PO Nelle

Aktualne inwestycje dewelopera PO Nelle - 1 obiekt

Osiedle Nelle

Osiedle Nelle

 • Cena: od 6 200 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2022 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera PO Nelle

  PO Nelle deweloper w Kobylinie, to przedsiębiorstwo ogólnobudowlane będące rodzinną firmą z bogatymi tradycjami, które sięga a okresu aż sprzed I wojny światowej. Jej założycielem oraz pierwszym właścicielem firmy był Kazimierz Podziemski vel Noelle, który działając na terenie Niemiec, zmienił nazwisko na łatwiej wymawiane przez obcokrajowców – był to dziadek Mirosława Nelle. Ojciec pana Mirosława Jan otrzymał nazwisko Nelle w wyniku pomyłki urzędnika pracującego w Magistracie w Kobylinie, który dokładnie w takim brzmieniu zapisał je w księgach. Mirosław Nelle zdobywał wiedzę w firmie swojego ojca, którą później do 1988 roku wspólnie prowadzili pod nazwą „Zakład murarski Jan i Mirosław Nelle”. Wraz z dniem, w którym jego ojciec przeszedł na emeryturę, rozpoczął samodzielną działalność w roku 1992, zmieniając nazwę firmy na „Zakład Ogólnobudowlany Mirosława Nelle”. Zmiana nazwy firmy na obecną nastąpiła z 1999 roku.

  Siedzibą firmy pozostał Kobylin, natomiast biuro znajduje się we Wrocławiu w budynku wybudowanym przez firmę dla Spółdzielni Mieszkaniowej „OAZA”. Poza Kobylinem, miejscowościami i gminami ościennymi firma działa również na terenie Poznania (od 1990 roku) oraz we Wrocławiu (od roku 1992). Przedsiębiorstwo działa na rzecz wielu inwestorów wykonujących zróżnicowane roboty budowlane, na przykład:

  Doświadczenie w realizacji wszelkiej maści obiektów poparte jest znakomitymi referencjami nabywców. Jest to firma oferująca atrakcyjne lokalizacje, na których postawione są osiedla, gdzie króluje cisza i spokój. Wysoka jakość konstrukcji, rzetelność wykonywanych prac, dotrzymywanie terminów czy przejrzystość warunków zakupu to tylko jedne z niewielu plusów współpracy z Nelle.

  Inwestycje firmy Nelle są rozwiązaniem idealnym dla:

  Jest to firma, która może zapewnić swoim klientów pewność i bezpieczeństwo w realizacji planów, gdyż mimo panującej ciężkiej sytuacji w wielu krajach na świecie, wciąż posiadają stabilną sytuację finansową. Jest to bardzo ważne dla wszystkich nabywców, mają dzięki temu pewność, że projekt przedsiębiorstwa Nelle zostanie doprowadzony do końca z zadowalającym skutkiem – a nie przerwany w trakcie budowy lub jeszcze przed jej rozpoczęciem.

  Celem firmy jest zapewnienie wszystkim klientom poczucia komfortu i bezpieczeństwa, zadowolenia z przebiegu transakcji oraz satysfakcji z nabytej inwestycji. Każdy nabywca jest traktowany na wysokim poziomie, z należytym szacunkiem i ciepłem jak na rodzinną firmę przystało. Właśnie dlatego wszyscy, którzy mają już za sobą współpracę z Nelle są tak bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecają ją innym zainteresowaniem.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  713723568
  Adres:
  ul. Kościuszki 78/10
  Strona www:
  https://nelle.pl/