MT Project

Deweloper MT Project nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera MT Project

Firma MT Project realizuje własne projekty inwestycyjne w branży budownictwa mieszkaniowego.

Nasze działania obejmują całość procesu deweloperskiego – od pozyskania gruntów w atrakcyjnych lokalizacjach, poprzez tworzenie projektów we współpracy z najlepszymi biurami architektonicznymi, ponadto uzyskanie zezwoleń na budowę, aż po przekazanie gotowych mieszkań naszym klientom.

Istniejemy na rynku zasadniczo niedługo biorąc pod uwagę największych z branży.  Na pewno jesteśmy pasjonatami i miłośnikami nowoczesnej, stylowej, ale zwłaszcza profesjonalnej architektury, a te elementy wyróżniają nas na tle pozostałych deweloperów z Wrocławia.

Od naszych pracowników wymagamy tego samego. Zatem nasz zespół to grupa ekspertów, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie, cały czas zyskując nowe doświadczenia i rozwijając swoje umiejętności. Tworząc nasze inwestycje w zachodniej części Wrocławia – na Maślicach, Stabłowicach i w Wilkszynie, stawiamy się w Waszej sytuacji  – przyszłych właścicieli i dlatego dbamy o każdy szczegół projektu od ogółu do szczegółu.

O efektach naszej pracy i jakości wykonania na pewno świadczą zadowoleni mieszkańcy naszych nieruchomości, którzy wzbogacili się o nietuzinkowe designerskie domy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz zrealizowanymi już realizacjami, które z całą pewnością lepiej przybliżą dewelopera z Wrocławia firmę MT Project.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia naszej siedziby we Wrocławiu.

Wybór tego odpowiedniego, wymarzonego i docelowego domu we Wrocławiu nie jest łatwy, szczególnie gdy do wyboru mamy takie lokalizacje jak Wilkszyn, Maślice czy Stabłowice. Miejsca te są równie piękne jak i dają nam wiele pod względem oddalenia od miejskiego zgiełku i większej przestrzeni do rekreacji. Jednak dojazd do centrum z naszego domu na Wrocławskich Maślicach czy Stabłowicach nie jest rzeczą trudną. Komunikacja miejska stoi na wysokim poziomie, tak samo jak dojazd za pomocą własnego samochodu. Domy na sprzedaż w tym rejonie to prawdziwa gratka dla miłośników przestrzeni i komfortu, które również dają poczucie bezpieczeństwa i niebanalny design.

Decydując się na nasze nieruchomości mają Państwo pewność, że wybrali rzetelną i w pełni profesjonalną firmę dla której budowa przysłowiowych czterech ścian to chleb powszedni i pasja. Domy na Wrocławskich Maślicach, Stabłowicach i w Wilkszynie to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  +48 71 336 59 47
  Adres:
  Wrocław, ul. Legnicka 51-53
  Strona www:
  https://mtproject.pl/