Inwest DFB & TEO s.c.

Aktualne inwestycje dewelopera Inwest DFB & TEO s.c. - 1 obiekt

Fiołkowa 10

Fiołkowa 10

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 1 kwartał 2022
 • Miasto: Łódź

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Inwest DFB & TEO s.c.

  INWEST DFB & TEO S.C. – firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej. Jest to wiodący deweloper w Łodzi, którego projekty budowlane spotkały się z szerokim uznaniem zarówno wewnątrz branży deweloperskiej i architektonicznej, jak i poza nią – cenione są za wybitną jakość wykonania oraz stonowaną i nowoczesną architekturę, która doskonale zgrywa się z otoczeniem oferowanych obiektów.

  Ponad trzy dekady obecności na rynku mieszkaniowym i budowlanym, przełożyły się na ogromne doświadczenie w budowie obiektów użyteczności publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym. Kontrahenci cenią sobie współpracę z firmą INWEST DFB & TEO S.C., za jej rzetelność oraz sumienne podejście do każdego zlecenia, a także jasne zasady zawarte w czytelnie napisanych umowach. Deweloper posiada stabilne zaplecze finansowe, które jest gwarantem jego ciągłości działania i realizowania kolejnych projektów budowlanych, niezależnie od aktualnej ilości sprzedanych mieszkań. Inwestycja w mieszkania oferowane przez INWEST DFB & TEO S.C., obarczona jest niskim ryzykiem – środki ulokowane w oferowanych nieruchomościach, złożone są w dobrych rękach, a z czasem zaczną procentować.

  Podjęcie każdej decyzji o rozpoczęciu prac budowlanych, popiera szczegółowy research i analiza opłacalności danej inwestycji. Deweloper bada również otoczenie planowanych realizacji oraz skomunikowanie ich adresu z głównymi częściami miasta. Dlatego nawet jeśli deweloper aktualnie oferuje mieszkania w cichej i kameralnej okolicy, to są one dobrze skomunikowane i bez problemu dostaniemy się z nich do centralnych części miasta, zarówno rowerem czy samochodem, jak i komunikacją miejską.

  Wysoki standard obsługi Klienta to kolejna zaleta tego dewelopera – wszelkie formalności dopełniane są sprawnie, a wysoce wykwalifikowana kadra świadczy fachowe wsparcie merytoryczne, w razie wystąpienia jakichkolwiek niejasności i problemów. Klient sprawnie przeprowadzony jest przez cały proces – od podpisania umowy deweloperskiej aż po przekazanie kluczy do mieszkania.

  W okolicy oferowanych mieszkań znajdziemy parki, szkoły, lokale gastronomiczne i usługowe. Ich architektura jest nowoczesna, a zarazem ponadczasowa – elewacja wygląda świeżo i niezwykle estetycznie. Wnętrza wykonane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół projektu budowlanego – wysoce wykwalifikowana kadra budowlana realizuje swoje prace przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Solidnie murowane i proste ściany, dobrze osadzone markowe okna i porządne drzwi wejściowe to wizytówka tego dewelopera.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  694215326
  Adres:
  ul. Targowa 27
  Strona www:
  https://fiolkowa10.pl/