P.H.U. Partner

Aktualne inwestycje dewelopera P.H.U. Partner - 4 obiekty

Corner Park

Corner Park

 • Cena: od 7 800 za m²
 • Termin oddania: 1 kwartał 2022 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Pruszków
Osiedle Pod Klonami IX

Osiedle Pod Klonami IX

 • Cena: od 5 700 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2022 roku
 • Miasto: Mazowieckie
Stacja Mińsk

Stacja Mińsk

 • Cena: od 6 800 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2023 roku
 • Miasto: Mazowieckie
Bemo Park

Bemo Park

 • Cena: od 9 900 za m²
 • Termin oddania: 2 kwartał 2021 roku
 • Miasto: Warszawa

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera P.H.U. Partner

  Jedną z najbardziej rozpoznawalnych i nowoczesnych firm pochodzących z Mińska Mazowieckiego jest P.H.U. PARTNER. Swoją działalność na rynku deweloperskim rozpoczęli już w 1993 roku. Dzięki inwestycjom zrealizowanym w samym Mińsku Mazowieckim, do użytku zostało oddanych aż 2500 mieszkań. Dodatkowo stworzono również osiedla domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych, postawionych w malowniczych rejonach, takich jak:

  W ofercie firmy można znaleźć również wiele przeróżnych inwestycji komercyjnych, jak chociażby hotele, galerie handlowe, supermarkety, magazyny wielkopowierzchniowe i partnerskie stacje paliw. PHU Partner — deweloper w Mińsku Mazowieckim — cechuje się wieloletnim doświadczeniem oraz znakomitą znajomością mazowieckiego rynku nieruchomości, co pozwala na ciągłe umacnianie pozycji firmy oraz konsekwentne wdrażanie w życie coraz to nowszych i większych projektów. Przy współpracy, klienci mają zapewnione profesjonalne doradztwo oraz pełną pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z konkretnymi bankami, korzystne ceny mieszkań i lokali, indywidualnie opracowany harmonogram spłat. Wielkie sukcesy firmy zawdzięczane są wielu wykwalifikowanym pracownikom, dzięki którym grupa zyskała zaufanie oraz wsparcie klientów i cały czas wbija się na szczyt najlepszych firm deweloperskich w Polsce, zostawiając całą konkurencję w tyle.

  Sukcesy PHU Partner są doceniane nie tylko przez liczne instytucje miejskie i powiatowe, ale także przez niezależne biznesowe – przykładem może być ostatnia Nagroda Pulsu Biznesu za zajęcie trzeciego miejsca w województwie mazowieckim w prestiżowych „Filarach Polskiej Gospodarki” 2010 roku. Przedsiębiorstwo zostało również uhonorowane prestiżowym Certyfikatem Lodołamacze 2011 za zasługi dla wspierania zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Docenione zostało również przez miesięcznik „Forbes” w rankingu Firm Rodzinnych, zajmując pierwsze miejsce dla firm z przychodami poniżej 100 milionów w województwie mazowieckim. Firma figuruje również jako członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

  PHU Partner jako jedno z niewielu biur deweloperskich jest także właścicielem dwóch partnerskich stacji paliw BP:

  Stacje te oferują wysokiej jakości paliwo, bogaty asortyment akcesoriów samochodowych oraz dobrze zaopatrzone sklepy. Funkcjonują przy nich nowoczesne myjnie samochodowe ręczne lub automatyczne. Dodatkowo na stacji w Stojadłach znajduje się duży parking dla samochodów ciężarowych oraz kabiny prysznicowe i bistro z bogatą ofertą gastronomiczną.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  25 759 52 10
  Adres:
  Mińsk Mazowiecki, ul. Dąbrówki 30
  Strona www:
  http://www.phupartner.pl/