Bemo Park

Bemo ParkBemo ParkBemo ParkBemo ParkBemo ParkBemo ParkBemo ParkBemo Park
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2021 roku
Cena
od 9 900 za m²
Liczba Mieszkań
78
Powierzchnia
37.92 - 83.18 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nowa inwestycja w Warszawie Bemo Park to nowy projekt inwestycyjny na terenie Bemowa. Nieruchomość jest realizowana przez P.H.U. Partner. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto waha się pomiędzy dynamicznym życiem w środku miasta a spokojem, jakie dają przedmieścia. Inwestycja łączy pozytywy tych dwóch lokacji i daje do dyspozycji wspaniały projekt w doskonałej lokalizacji.

Bemo Park — Dla wszystkich poszukujących wygody i ciszy

Zgodnie z projektem do użytku zostaną oddane z 78 nowych mieszkań o 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 w cenie od 588 770 zł oraz 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 80 m2 w cenie od 760 328 zł. Dzięki dodatkowej przestrzeni w postaci balkony loggii lub ogródka, mieszkania będą wyjątkowo jasne i przestronne. Dzięki temu klienci posiadają szeroką ofertę i możliwość dopasowania lokalu do swoich indywidualnych potrzeb.

Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną, gdzie znajduje się hala garażowa z parkingiem. Zastosowano w nim nowe rozwiązanie- platformy, dzięki którym uzyskano dodatkową przestrzeń na miejsca postojowe. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla wygody przyszłych rodzin zamieszkujących Bemo Part, parter inwestycji został zaadoptowany na przedszkole. W inwestycji znajdzie się również 10 lokali usługowo-handlowych.

Deweloper korzysta ze swojego doświadczenia i stara się oddać w ręce klientów idealną realizację projektu. Dokłada wszelkich starań, aby obiekt został ukończony w terminie i spełnił oczekiwania przyszłych użytkowników. Dlatego każdy etap prac jest nadzorowany i weryfikowany w celu natychmiastowego wykrycia drobnych przeciwności. Rozpoczęcie budowy miało miejsce pierwszym kwartale 2019 roku, a planowane oddanie do użytkowania jest przewidywane na trzeci kwartał 2021 roku. Aktualnie w inwestycji Bemo Park w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 80 metrów kwadratowych, w cenie od 9 920 zł za metr kwadratowy.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja obiektu jest jego ogromnym atutem. Dawny industrialny charakter miejsca jest dziś doskonale zaadaptowany do potrzeb miejskiego życia. Z uwagi na nowopowstałe obiekty mieszkalne rozwija się tu również miejska infrastruktura i doskonała komunikacja. Warszawskie Bemowo jest znane z lotnictwa i zabudowy wojskowej, często odbywają się tu pokazy lotnicze, a w niedalekiej odległości działają lotniska. Widowiska organizowane na terenie dzielnicy cieszą się dużą popularnością i są bardzo oryginalną atrakcją.

Zachodnia dzielnica Warszawy jest w większości pokryta lasami i parkami, które doskonale oddalają zgiełk miasta od położonych tam osiedli. Największym z nich jest Park Leśny Bemowo. Towarzystwo natury pozwala na oderwanie się od dynamicznego życia i związanego z nim stresu. W zamian, mieszkańcy cieszyć się rytmicznym życiem w zgodzie z naturą oraz rozkoszować się jej kojącym wpływem. Doskonale zatem nadaje się dla wszystkich poszukujących ciszy i miejsc na rekreacje. W obrębie dzielnicy oprócz parków i lasów znajdują się również rezerwaty przyrody i liczne ścieżki rowerowe. W jej granicach można również znaleźć wiele  tras idealnych do biegania i spacerów oraz siłowni w plenerze.

O krok od centrum

Bemo Park jest idealnie skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Mieszkańcy inwestycji mogą z łatwością dostać się do ścisłego centrum Warszawy z pomocą transportu publicznego. W obrębie najbliższej okolicy znajdują się linie tramwajowe i autobusowe. Do dalszych części miasta można dostać się za pomocą metra oraz kolei podmiejskiej. Dzięki temu można korzystać z urokliwych terenów na obrzeżach miasta, jaki uczestniczyć w centrum wydarzeń życia społecznego i kulturalnego stolicy.

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Okolica inwestycji posiada również doskonałą infrastrukturę, idealnie wpływającą na komfort życia jej mieszkańców. Jest tu wiele ośrodków edukacyjnych, przedszkoli i szkół, do których mieszkańcy mogą udać się spacerem. W bliskim sąsiedztwie znajduje się też duża liczba centrów medycznych. Niedaleko znajdują się centra handlowe, obiekty usługowe, urzędy i instytucje. Pozwala to załatwić większość spraw i codziennych komfortowych warunkach i krótkim czasie w najbliższej okolicy. Dlatego większość spraw można załatwić w niedalekim sąsiedztwie inwestycji.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²