Maxx Apartamenty

Aktualne inwestycje dewelopera Maxx Apartamenty - 1 obiekt

Maxx Apartamenty

Maxx Apartamenty

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 1 kwartał 2022
 • Miasto: Bielsko-Biała

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Maxx Apartamenty

  Maxx Apartamenty – deweloper realizujący swoje inwestycje budowlane w sektorze mieszkaniowym. Projekty realizowane przez Maxx Apartamenty, skierowane są do osób poszukujących kameralności w sercu miasta. Pomimo centralnej lokalizacji, osiedla kuszą swoich nabywców spokojem i sąsiedzką atmosferą, a także bliskością zieleni i przede wszystkim, wybitną jakością wykonania!

  Maxx Apartamenty – to firma którą często określa się mianem ”najlepszy deweloper w Bielsku-Białej” i nie jest to wyłącznie puste hasło reklamowe – firma zaskarbiła sobie zaufanie Klientów kolejnymi atrakcyjnymi realizacjami, które zostały szeroko docenione również w środowisku branżowym. Główny trzon zespołu firmowego Maxx Apartamenty, składa się z ekspertów mających szerokie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej – doświadczenie to stanowi zaplecze merytoryczne, na bazie którego przygotowywane są dokładne analizy popierające rozpoczęcie każdego projektu.

  Takie podejście do realizacji każdego nowego projektu, skutkuje celnym dobraniem lokalizacji. Pozwala również na zapewnienie potrzeb przyszłych nabywców nieruchomości w oferowanej inwestycji mieszkaniowej – dlatego w okolicy obiektów Maxx Apartamenty znajdziemy sklepy, szkoły, obiekty handlowo-usługowe, czy obiekty rekreacyjne. Pomimo tego, że deweloper na lokalizację swoich inwestycji wybiera centra miast, obiekty otoczone są zielenią, która przynosi ukojenie po dniu spędzonym w biegu.

  Deweloper oferuje mieszkania w podwyższonym standardzie – możemy to zauważyć już od pierwszego przekroczenia progu wejściowego. Solidne równe ściany, dobre rozplanowanie przestrzenne i duże łazienki to kilka cech charakterystycznych, nieruchomości oferowanych przez dewelopera Maxx Apartamenty. Do realizacji prac budowlanych, firma zatrudnia wyłącznie wysoce wykwalifikowane ekipy, które dały poznać się z najlepszej strony, przy realizacji poprzednich projektów. Deweloper Maxx Apartamenty posiada również rozbudowaną sieć kontaktów, dzięki której ma dostęp do markowych materiałów budowlanych w najlepszych na rynku cenach – co z kolei, pozwala na oferowanie niezwykle atrakcyjnych cen za metr kwadratowy, mieszkania w podwyższonym standardzie.

  W kwestii dopełniania wszelkich spraw formalnych związanych z zakupem mieszkania, każdy klient może liczyć na pełne wsparcie obsługi. Pracownicy Maxx Apartamenty przeprowadzają go przez cały proces zakupu mieszkania, formalności upraszczają do absolutnego minimum, a sama umowa deweloperska jest jasna, prosta i czytelna – zarówno dla dewelopera, jak i dla Klienta.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  793093379
  Adres:
  ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej 11
  Strona www:
  http://maxxapartamenty.pl/