M3 Invest

Aktualne inwestycje dewelopera M3 Invest - 1 obiekt

Potokowa Apartamenty

Potokowa Apartamenty

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 2 kwartał 2022
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera M3 Invest

  M3 Invest – firma deweloperska z Wrocławia, która dzięki swojej długiej obecności w branży nieruchomości, zdążyła już na stałe wpisać mapę mieszkaniową tego miasta. Realizowane przez nią inwestycje budowlane charakteryzują się doskonałą jakością wykonania – w konstrukcji oferowanych obiektów zastosowano szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Pracownicy M3 Invest codziennie wspierają swoich Klientów w realizacji marzenia o posiadaniu własnego mieszkania. Są świadomi przeciwności z jakimi zmagają się jej Kontrahenci, dlatego wspierają ich merytorycznie na każdym etapie realizacji projektu. W sektorze domów szeregowych, M3 Invest to najbardziej solidny deweloper we Wrocławiu – zarówno pod względem jakości wykonania samych obiektów, jak i pod względem standardu obsługi Klienta. Każda inwestycja dewelopera jest dobrze przemyślana pod względem lokalizacji i otaczającej ją infrastruktury.

  Dobrym przykładem jest tutaj inwestycja Potokowa Residence II, osiedle jest doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami Wrocławia, a w jego okolicy znajdziemy tereny zielone oraz infrastrukturę mającą realny wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców – sklepy, lokale usługowe i szkołę. Na uwagę zasługuje również nietuzinkowa, nowoczesna architektura oferowanych domów, pod tym względem Potokowa Residence II, jest znowu najlepszą wizytówką tego prężnie rozwijającego się dewelopera z Dolnego Śląska. Budynki wykonane przez M3 Invest, przyciągają przyszłych mieszkańców swoją estetyką i harmonijnym zgraniem z otoczeniem.

  Projekty deweloperskie realizowane są przy wsparciu doświadczonych ekip budowlanych, które korzystają ze sprawdzonych, wysokiej klasy materiałów. Praca z dbałością o najdrobniejsze detale projektu, nie przeszkadza im jednak jego terminowej realizacji.

  Szczegółowo przemyślane projekty budowlane realizowane przez tego dewelopera, wiążą się z niskim ryzykiem inwestycyjnym co znacząco wpływa na komfort i poczucie bezpieczeństwa jej Kontrahentów. Na uwagę zasługuje również fakt, że firma posiada stabilne zaplecze finansowe – pozwala ono jej na stałe rozszerzanie swojego portfolio o kolejne oferty deweloperskie oraz na terminową realizację założeń zawartych w umowach z Kontrahentami.

  Obsługa Klienta wykazuje wysoką kulturę osobistą oraz nie można odmówić jej ogromnych kompetencji do wykonywanego zawodu. Doświadczeni pracownicy są dobrze zaznajomieni z prawem budowlanym oraz zagadnieniami związanymi z realizacją wszelkich formalności dotyczących zakupu nowego mieszkania – dlatego Klient może liczyć na pełne wsparcie z ich strony na każdym etapie realizacji swojego marzenia o posiadaniu wymarzonej nieruchomości.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  577000293
  Adres:
  ul. Krotoszyńska 19A
  Strona www:
  https://www.m3invest.pl/