Grupa Park

Deweloper Grupa Park nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera Grupa Park

Grupa Park to firma deweloperska działającą na polskim rynku od 2010 roku, posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu. Ich pasja do pracy na rynku nieruchomości rozwinęła się wraz z powstaniem pierwszej inwestycji, jaką było osiedle mieszkaniowe Park Domaszczyn. Wraz z biegiem lat i rozwojem firmy powstawały kolejne, większe projekty.

W swoich pracach łączą tradycyjne techniki budowlane z nowoczesnymi rozwiązaniami, przykładają szczególną uwagę do funkcjonalności domów – budują więc takie, w których sami chcieliby zamieszkać, w lokalizacjach zapewniających wysoki komfort życia. Pomaga to w pewien sposób zrozumieć oraz przewidzieć potrzeby przyszłych klientów. Wszystkie projekty tworzone są indywidualnie, aby jak najlepiej można było wykorzystać przestrzeń użytkową. Do budowy używane są tylko wysokiej jakości materiały od najlepszych producentów, które pomagają dobierać zaufani wykonawcy.

Głównym celem firmy przy realizowaniu każdej inwestycji jest otrzymanie jak największej aprobaty oraz zadowolenia klienta, dlatego projektując swoje lokale i domy, starają się zaplanować wszystko tak, aby pozwolić przyszłym właścicielom na dowolną aranżację wnętrza. Mimo „jedynie” kilkunastoletniego stażu w branży deweloperskiej zrealizowali zadowalającą ilość projektów i wciąż sięgają dalej w przyszłość, przygotowując następne.

Rozwiązania stosowane przez spółkę są często niekonwencjonalne, dają jednak gwarancję osiągnięcia pełnego sukcesu. Grupa Park, deweloper we Wrocławiu, w liczbach to:

 • 20,140 wybudowanych metrów kwadratowych
 • 43,263 metry kwadratowe w przygotowaniu
 • 134,000 metrów kwadratowych gruntów przygotowanych pod inwestycje
 • Jedenaście lat doświadczenia zawodowego na rynku deweloperskim oraz budowlanym.

Każda inwestycja Grupy Park posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Osiedla zlokalizowane są w bardzo dobrych lokalizacjach, budowane zgodnie z nowoczesną architekturą. Są to domy jednorodzinne z garażami, zabudowy bliźniacze, budynki wielorodzinne z garażami podziemnymi. Aby jak najbardziej ułatwić klientom życie, w projektach przewidywane są również na przykład:

 • Przedłużanie istniejących części ulic
 • Nowe drogi dojazdowe do posesji, na których znajdują się domy
 • Nowa infrastruktura drogowa oraz parkingowa
 • Uzbrojenie w media miejskie, łącznie z infrastrukturą światłowodową od firmy Orange

Oczywiście wszystkie inwestycje powstają na solidnych fundamentach, aby zagwarantować wszystkim klientom poczucie komfortu, wyjątkową jakość wykonania oraz spokój na wiele długich lat.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  885855036
  Adres:
  al. Aleksandra Brücknera 25–43
  Strona www:
  http://grupapark.pl