Kapital Nieruchomości

Aktualne inwestycje dewelopera Kapital Nieruchomości - 1 obiekt

Slavita Park

Slavita Park

 • Cena: od 6 400 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022
 • Miasto: Dawidy Bankowe

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Kapital Nieruchomości

  Kapital Nieruchomości to przedsiębiorstwo z doświadczeniem, dzięki któremu wypracowało ono sobie solidną pozycję na lokalnym sektorze budownictwa mieszkaniowego. Podczas swojej dotychczasowej działalności firma osiągnęła sukcesy, które pomogły firmie wyrobić w swojej specjalizację solidną markę. Deweloper we Wrocławiu ma swoją siedzibę i głównie na tym obszarze prowadzi swoją działalność.

  Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości są to obszary, które doskonale są znane przedsiębiorstwu.  Domenę firmy jest to, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie i zapewnia kompleksową obsługę. Firma kieruje się również tym, aby oferowane przez nią usługi w obrocie nieruchomościami oraz związanym z tym doradztwem prawnym i inwestycyjnym były przyjazne dla każdego typu osób, które decydują się na powierzenie swoich interesów firmie, zarówno dla indywidualnych klientów, inwestorów jak i deweloperów. Kapital Nieruchomości gwarantuje, że wszelkie podejmowane przez nią działania będą widoczne dla klienta, będą dla niego transparentne. Wszelkie umowy i dokumenty powiązane z dokonywaniem transakcji są przez zespół specjalistów szczegółowo analizowane.

  Firma działa zgodnie ze swoją misją, którą jest skupianie bardzo dużej wagi na bezpieczeństwie transakcji, sprawnym działaniu oraz na silnych relacjach z klientami i partnerami biznesowymi. Obrót nieruchomościami dla całego zespołu Kapital Nieruchomości można stanowi obiekt jej pasji, dlatego można mieć pewność, że każda podjęta przez firmę inwestycja będzie wykonana w należyty sposób – będzie solidna i trwała.

  Firma w swojej działalności wykorzystuje wyłącznie materiały najlepszej jakości, a usługi oferowane przez nią są adekwatne do zapotrzebowań klienta. Przedsiębiorstwo chętnie się dzieli swoimi umiejętnościami, swoim know-how i wieloletnim doświadczeniem w branży, które na przestrzeni lat udało się jej nabyć.

  Niezależnie od tego, czy klientem jest osoba kupująca nieruchomość, człowiek ją wynajmująca czy jest  on deweloperem – firma ma zasoby, które pozwolą kupić, sprzedać, wynająć, ale też sprawnie zarządzać całym procesem inwestycyjnym w efektywny sposób. Co równie ważne cały proces jest niezwykle bezpieczny. Za każdym razem, gdy firma podejmuje się takiego wyzwania, daje jej to  motywację do dalszego działania.

  Spółka posiada doświadczony sztab profesjonalistów, w tym doświadczony zespół doradców ds. nieruchomości i prawników. Dzięki temu klient nie musi przejmować się wszelkimi formalnościami, gdyż załatwia je firma. Pośrednicy, którzy obracają nieruchomościami, posiadają wymagane licencje, więc żaden z kupujących nie musi się obawiać, że będzie obsługiwany przez nie będącego ekspertem w tej dziedzinie człowieka.

  Posiadane doświadczenie, wyspecjalizowany skład oraz niezbędne umiejętności i wiedza dają silne fundamenty do zaufania temu deweloperowi. Oprócz tego solidnie wykonywane inwestycje zwiększają tę wiarygodność. Dzięki temu wszystkiemu firma od kilku lat utrzymuje na rynku solidną markę, której zaufało już wielu klientów.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  746370743
  Adres:
  al. Jana Matejki 2c/3
  Strona www:
  http://osiedleslonecznapolana.com