Forpoz Sp. z o.o. Sp. K.

Aktualne inwestycje dewelopera Forpoz Sp. z o.o. Sp. K. - 1 obiekt

EkoMetalowa

EkoMetalowa

 • Cena: od 7 550 za m²
 • Termin oddania: 1 kwartał 2023
 • Miasto: Poznań

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Forpoz Sp. z o.o. Sp. K.

  FORPOZ SP. Z O.O. SP. K. to firma deweloperska realizująca inwestycje w sektorze mieszkaniowym na terenie Poznania. Kluczową kwestią przy realizacji każdego projektu nie jest dla niej wyłącznie jakość wykonania mieszkania, ale jakość całej oferty – liczy się lokalizacja, solidna realizacja prac budowlanych, funkcjonalność, niebanalny projekt architektoniczny i oczywiście wysoka jakość obsługi Klienta!

  FORPOZ od lat realizuje kolejne projekty na terenie Poznania. Firma w trakcie swojej obecności na rynku zdążyła stworzyć wokół siebie zespół osób, które w pełni oddają się wykonywanej pracy, realizując kolejne inwestycje z misją zachowania ładu urbanistycznego i zapewnienia ich Nabywcom wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni życiowej. W Obszernym portfolio tego dewelopera znajdziemy szereg zrealizowanych inwestycji, które w chwili powstania wyznaczały nowy standard w budownictwie mieszkaniowym.

  Dobrym przykładem jest tutaj osiedle EkoMetalowa – położone w kameralnej lokalizacji, która jednocześnie zapewnia szeroką dostępność wszelkich miejskich udogodnień i składające się z 4 budynków urzekających swoją klasyczną, a zarazem ponadczasową estetyką zamkniętą w prostej bryle. Ciepłą kolorystykę ich elewacji, dopełniają eleganckie detale architektoniczne w kolorach platynowanego mosiądzu…

  Sukcesywna realizacja kolejnych inwestycji mieszkaniowych, przekłada się na coraz większe grono zadowolonych Klientów, którzy od lat określają firmę mianem „czołowy deweloper w Poznaniu”. Bo FORPOZ często podkreśla, z jakiego miasta się wywodzi i gdzie przede wszystkim realizuje kolejne inwestycje. Osoby pracujące w FORPOZ kochają to miasto i jego architekturę i opracowując każdy projekt, dbają o poszanowanie jego krajobrazu architektonicznego. Bo FORPOZ buduje dla Poznania!

  Firma posiada dobrze rozbudowane grono sprawdzonych współpracowników – za estetykę projektów z jej katalogu, odpowiadają renomowani architekci, a za realizację prac na placu budowy, fachowcy budowlani, z którymi firma zdążyła zbudować opartą na wzajemnym poszanowaniu relację w trakcie wielu lat wspólnej działalności. Każda z realizowanych inwestycji, zbudowana jest na bazie nowoczesnych i jakościowych materiałów budowlanych – celem jest zapewnienie jak największego komfortu mieszkania, a ich wykorzystanie w znaczący sposób przekłada się na niskie koszta eksploatacyjne!

  Każdy Klient jest przez FORPOZ traktowany indywidualnie – firma stara się, aby jej oferta jak najlepiej wypełniała jego potrzeby, a także nie rzuca mu kłód pod nogi w postaci rozdmuchanej biurokracji, kiedy kroczy on drogą do spełnienia marzenia o własnym mieszkaniu. Dlatego FORPOZ ze swojej strony, biurokrację ogranicza do minimum, oferując Klientowi prostą i czytelną dla obu stron umowę, a zawarty w niej termin oddania obiektu do użytkowania jest dla niego kwestią priorytetową.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  505 244 925
  Adres:
  ul. Wiejska 8/1
  Strona www:
  https://forpoz.pl