G2 Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera G2 Sp. z o.o. - 1 obiekt

Mirror House

Mirror House

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera G2 Sp. z o.o.

  G2 Sp. z o.o. – firma, która buduje domy, na fundamencie marzeń. Deweloper oferuje inwestycje mieszkaniowe o niskiej zabudowie. Deweloper skupia swoją działalność na regionie Województwa Dolnośląskiego i jego oferta jest tworzona z myślą o zaspokajaniu potrzeb mieszkańców tego regionu. Każde mieszkanie jest spełnionym marzeniem – marzeniem o pierwszej inwestycji, marzeniem o własnych czterech ścianach czy też marzeniem o przytulnym schronieniu, w którym możemy wypocząć po spędzonym w pracy dniu. Te marzenia są fundamentem – fundamentem, na którym deweloper realizuje kolejne inwestycje.

  Zespół firmy G2 Sp. z o.o. składa się z pasjonatów architektury, a także ekspertów branży budowlanej oraz deweloperskiej. Osoby te w zespół połączyło wspólne marzenie – marzenie o tworzeniu otaczającego nas krajobrazu. O tworzeniu budynków, które będą w harmonii zgrywały się z otoczeniem, a zbudowane będą na fundamencie marzeń Inwestorów. To właśnie pasja i marzenia są źródłem najciekawszych projektów – zaufanie, to kolejny czynnik, który obok dwóch wcześniej wymienionych jest składową sukcesu każdej dobrze prosperującej firmy.

  Na przestrzeni lat swojej działalności, deweloper G2 zdążył zrealizować szereg ambitnych inwestycji, które spotkały się z szerokim uznaniem w branży i poza nią – cenione są nie tylko za ambitny projekt architektoniczny, ale również za dobre rozplanowanie całego projektu, a więc idealną lokalizację i ciekawe rozwiązania budowlane, które mają realny wpływ na jakość życia mieszkańców. Zespół G2 posiada szerokie kompetencje w zakresie planowania oraz nadzoru nad realizacją projektów budowlanych, pozwala to mu na sporządzanie szczegółowych analiz i trafne określanie opłacalności całego projektu. To doświadczenie, przekłada się na zaufanie, jakim firmę darzą Inwestorzy.

  Zaufanie Inwestorów pozwala jej G2 na stały rozwój – podejmowanie się coraz ambitniejszych projektów i spełnianie kolejnych marzeń. Marzeń zarówno swoich, o kreowaniu otaczającego nas krajobrazu, jak i marzeń ludzi, pragnących zamieszkać we własnym mieszkaniu. Marzenie o tworzeniu krajobrazu architektonicznego, przekłada się również na świadomość – firma G2 zdaje sobie sprawę z tego, że deweloper poprzez swoje działania może burzyć, lub budować harmonię otaczającego nas świata. Dlatego firma do realizacji kolejnych projektów zatrudnia wybitnych architektów, którzy oferowane inwestycje deweloperskie projektują z dbałością o każdy detal.

  Obecnie, budynki firmy G2 na stałe wpisują się w panoramę architektoniczną Wrocławia. Piękne, estetyczne, nowoczesne bryły budynków budowane są przez sprawdzonych fachowców budowlanych – firma współpracuje z nimi od lat przy kolejno rozwijanych projektach, i to właśnie wzajemne zaufanie jest źródłem tej owocnej współpracy. Ambitny projekt architektoniczny, plany mieszkań sporządzone z dbałością o komfort mieszkańca i jakość zrealizowanych prac budowlanych widoczna od pierwszego przekroczenia progu wejściowego mieszkania – to właśnie oferuje przodujący deweloper we Wrocławiu.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  71 715 01 07
  Adres:
  Wrocław, ul. Jeździecka 19
  Strona www:
  http://apartamentyskowronie.pl/