ELIN-GESLAN

Deweloper ELIN-GESLAN nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera ELIN-GESLAN

ELIN-GESLAN jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, posiadająca swoją siedzibę na terenie Warszawy. Do Rejestru Przedsiębiorców została zarejestrowana w 2013 roku, jej głównym powołaniem jest realizacja inwestycji deweloperskich.

Udziałowcami spółki są osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie kompleksowych robót budowlanych oraz dużych inwestycji w energetyce i kolejnictwie, doskonale znający specyfikację branży, uwarunkowania, konkurencję oraz potrzeby klientów. Prezesem zarządu jest rodowity skierniewiczanin – Marcin Filipek, pełniący tę funkcję od 2013 roku. Jest on absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej im. prof. Szczepana Pieniążka na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie na kierunku „Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami”. Odbył również roczną praktykę zawodową wraz z kursem w Instytucie Edukacji Europejskiej Korporacji SEDPOL. Swoją karierę zawodową od 2001 roku wiązał z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami. Jednym z udziałowców spółki i jednocześnie Wiceprezesem Zarządu jest mgr. inż. Dariusz Wach, urodziny w 1970 roku Absolwent SGGW w Warszawie na Wydziale Ogrodnictwa. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych i energetycznych. Jest specjalistą w weryfikacji dokumentacji technicznej oraz przygotowywaniu kosztorysów inwestorskich i przedmiarów robót.

Budynki stawiane przez ELIN-GESLAN — dewelopera w Warszawie — kierowane są przede wszystkim do osób, które nie postrzegają projektów mieszkaniowych tylko jako „urbanistyczną całość budynków mieszkalnych”, ale również starannie zaplanowane i dopracowane do perfekcji tereny wspólne pełne zieleni oraz ciekawych placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Wyznacznikami pracy są głównie funkcjonalność lokali, estetyka wykonania, nowoczesny design, niezwykła dbałość o detale, wysoki standard wykończenia oraz dbałość o stuprocentowe zadowolenie klienta.

Szukając odpowiednich lokalizacji pod planowane budowy, spółka zwraca największą uwagę na otoczenie. Wybierają je tak, aby wszystko znajdowało się w wyjątkowym miejscu, zdała od miejskiego zgiełku, wśród ciszy i zieleni – z zapewnieniem swobodnego dostępu do centrum miasta. Są to osiedla zamknięte dla osób postronnych, w całości otoczone ogrodzeniem. Proste, ale jednocześnie atrakcyjne bryły budynków, posiadają duże i przestronne okna, które doskonale oświetlają mieszkania, dodając im przestrzeni oraz ciepłej atmosfery.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  690 878 676
  Adres:
  Skierniewice, ul. Strobowska 38
  Strona www:
  http://www.egdevelopment.pl/