Eolian Park

Eolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian ParkEolian Park
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2023 roku
Liczba Mieszkań
230
Powierzchnia
26.87 - 87.93 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Eolian Park jest zaprojektowanym z dbałością o nawet najdrobniejsze detale osiedlem. Dopracowano tutaj wszelkie szczegóły, a wszystko po to, ażeby potencjalni klienci czuli się naprawdę komfortowo. Za przebieg całej realizacji odpowiada deweloper Eolian Park S.A. Głównym wyróżnikiem tego projektu jest jego włoski styl, unikatowy charakter w skali lokalnego rynku nieruchomości. W pełni usatysfakcjonowane będą tą ofertą osoby lubiące życie pośród zieleni, codzienność upływającą pod znakiem spokoju i wygody. W 5 budynkach wielorodzinnych stworzono komfortowe, nowe mieszkania w Warszawie, jakie stanowią doskonałą alternatywę dla wielu dotychczasowych propozycji. Zaoferowano osobom zainteresowanym 7 kondygnacji naziemnych, jak również 1 usytuowaną w podziemiu. 230 lokali mieszkalnych razem trafi w ręce mieszkańców. Każda z kondygnacji mierzy po 269 centymetrów wysokości, bezwzględnie. Rozmiary mieszkań wynoszą od 26.87 do 87.93 m². W ofercie pojawiły się lokale 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe. W sprzedaży aktualnie znajduje się 89 nowych mieszkań. Budowa osiedla ruszyła w III kwartale 2021 roku, natomiast oddanie jej w formie całościowej przewiduje się na  I kwartał 2023 roku.

Motywem przewodnim całego projektu pozostają znajdujące się na północy od Sycylii Wyspy Eolskie. Każdy z obiektów otrzymał nazwę wysp stanowiących skład archipelagu: Stromboli, Salina, Lipari, Vulcano i Panarea. Od pierwszej już chwili mocno zachwyca kameralność osiedla, a także jego wyjątkowa estetyka. Elewacja została pokryta klasycznie białym kolorem, a jej niezwykle eleganckim uzupełnieniem są mocne elementy szarości. Można także odnotować bez problemu obecność sporej ilości przeszkleń. Dzięki nim właśnie cała konstrukcja wydaje się lżejsza, jeszcze bardziej efektowna. Włoski design łączy się tutaj z europejskimi metodami wykonania. Materiały zastosowane w procesie budowy osiedla zapewniają wieloletnią trwałość, najwyższą jakość.

Efektowne balkony o przeszklonych balustradach dodają inwestycji splendoru. Przestronne tarasy pozwolą mieszkańcom wypoczywać beztrosko jeszcze w progach swojego domu, kontemplować malowniczą okolicę, cieszyć się świeżym powietrzem. Lokale o zróżnicowanych powierzchniach można zaadaptować na wiele rozmaitych sposobów, pozostając wiernym własnym przekonaniom co do stylu bądź też stopnia użytkowości danych przestrzeni. Wspomniane wcześniej przeszklenia pozwalają bezkarnie figlować promieniom słonecznym w poszczególnych pokojach. To zdecydowanie da mieszkańcom zastrzyk pozytywnej energii. Będą oni cieszyć się codziennością w takim samym stopniu, co Włosi – zawsze pełni entuzjazmu.

W ofercie, która ma nieść ze sobą komfort, nie mogło oczywiście zabraknąć miejsc postojowych naziemnych (47), jak również podziemnych (79). Tutaj bezpiecznie mieszkańcy osiedla będą mogli parkować o każdej porze dnia i nocy. Dzieci uradują się z powodu przestrzennego, świetnie wyposażonego miejsca rozrywki. Plac zabaw jest pozbawiony ostrych krawędzi, ponieważ pomyślano o bezpieczeństwie najmłodszych lokatorów. Nietrudno będzie nawiązać tam kontakty międzyludzkie, które z całą pewnością uprzyjemnią spędzanie wolnego czasu. Elegancki dziedziniec także sprzyja nawiązywaniu relacji, relaksowi.

Cały teren jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie brakuje tutaj specjalnych podjazdów dla wózków inwalidzkich czy też bezprogowej, cichobieżnej windy. W mgnieniu oka można dzięki niej znaleźć się na wybranym w danym momencie piętrze. Wejście w świat multimedialnej rozrywki umożliwi z kolei szybki Internet. Osiedle objęto sprawnym monitoringiem, jak również całodobową ochroną. To zagwarantuje spokój, podniesie poziom bezpieczeństwa.

Lokalizacja inwestycji

WŁOSKI DESIGN, ŻYCIE W KOMFORCIE NA OSIEDLU MIESZKANIOWYM USYTUOWANYM NA WARSZAWSKIM URSUSIE

Projekt Eolian Park umieszczono na Skoroszach, tuż przy ulicy Ryżowej. To dokładnie 8.1 km od centrum kipiącej ruchem stolicy.

Od strony ulicy Połczyńskiej, a także nowych Alei Jerozolimskich do centralnej części miasta wiodą ciągi komunikacyjne. Tuż obok osiedla przebiega trasa licznych linii autobusowych. 210 metrów od tej inwestycji mieści się najbliższy przystanek – Batalionu Włochy 02. Ursus przecinają z kolei ważne drogi o znaczeniu międzynarodowym: trasa poznańska E-30 oraz trasa katowicka E-67. Dzięki odpowiednim połączeniom łatwo można stąd dotrzeć na lotnisko na Okęciu. Przez tę dzielnicę biegną też trasy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej, jak również Kolei Mazowieckich. Jedynie 10 minut zabierze dotarcie do Śródmieścia ze wskazanego obszaru.

3 duże centra handlowe umożliwiają zrobienie większych zakupów – to Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra. Firma Oriflame ma tutaj swoją siedzibę. Parki Czechowicki, Hassów i Achera gwarantują zaznanie pełni relaksu na zielonych terenach, gdzie świeże powietrze uderza do głów, koi zmysły. Rodzi to oczywiście liczne możliwości rekreacyjne.

W okolicy znajdują się placówki edukacyjne: „Małe Przedszkole”-Niepubliczne Przedszkole Integracyjne – w odległości 210 metrów, „Hipopo”-Niepubliczne Przedszkole XXI w.   Centrum Edukacji Lokalnej – usytuowane 360 metrów dalej.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²