HSD Inwestycje Plus

Aktualne inwestycje dewelopera HSD Inwestycje Plus - 1 obiekt

1 Maja

1 Maja

 • Cena: od 3 800 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Nowe mieszkania Kielce

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera HSD Inwestycje Plus

  HSD Inwestycje Plus – firma, która budując, nie psuje krajobrazu. Deweloper realizuje swoje inwestycje na terenie Województwa Świętokrzyskiego. W portfolio HSD Inwestycje Plus znajdziemy wiele zrealizowanych inwestycji – wszystkie je łączy kilka wspólnych mianowników, dwa najważniejsze to ambitny projekt architektoniczny i zawsze dobrze skomunikowana lokalizacja. Na przestrzeni lat swojej działalności, firma zdążyła zdobyć szerokie uznanie Inwestorów, którzy darzą ją głębokim zaufaniem.

  Co sprawiło, że firma cieszy się tak dużym zaufaniem? Solidność, ciężka praca i determinacja w dążeniu do celu – celu, jakim jest realizacja ambitnych projektów. Projektów, które nie burzą otaczającego je krajobrazu, a stają się jego częścią. Solidność to kolejny ważny czynnik, który przekłada się na sukces firmy. Przejawia się ona zarówno w jakości wykonania oferowanych inwestycji, jak i w relacji z Klientem.

  Firma ceniona jest za poczucie bezpieczeństwa, jakim obdarzony zostaje przez nią Klient. Lokując środki w oferowanych inwestycjach, Inwestor zyskuje pewność, że jego środki złożone są w dobrych rękach. Każdorazowo rozpoczęcie prac budowlanych przez HSD Inwestycje Plus, zostaje poparte szeregiem szczegółowych analiz – wszystko po to, aby oferować wyłącznie opłacalne inwestycje oraz zapewnić wygodę i komfort życia mieszkańców.

  Firmowy zespół, swoje doświadczenie zdobywał w trakcie swojej wieloletniej obecności w branży deweloperskiej oraz piastując wysokie stanowiska w czołowych firmach deweloperskich. Odznaczają się oni dobrą znajomością rynku nieruchomości. Posiadają również dobrze rozbudowaną sieć kontaktów, która pozwala im na podejmowanie współpracy ze znanymi i cenionymi w całym kraju fachowcami.

  Deweloper realizuje inwestycje, które na stałe wpisują się w mapę architektoniczną Kielc. Przodujący deweloper w Kielcach, zdaje sobie sprawę z wagi, jaką niesie za sobą realizacja kolejnych projektów budowlanych – kreując nasze otoczenie, firma współpracuje z wiodącymi biurami architektonicznymi, to one są autorami nietuzinkowych, ponadczasowych projektów architektonicznych oferowanych inwestycji.

  HSD Inwestycje Plus, nie jest sprzedawcą. Jest partnerem, który wspiera Klienta w realizacji celu, jakim jest zakup wymarzonego mieszkania. Obsługa firmy posiada szerokie kompetencje w zakresie dopełniania formalności oraz wiedzę przydatną przy finalizowaniu spraw urzędowych związanych z zakupem nieruchomości. Pracownicy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wspierają Klienta na każdym etapie realizacji projektu.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  508378638
  Adres:
  ul. Mała 18
  Strona www:
  https://www.hsd-inwestycje.pl/