RK Investment

Aktualne inwestycje dewelopera RK Investment - 1 obiekt

Osiedle Nowe Widoki

Osiedle Nowe Widoki

 • Cena: od 5 600 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2022 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Skierniewice

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera RK Investment

  RK Investment to deweloper ze Skierniewic realizujący projekt nowoczesnych mieszkań “Nowe Widoki”. Głównym celem działalności firmy jest dbanie o klientów oraz zapewnianie im najwyższych standardów budownictwa. Misją przedsiębiorstwa stało się spełnianie marzeń i potrzeb mieszkańców, poprzez zastosowanie w projektach tylko sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań.

  Ugruntowana pozycja na rynku oraz podwyższanie świadomości marki możliwe są dzięki doświadczonej kadrze, która z zaangażowaniem i pasją podchodzi do wykonywanych zadań. Ponadto, na nienaganne opinie firmy wpływa także jakość produktów, jakie oferuje swoim klientom. Do realizacji inwestycji oraz ich wykończenia, deweloper używa tylko najwyższej jakości materiałów. Te pochodzą od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Wypełniając swoją misję, firma zapewnia mieszkańcom stabilne i bezpieczne lokale.

  Przez ponad 10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, RK Investment zrealizowało 6 inwestycji. W swoim portfolio ma 30 000 mkw. zbudowanych lokali i 450 oddanych do użytku mieszkań. Każde z nich przygotowywane jest z dużą starannością i dbałością nawet o najmniejszy detal. Specjaliści ds. nieruchomości prezentują mieszkańcom nowoczesne lokale, dostosowane do ich oczekiwań. Zespół dewelopera stawia czoła największym wyzwaniom, podchodząc do nich kreatywnie i traktując je jak perspektywy do rozwoju. Tworząc projekty, firma stara się wprowadzać wszystkie nowoczesne technologie oraz w miarę możliwości, poszukiwać lepszych rozwiązań. Dzięki rzetelności i obserwacji rynku, klientom oferowane są bezpieczne oraz przytulne miejsca do życia.

  Jak sam zespół twierdzi, buduje tak, jak zrobiłby to dla siebie i bliskich. Najemcy zapewniani są więc o wysokiej jakości zarówno budowy, jak i estetyki. Każdy lokal charakteryzuje się unikalnym klimatem i wyjątkowością designu. Co najważniejsze, inwestycje realizowane są zgodnie z terminami. W trosce o klientów i zapewnienie im najlepszej obsługi, do ich dyspozycji są profesjonaliści, którzy zapewniają doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Kompleksowa obsługa zainteresowanych spotyka się  z bardzo dobrymi opiniami, co z pewnością przyczynia się do zwiększenia ilości sprzedanych lokali.

  Nieruchomości oferowane przez przedsiębiorstwo to unikatowa, nowoczesna architektura. Wzrok przyciąga niebanalna, dopasowana do otoczenia stylistyka. Stonowana kolorystyka nadaje budynkom prestiżu. Wszystkie pomieszczenia znajdujące się w nieruchomościach są funkcjonalne i komfortowe. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz innowacyjne elementy mają na celu dostosowanie się do trendów i oczekiwań współczesnego mieszkańca. Lokatorzy mają także do dyspozycji części wspólne. Ponadto, bardzo ważną kwestią jest zadbanie o bezpieczeństwo lokatorów. W projektach RK Investment pojawiają się systemy monitoringu oraz videofony.

  Nieruchomości skierniewickiego dewelopera są dedykowane szerokiemu gronu klientów. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z samodzielnym mieszkaniem, mają do dyspozycji oryginalne i ustawne kawalerki. Pary znajdą dla siebie idealne mieszkanie spośród oferty przestronnych i komfortowych pomieszczeń. Firma dedykuje lokale rodzinom. Dzięki różnorodności metraży i innowacyjnym rozwiązaniom, każdy członek rodziny zaspokoi swoje potrzeby w przytulnym, własnym “M”.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  468809101
  Adres:
  Ul. Joachima Lelewela 16 lok. 17
  Strona www:
  https://www.osiedlenowewidoki.pl/o-inwestorze/