1 Maja

1 Maja1 Maja
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 3 800 za m²
Liczba Mieszkań
132
Powierzchnia
87.14 - 279.06 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne:
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

1 Maja to coś więcej niż kolejna ”inwestycja mieszkaniowa składająca się z dwóch budynków wielorodzinnych”, to coś ponadprzeciętnego. 1 Maja to inwestycja, w każdym calu skrojona na potrzeby Klienta wymagającego. 1 Maja to wygoda, komfort i wysoki standard życia codziennego. To doskonała lokalizacja, pozwalająca cieszyć się kameralnością, ale jednocześnie nieograniczająca dostępu do wszelkich miejskich udogodnień. To solidne ściany, zza których nie usłyszysz sąsiada i Twoje własne miejsce, do którego chcesz wracać po intensywnym, spędzonym w pracy dniu.

Całość inwestycji 1 Maja składa się z dwóch budynków wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Miejsca postojowe znajdują się w naziemnym garażu. W budynkach znajdują się 132 lokale mieszkalne, o zróżnicowanym metrażu – osiedle zostało zaprojektowane zarówno z myślą o osobach planujących zakup apartamentu inwestycyjnego położonego w atrakcyjnej lokalizacji, jak i o młodych rodzinach, poszukujących komfortowego kilkupokojowego mieszkania. W budynkach znajdziemy również część usługową, co znacząco wpływa na wygodę mieszkania.

Budynki odznaczają się swoja nowoczesną, a zarazem ponadczasową architekturą – estetyczny projekt osiedla charakteryzuje zgranie urbanistyczne wszystkich elementów jego infrastruktury. Pomiędzy budynkami znajduje się dziedziniec, strefa relaksu z ławeczkami i dużą ilością zieleni. Całość osiedla jest ogrodzona, a strefy wspólne dostępne wyłącznie dla mieszkańców. Taki układ osiedla sprawia, że pomimo jego lokalizacji w centrum 200-tysięcznego miasta jego mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą, spokojem i kameralnością!

Każde z mieszkań posiada pełną instalację multimedialną. Ponieważ każdy budynek został wykonany na bazie nowoczesnych, energooszczędnych materiałów budowlanych, mieszkańcy mogą cieszyć się niższymi opłatami eksploatacyjnymi. Niezależnie od metrażu i ilości pomieszczeń, każde z mieszkań zostało wpisane w konstrukcję budynku w taki sposób, aby przez cały dzień było odpowiednio nasłonecznione – co znacząco przekłada się na komfort mieszkania i stwarza szerokie możliwości aranżacyjne i wykończeniowe. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają własny ogródek, a te na wyższych kondygnacjach loggia lub balkony.

Realizatorem inwestycji jest HSD Inwestycje – firma deweloperska ciesząca się ogromnym zaufaniem ze strony inwestorów. Atrakcyjność jej oferty potwierdza doskonały stosunek jakości wykonania oferowanych mieszkań, do ich ceny za metr kwadratowy. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte II kwartale 2017, zakończono je w IV kwartale 2019. Inwestycje mieszkaniowe w Kielcach, cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem, czego dobrym przykładem jest sprzedaż mieszkalnych w prezentowanej inwestycji. Obecnie w inwestycji 1 Maja, nie znajdziemy mieszkań dostępnych w sprzedaży.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w centrum Kielc przy ulicy 1 Maja 62-66 w pobliżu Ronda Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Centralne położenie osiedla na mapie dużego polskiego miasta, otwiera przed jego mieszkańcami dostęp do wszelkich wielkomiejskich udogodnień. Na terenie Kielc znajdziemy 5 kin, muzea i inne instytucje kultury. W centrum działa również kilka siłowni i klubów fitness, a dobre skomunikowanie tej części miasta z innymi jego dzielnicami pozwala na łatwe przemieszczanie się po nim. Infrastruktura drogowa jest bardzo dobrze rozwinięta, a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej, oddalony jest o zaledwie 40 metrów od inwestycji 1 Maja.

Kielce to miasto pełne zieleni – wypoczniemy w jednym ze znajdujących się tutaj parków, warto również zwiedzić otaczające miasto lasy, na których terenie znajdziemy liczne szlaki piesze i rowerowe. Obowiązkowym punktem na mapie miasta jest Rezerwat Przyrody Kadzielnia, oraz znajdujące się w nim jaskinie.

Na zakupy możemy udać się do jednej z czterech, znajdujących się w mieście galerii, lub mniejszych centrów handlowych. Codzienne zakupy możemy zrealizować w jednym z licznych dyskontów czy sklepów osiedlowych. Na uwagę zasługuje również dobrze rozwinięta oferta gastronomiczna – w Kielcach zjemy zarówno dania kuchni świata, jak i wyśmienite specjały kuchni lokalnej. Całość popijemy doskonałym, kraftowym piwem.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²