Fiołkowa 10

Fiołkowa 10
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
8
Powierzchnia
133 - 151 m²
Liczba pokoi
4 - 5
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Na terenie Łodzi powstanie nowe, eleganckie osiedle. Fiołkowa 10 to luksusowe apartamenty w ekskluzywnej części miasta. Niewielka ilość mieszkań i doskonała jakość ich wykonania są wizytówką tego miejsca. Przestronne apartamenty w pobliżu terenów doskonałych do rekreacji są doskonałym wyborem dla osób poszukujących nieruchomości o podwyższonym standardzie na terenie Łodzi.

Nowa inwestycja w Łodzi jest kameralna, powstanie tu zaledwie 8 mieszkań. Zostały one rozlokowane w 4 budynkach. Każdy z nich jest dwupiętrowy. Dzięki temu apartamenty zapewniają prywatność i duża przestrzeń. Doskonała aranżacja stwarza miejsce dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę. Mieszkania dostępne są w różnych metrażach i układach.

Dodatkowa przestrzeń w budynkach zostanie stworzona dzięki balkonom i tarasom na piętrach oraz ogrodom na parterze. Lokatorzy zyskają więc możliwość oryginalnej aranżacji i dodatkowe miejsce do odpoczynku wśród przyrody w spokojnej okolicy. Budynki są nowoczesne i  wykonane z surowców najlepszej jakości, dzięki czemu mogą służyć przyszłym właścicielom przez długie lata.

Aktualna oferta obejmuje 8 mieszkań, a biuro deweloperskie zajmujące się zarządzaniem projektem to  Inwest DFB & TEO s.c. Deweloper udziela wszystkich informacji, które mogą pomóc w dokonaniu wyboru mieszkania. Jest to firma, która zapewnia pełnię bezpieczeństwa finansowego swoich klientów. Obecnie Inwestycja jest w trakcie budowy.  Apartamenty będą oddane do użytku na przełomie 2021 i 2022 roku.

Lokalizacja inwestycji

Dzięki dojrzałym i odważnym decyzjom dewelopera Inwest DFB & TEO s.c. nowa inwestycja Fiołkowa 10 ma doskonałą Lokalizację w centrum Łodzi. Jednocześnie mieszkańcy mogą korzystać z leśnych terenów przeznaczonych do rekreacji. Jest to zatem doskonale zlokalizowane miejsce, gdzie można wieść wygodne życie w jednej z największych polskich aglomeracji.

Jest to jedno z najważniejszych miast w Polsce. Z uwagi na historię miasta jest to również kolebka polskiego przemysłu. Dzisiaj Łódź jest miejscem, gdzie działają różne firmy, doskonale rozwija się życie kulturalne i artystyczne, działa tu wiele społeczności, a mnóstwo osób z pełną świadomością decyduje się na życie we właśnie tym miejskim ośrodku.

Do dyspozycji mieszkańców oddano wiele atrakcji. Na terenie Łodzi działają teatry , kina i galerie. Dzięki Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej odbywają się tu najważniejsze premiery filmowe, a przyszli artyści spędzają tu swoje studenckie lata. Oferta edukacyjna miasta zapewnia kompletną edukację na każdym szczeblu kształcenia, działają tu przedszkola, szkoły uczelnie wyższe i wiele placówek , które pozwalają rozwijać umiejętności i pasje.

Inwestycja Fiołkowa 10 jest usytuowana w dzielnicy Bałuty, która zapewnia nieruchomości kameralność i świetną komunikację z resztą miasta. Infrastruktura wokół nieruchomości stale się powiększa, co zapewnia dodatkowy komfort i nowoczesne rozwiązanie niedaleko osiedla. Działają tu linie tramwajowe i autobusowe, a najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 200 metrów od inwestycji. Można stąd bezpiecznie poruszać się po wszystkich zakątkach Łodzi za pomocą ekologicznego transportu publicznego.

Bałuty to jedna z największych dzielnic Łodzi. Przed laty była to głównie industrialna część miasta, jednak teraz jej dawny potencjał jest wykorzystywany przez wielbicieli architektury i designu. Dawne przestrzenie przemysłowe są zamieniane w nowoczesne budynki i świetnie komponują się z nowoczesną architekturą powstającą w miejskim pejzażu. Znajduje się tu wiele ważnych kompleksów i miejskich instytucji, a jednym z nich jest Centrum Manufaktura, które dzięki doskonałemu projektowi stało się nowoczesną wizytówką miasta.

W pobliżu inwestycji powstało też wiele miejsc sprzyjających aktywności sportowej. Lasy i Parki znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Fiołkowej 10 i zapewniające spokojny charakter w okolicy są doskonałym miejscem na poranny jogging lub popołudniowy spacer. W mieście działają też obiekty sportowe, siłownie i kluby fitness oraz gęsta sieć ścieżek rowerowych.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²