Eolian Park S.A.

Aktualne inwestycje dewelopera Eolian Park S.A. - 1 obiekt

Eolian Park

Eolian Park

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 1 kwartał 2023 roku
 • Miasto: Warszawa

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Eolian Park S.A.

  Eolian Park S.A. to warszawski deweloper, który należy do włoskiej grupy przedsiębiorstw usytuowanych w Katanii. Spółka specjalizuje się w budownictwie obiektów mieszkalnych wielorodzinnych i handlowo-usługowych w Polsce i we Włoszech. Przedsiębiorstwo działa w branży nieruchomości i zajmuje się realizacją projektów supermarketów oraz bardziej wymagających przedsięwzięć, takich jak budowanie parków handlowych.

  W 2006 roku rozpoczęła się realizacja osiedla o identycznej jak spółka nazwie. Już po dwóch latach do użytku został oddany pierwszy z obiektów. Stromboli charakteryzuje się wysoką jakością realizacji oraz dogodną lokalizacją. Stylistyka projektu nawiązuje do włoskiej stylistyki. O romańskim charakterze pięciu budynków mieszkalnych, decydować będą  detale architektury, aranżacje otoczenia budynków oraz zastosowana w lokalach kolorystyka. Również nazwa firmy nawiązuje do włoskich elementów, a konkretniej do sycylijskiego archipelagu Wysp Eolskich.

  Zgodnie z założeniem Grupy, inwestycje mają kameralny charakter i nastawione są na minimalizm i estetykę. W projektach prym wiedzie zielone otoczenie, które zapewniać ma mieszkańcom spokój, odpoczynek, ale także zdrowie. Osiedla kreowane są z myślą o ludziach, dlatego na zamkniętych terenach znajdują się obszary rekreacyjne, a cały kompleks przystosowany jest dla osób z niepełnosprawnościami. Inwestycja Eolian Park to budynki osiedla stworzone w nowoczesnym designie i jasnej kolorystyce. Podejmując się realizacji budynków mieszkalnych, Eolian wykorzystuje najwyższej jakości materiały, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, mające ułatwić przyszłym mieszkańcom życie.

  Do najważniejszych realizacji spółki Eolian Park należy m.in. park Regusie o powierzchni 100 tysięcy mkw., Palermo o powierzchni 110 tysięcy mkw. Oraz park handlowy w Taorminie z największą powierzchnią liczącą 230 tysięcy mkw.

  Firma zapewnia o bezpieczeństwie i gwarancji jakości zakupywanych mieszkań, gdyż wszystkie inwestycje realizowane są na terenach należących do Eolian Park.

  Ze względu na kryzys, który pojawił się na polskim rynku, deweloper musiał podjąć decyzję o opóźnieniu realizacji Eolian Parku. Inwestycja została wznowiona w 2019 roku. Kolejny z budynków ma zostać oddany do użytku pod koniec bieżącego roku. Pozostałe obiekty, czyli LIPARI oraz VULCANO rozpoczną swoją budowę w lipcu 2021 roku.

  Deweloper z Warszawy znalazł się także w gronie partnerów Decoroom.

  Oprócz realizacji projektów mieszkań, specjaliści do spraw Kredytów Hipotecznym pomogą przyszłym klientom wybrać najlepsze dla nich rozwiązania finansowe. Kontaktując się ze specjalistami z biura sprzedaży, przyszli najemcy uzyskają szczegółowe informacje na temat cen, obecnych ofert oraz obowiązujących promocjach.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  784 908 666
  Adres:
  Warszawa, ul. Ryżowa 36
  Strona www:
  http://www.xender.pl