Milart Sp. z o.o. Sp. k.

Aktualne inwestycje dewelopera Milart Sp. z o.o. Sp. k. - 2 obiekty

Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska

 • Cena: od 8 900 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Wrocław
Żmudzka etap II

Żmudzka etap II

 • Cena: od 6 300 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Milart Sp. z o.o. Sp. k.

  Milart Sp. z o.o. Sp. k. deweloper z Wrocławia, który działa na terenie Dolnego Śląska. Firma specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, a swoją aktywność na rynku deweloperskim rozpoczęła w 2000 roku, jako przekształcona ze spółki cywilnej Milart S.c. Przedsiębiorstwo zostało założone przez absolwentów Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Wrocławskiej.

  W skład kompetencji pracowników firmy wchodzi nie tylko realizowanie projektów mieszkalnych, ale także sprzedaż mieszkań w budynkach wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych a także budowa i sprzedażą domów. Wszystkie inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która możliwa jest dzięki użyciu tylko najlepszych, sprawdzonych materiałów. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, nawiązaniu współpracy z renomowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych deweloper może zaoferować mieszkańcom obiekty innowacyjne, budowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zaangażowanie w powierzone zadania, rzetelność oraz profesjonalna obsługa to gwarancja sukcesu wrocławskiej firmy.

  Mieszkania oferowane przez spółkę posiadają zróżnicowany standard, metraże oraz rozkłady pomieszczeń. Dzięki tym rozwiązaniom lokale stają się maksymalnie funkcjonalne i pozwalają na aranżację według potrzeb właściciela. Architekci zadbali o każdy szczegół inwestycji, łączącej w sobie dobry design i nieszablonowe pomysły. Przestronne mieszkania są pełne efektownych rozwiązań. Spajają nowoczesną architekturę z gwarancją bardzo wysokiego standardu. Nowoczesna, starannie zaprojektowana bryła inwestycji doskonale wpisuje się w panoramę i atmosferę miasta. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe zagwarantują trwałość obiektów i ich ponadczasowy styl. Wysoki standard inwestycji i jej znakomita jakość są widoczne w każdym szczególe – od konceptu projektu po wykonanie najmniejszych detali. Nowoczesna architektura wpisuje się w charakter rozwijającego się Wrocławia. Realizując projekty, zespół stara się łączyć tereny zielone z nowoczesnym designem. Nieruchomości stają się wyjątkowe, oryginalne o indywidualnym charakterze.

  Obiekty dedykowane są zarówno osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym mieszkaniem oraz rodzinom, które na stałe poszukują własnego M. Różnorodność w zakresie aranżacji wnętrz, dostosowane do obecnych standardów przestrzenie z pewnością zachęcają do skorzystania z oferty dewelopera. Jako nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma, przedsiębiorstwo stara się wykraczać poza oczekiwania klientów. Zespół wykwalifikowanych doradców oraz specjalistów z zakresu budownictwa dąży do pełnego zadowolenia mieszkańców. Firma chce, aby satysfakcja nie polegała jedynie na kupnie nieruchomości, ale przede wszystkim na wieloletnim użytkowaniu. Milart tworzy mieszkania na lata, w których chce się żyć i rozwijać. Takie działania są możliwe również dzięki usytuowaniu komfortowych lokali w dynamicznie rozwijającym się Wrocławiu.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  71-789-33-89
  Adres:
  Wrocław, ul. Włodkowica 10/4
  Strona www:
  https://milart.pl/