PCG Sp. z o.o. sp. k.

Aktualne inwestycje dewelopera PCG Sp. z o.o. sp. k. - 1 obiekt

Victoria Apartments

Victoria Apartments

 • Cena: od 7 500 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2021 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Szczecin

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera PCG Sp. z o.o. sp. k.

  PCG to deweloper z Wrocławia o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Przedsiębiorstwo jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w segmencie budownictwa. Głównym obszarem działalności firmy jest realizacja inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych. Ze względu na duże ambicje zespołu oraz doświadczenie zdobywane przez lata, firma rozwija swoje działania o kolejne obszary. Dzięki wysokiej pozycji wśród deweloperów PCG wstąpiło do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

  Posiadanie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej oraz kreatywność pozwoliła przedsiębiorstwu wkroczyć w ambitny rynek budownictwa i rozpocząć tworzenie inwestycji bardziej wymagających. W swoim portfolio marka posiada wybudowanie inwestycji premium.

  Po sukcesach odniesionych na rynku nieruchomości przedsiębiorstwo postanowiło rozbudować swoją Grupę. Decyzja o rozszerzeniu działalności pojawiła się w 2018 roku. Wtedy to powstał innowacyjny salon sprzedaży, który połączony został z showroomem. Obiekt pozwala klientom przyjrzeć się nieruchomościom, które zostaną wybudowane w przyszłości. W nowoczesnym salonie możliwa jest dokładna prezentacja mieszkań i przedstawienie zainteresowanym ponad 6 000 wzorów materiałów wykończeniowych. Nieruchomość wybudowana przez przedsiębiorstwo zdecydowanie wyróżnia firmę na tle konkurencji i przyciąga zainteresowanie klientów. Ponadto, w tym samym roku PCG rozpoczął współpracę z firmą Modernbud. Jest to jeden z największych deweloperów w Legnicy, który posiada 30-letnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Połączenie sił dwóch znaczących przedsiębiorstw pozwala na zapełnienie portfolio innowacyjnymi, wysokiej jakości nieruchomościami.

  Głównym obszarem działalności dewelopera jest Wrocław oraz Legnica. To tam powstało 9 projektów mieszkaniowych. Jednak zespół przedsiębiorstwa nie zatrzymuje się jedynie na tych terenach. Przedsiębiorstwo rozpoczęło pracę także w Szczecinie i tam skupia się na tworzeniu budynków premium. W planach jest także budowa nieruchomości na terenach zachodniej Polski.

  Głównym celem działalności przedsiębiorstwa jest zbudowanie wysokiej jakości nieruchomości, które będą spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz ambicjom zespołu przedsiębiorstwo dostosowuje projekty do potrzeb współczesnych klientów. Bardzo dobra znajomość rynku pozwala na realizację inwestycji mieszkaniowych zgodnych z obecnie panującymi na rynku nieruchomości trendami. Z pozytywnymi opiniami spotyka się nie tylko wysoka jakość budownictwa, ale także bardzo dobra jakość obsługi klientów. Wysokie kompetencje interpersonalne, empatia oraz sumienność owocuje rzeszą zadowolonych i usatysfakcjonowanych mieszkańców. Przedsiębiorstwo oferuje także wykończenie mieszkań pod klucz oraz możliwość skorzystania z doradztwa finansowania zakupu nieruchomości. Działania przedsiębiorstwa zostały wyróżnione również w środowisku branżowym. PCG otrzymało tytuł Rzetelnej Firmy, Dewelopera Roku 2013 czy nagrodę Inwestycji Roku 2014.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  735200001
  Adres:
  ul. Życzliwa 19
  Strona www:
  https://pcg.pl/