Hot – Invest

Aktualne inwestycje dewelopera Hot – Invest - 1 obiekt

Osiedle między Królami

Osiedle między Królami

 • Cena: od 7 300 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Hot – Invest

  HOT-INVEST – firma, której oferta skrojona jest na miarę potrzeb osoby wymagającej, marzącej o zamieszkaniu w kameralnej części miasta, w obiekcie łączącym w sobie zalety domu i mieszkania – w nowoczesnej willi miejskiej, zaprojektowanej w każdym detalu z myślą o komforcie i wygodzie mieszkania!

  Firma HOT-INVEST to deweloper, który od 2012 roku realizuje inwestycje deweloperskie w sektorze mieszkaniowym na terenie Wrocławia. Firma powstała jednak na bazie ogromnego doświadczenia jej założycieli – osób, które posiadają bogate doświadczenie w budowie domów w zabudowie bliźniaczej, domów wielorodzinnych, a także w ramach spółki,  zrealizowały inwestycję polegającą na budowie trzygwiazdkowego hotelu położonego na terenie Wrocławia. To właśnie te nabyte doświadczenia, przełożyły się na pomysł – misję założenia firmy budującej nowoczesne, funkcjonalne i zapewniające niebywałą wygodę mieszkania wille miejskie.

  Już od pierwszej zrealizowanej pod marką HOT-INVEST inwestycji, stało się jasne, że pozycje w portfolio firmy, będą wyznaczały standardy w budownictwie mieszkaniowym o niskiej zabudowie. Jako wiodący deweloper we Wrocławiu, firma stara się podążać za trendami architektonicznymi, budowlanymi oraz technologicznymi i wprowadzać te innowacyjne rozwiązania do konstrukcji budowanych przez siebie miejskich willi. Dlatego oferowane mieszkania są tak funkcjonalne, układ pomieszczeń sprawia, że mieszkania są idealnie nasłonecznione i stwarzają ogromne możliwości w kwestii aranżacji i wykończenia. Są to przestrzenie, które dostosujesz do własnych preferencji, tworząc miejsce, do którego codziennie chcesz wracać!

  Firma korzysta wyłącznie z jakościowych materiałów budowlanych – zastosowanie wysokiej klasy produktów budowlanych, znacząco przekłada się na przyszłe koszta eksploatacyjne i komfort życia – w oferowanych przez HOT-INVEST willach miejskich nie usłyszysz sąsiada zza ściany, ani nie zaznasz problemu uciekającego ciepła… Markowe materiały to jednak nie wszystko – kluczem jest tutaj człowiek, który przy ich wykorzystaniu buduje mieszkania. Dlatego właśnie HOT-INVEST współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi fachowcami budowlanymi, osobami, które potwierdzają jakość realizowanej przez siebie pracy, wraz z każdym, kolejnym projektem.

  Każda ze zrealizowanych przez firmę inwestycji, odznacza się idealnym położeniem – które z jednej strony gwarantuje ciszę, spokój i kameralność, z drugiej zaś, szeroką dostępność wszelkich miejskich udogodnień, a także możliwość szybkiego przedostania się do centrum miasta. Firma przy doborze działki odpowiedniej pod daną inwestycję, zwraca uwagę na stan infrastruktury drogowej, odległości względem innych dzielnicy oraz na działanie transportu publicznego w danej okolicy.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  604 950 502
  Adres:
  ul. Lekcyjna 2
  Strona www:
  https://www.hot-invest.pl/