IW DOM Sp. z o.o. Sp. K.

Deweloper IW DOM Sp. z o.o. Sp. K. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera IW DOM Sp. z o.o. Sp. K.

Z czym kojarzy Ci się dom? Z pewnością, bezpieczeństwem, z czymś, co będzie trwało przez lata. Jaka więc powinna być firma budująca jego konstrukcję? Pewna, rzetelna i posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku. Taka powinna być firma budująca budynki domowe – bo IW DOM Sp. z o.o. Sp. K. stawia budynki, budowę domu pozostawia ich Nabywcom.

IW DOM to firma deweloperska, która od lat realizuje inwestycje mieszkaniowe w sektorze budownictwa o niskiej zabudowie – w jej portfolio znajdziemy domy wolnostojące i bliźniacze, a także wille i szeregowce. Firma cieszy się powszechnym uznaniem na lokalnym rynku, jest to efektem konsekwentnie realizowanej przez nią polityki, która opiera się na jakości działania na każdej płaszczyźnie – zarówno od strony prawno-formalnej, w relacji z Klientem, jak i od strony samej realizacji prac budowlanych. Bezkompromisowe podejście w kwestii dotrzymania wysokich standardów przez tę firmę, szybko zostało docenione i zauważone przez Inwestorów – którzy chętnie lokują środki w oferowanych przez IW DOM inwestycjach, uznając je za pewną lokatę środków. „Wiodący deweloper we Wrocławiu w zakresie budownictwa mieszkaniowego o niskiej zabudowie” – takim mianem często określa się tę firmę i nie jest to bynajmniej marketingowym frazesem, a efektem ciężkiej pracy wykonywanej przez lata.

Współpraca z Klientem dla IW DOM jest podstawą powodzenia każdej inwestycji – firma buduje budynek, w którym druga strona transakcji zbuduje dom, ciepłe i przytulne miejsce, do którego będzie chciała wracać po długim, spędzonym w mieście dniu. Dlatego IW DOM przechodzi przez cały proces zakupu nieruchomości wraz z Klientem, wspierając go przy dopełnianiu wszelkich obowiązkowych formalności. Firma otwarta jest również na uwagi Nabywcy odnośnie naniesienia zmian na projekt zakupionego mieszkania – jeśli pozwala na to dany etap realizacji prac budowlanych, poprawki zostaną zrealizowane.

Na lokalizacje realizowanych inwestycji, IW DOM najchętniej wybiera kameralne przedmieścia Wrocławia, lub okoliczne miejscowości, zawsze uwzględnia dobre skomunikowanie danej działki, a także jej otoczenie – w którym znajdziemy szkoły, przedszkola oraz rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. Nieruchomości oferowane przez IW DOM, doskonale wpisują się w otoczenie swoją niebanalną architekturą. Firma współpracuje z renomowanymi architektami przy opracowywaniu projektów oferowanych inwestycji. Układ pomieszczeń jest również starannie przemyślany – wnętrza są przestrzenne, ich dobre nasłonecznienie sprawia, że wydają się wizualnie większe, niż są w rzeczywistości, co stwarza ogromne możliwości w zakresie aranżacji.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  666899531
  Adres:
  ul. Modlińska 31a
  Strona www:
  https://willedomaslaw.pl/deweloper/