żyć w mieście, które dynamicznie się rozwija, ale jego powierzchnia jest stosunkowo nieduża.

W Lublinie ma miejsce wiele wydarzeń kulturalnych, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Konfrontacje Teatralne, Karnawał Sztukmistrzów czy Lub Design to tylko kilka z wielu opcji, w których mieszkańcy mogą wziąć udział. Stolica Lubelszczyzny oferuje również bardzo atrakcyjne tereny zielone, które idealnie sprawdzą się w przypadku osób kochających kontakt z naturą oraz aktywne spędzanie czasu. Popularnym miejscem w okolicy jest Roztocze – kraina zachwycająca malowniczymi widokami oraz możliwością odpoczynku wśród pięknej przyrody.

INWESTYCJE W OKOLICY

Oxyvia

od 7 500 za m²

Oxyvia

Termin oddania:

1 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

54

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Przylesie Marcelin IIB

od 6 693 za m²

Przylesie Marcelin IIB

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

221

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Przylesie Marcelin IV

Przylesie Marcelin IV

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

170

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

27 - 102 m²