MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c.

Aktualne inwestycje dewelopera MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c. - 1 obiekt

Ogrody Zebrzydowska

Ogrody Zebrzydowska

 • Cena: od 7 268 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2021
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c.

  MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c. to firma  deweloperska, która realizuje inwestycje mieszkaniowe. Jej misją jest tworzenie wysoko jakościowych obiektów. Budynki dedykowane są wymagającym klientom, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalność użytkowania. Deweloper z Wrocławia oferuje swoim klientom przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkania.

  Zespół przedsiębiorstwa to profesjonalni, pełni pasji i wieloletniego doświadczenia specjaliści. W swojej pracy dużą wagę przykładają do usatysfakcjonowania klienta, poprzez spełnianie jego oczekiwań i potrzeb. Oferta sprzedaży nieruchomości skierowana jest do rodzin, które wychodzą naprzeciw innowacjom i cenią sobie nowoczesne budownictwo. Firma, realizując inwestycje ,skupia się nie tylko na samym obiekcie, ale także jego otoczeniu. Lokale usytuowane są w doskonałej lokalizacji. Świetnie dopasowują się do cichych i spokojnych osiedli domków jednorodzinnych. Poprzez analizę terenu, mieszkanie w oferowanych przez MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski apartamentach, łączy ze sobą komfort mieszkania pośród natury z możliwością korzystania z udogodnień tętniącego życiem centrum miasta.

  Koszty utrzymania mieszkań są bardzo niskie. Realizowane projekty to przede wszystkim  mieszkania bezczynszowe z własnymi licznikami na wszystkie media. Poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, lokale są energooszczędne, co pozwala na zmniejszenie energochłonności budynku przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego komfortu cieplnego użytkownikom.

  Deweloper jako prężnie rozwijająca się, nowoczesna firma zapewnia klientom dostosowane do potrzeb współczesnego człowieka lokale. Dzięki przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń, firma daje przyszłym mieszkańcom dużą elastyczność w zakresie dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Przemyślany i funkcjonalny układ mieszkań to duże możliwości adaptacyjne.

  Podczas prowadzenia budowy, zespół zawsze działa na korzyść środowiska naturalnego, dlatego okoliczny drzewostan zostaje zachowany. Architektura tworzy z naturą idealnie współgrającą całość.

  Deweloperowi zaufała już rzesza klientów. Dzięki uczciwości i zaangażowaniu, firma może poszczycić się wieloma pozytywnymi opiniami. MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski jest firmą stabilną finansowo, dlatego inwestowanie w mieszkania jest bezpieczną transakcją. Współpracujący ze specjalistami mogą liczyć na słowność, terminowość oraz wywiązywanie się z umów. Ugruntowana pozycja na rynku, współpraca z najlepszymi specjalistami to tylko niektóre elementy, które przyczyniają się do sukcesów spółki. Klienci, którzy zainteresowani są lokalami wychodzącymi z wrocławskiej firmy, mogą liczyć na pomoc fachowych doradców, którzy stale utrzymują z nimi kontakt. Empatia, cierpliwość i kreatywność to podstawowe cechy zespołu firmy deweloperskiej.

  W portfolio firmy znajdują się zrealizowane, nowoczesne inwestycje: przy ulicy Góreckiej 161-163 oraz przy ulicy Uciechowskiej 9-23 we Wrocławiu. Obecnie, zgodnie z filozofią firmy,  prowadzona jest budowa kameralnej zabudowy mieszkaniowej – Ogrody Zebrzydowska.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  504106404
  Adres:
  ul. Śliwkowa 51
  Strona www:
  http://mghaus.pl/