Osiedle Urodzajna

Aktualne inwestycje dewelopera Osiedle Urodzajna - 1 obiekt

Osiedle Urodzajna

Osiedle Urodzajna

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Śląskie

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Osiedle Urodzajna

  Dobór działki pod realizowaną inwestycję nie jest zadaniem prostym. Deweloper musi zadać sobie pytanie ”W jakim miejscu chciałbym mieszkać?”, ”Jakie warunki powinna spełniać działka, abym właśnie na niej, postawił swój dom?”, ”W jakiej okolicy chciałbym zamieszkać?” – Są to pytania, które doświadczony deweloper zadaje sobie każdorazowo przed rozpoczęciem kolejnego projektu. Firma Osiedle Urodzajna, zadawała te pytania tak długo, aż otrzymała na nie wyczerpujące odpowiedzi – a ich efektem, są oferowane przez nią inwestycje.

  Firma została założona celem sprzedaży mieszkań w danej inwestycji, jednak jej zaplecze stanowi zespół przedsiębiorców posiadających szerokie doświadczenie w branży deweloperskiej i finansowej. Są to osoby, które z powodzeniem realizują kolejne projekty deweloperskie, mają również szerokie kompetencje w zakresie nadzoru realizacji projektów budowlanych. Lokalizacja oferowanych mieszkań jest dobrze skomunikowana z centrum Bielska-Białej.

  W jakiej okolicy chciałbym zamieszkać? Jest to kameralna spokojna okolica, która jednocześnie stwarza dostęp do wszystkich miejskich udogodnień – bliskość centrum, okolica, w której znajdziemy szkoły, sklepy oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Z drugiej zaś strony, osiedle oferuje wiele atutów przedmieścia – piękne tereny zielone zachęcające do wykonywania długich spacerów, kameralny klimat i bezpieczna okolica to tylko kilka z nich.

  Obiekty odznaczają się klasyczną, estetyczną architekturą, a na ich terenie znajdziemy trawniki, ścieżki wewnętrzne oraz miejsca parkingowe. Mieszkania oferowane przez dewelopera, wykonane są z dbałością o najdrobniejszy detal, za realizację prac budowlanych odpowiadają podwykonawcy, którzy jakość swojej pracy potwierdzili przy innych projektach realizowanych przez członków zespołu Osiedle Urodzajna.

  Jakości wykonania oferowanych obiektów nie powstydziłby się najlepszy deweloper w Bielsku-Białej. Równe solidnie murowane ściany, markowe okna, szerokie klatki schodowe i komfortowy układ pomieszczeń – to tylko kilka pozytywnych cech oferowanych przez dewelopera inwestycji.

  Oferta dewelopera skierowana jest zarówno do młodych rodzin, jak i osób szukających mieszkania inwestycyjnego – dzięki dobrej lokalizacji apartamenty będą szybko zyskiwały na wartości, a lokata środków w inwestycjach proponowanych przez dewelopera, wiąże się z pewnym zyskiem.

  Bogate doświadczenie członków zespołu zaangażowanych w projekt Osiedle Urodzajna, pozwoliło od podszewki poznać przeciwności, z jakimi muszą się zmagać mieszkańcy oferowanych przez dewelopera inwestycji. Pracownicy biura obsługi chętnie wspierają Klientów przy pokonywaniu wszelkich przeciwności, doradzają przy wypełnianiu dokumentacji i oferują czytelne umowy deweloperskie – starając się działać zgodnie z pytaniem ”Jak chciałbym być obsłużony, w trakcie zakupu wymarzonego mieszkania?”

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  665444555
  Adres:
  ul. Gazownicza 5
  Strona www:
  https://osiedleurodzajna.pl/