Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Aktualne inwestycje dewelopera Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. - 4 obiekty

Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław
Miasto Ogród Karłowice

Miasto Ogród Karłowice

 • Cena: od 10 000 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2021 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław
Partynice House

Partynice House

 • Cena: od 7 500 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław
Wybrzeże Reymonta

Wybrzeże Reymonta

 • Cena: brak
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Nowe mieszkania Wrocław

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

  Domy szeregowe i wielorodzinne, apartamentowce, powierzchnie biurowe i obiekty handlowo usługowe – szeroka gama projektów zrealizowanych przez Rafin Developer robi wrażenie, jaką jednak wartość miałoby tak bogate portfolio bez towarzyszącego mu zadowolenia Nabywców? Dlatego Rafin Developer dokłada wszelkich starań, aby każdy realizowany przez niego projekt, został dopracowany w najdrobniejszym detalu. To właśnie te detale przekładają się na jakość oferty – firma wymieniana jest jako czołowy deweloper we Wrocławiu, a jej rzetelność i solidność potwierdzona jest ogromnym kredytem zaufania udzielonym przez Inwestorów.

  Firma Rafin Developer została założona w 2000 roku i należy do grupy kapitałowej Dexpol, która od ponad trzech dekad obecna jest na wrocławskim rynku. Przynależność do grupy Dexpol jest gwarantem stabilności działania, a także bogatego zaplecza merytorycznego, zbudowanego na wieloletnim doświadczeniu – obok niego, równie ważne jest zaplecze finansowe. Firma sukcesywnie rozbudowuje swój portfel nieruchomości, a jej kapitał zakładowy wynosi 241 mln zł. To zaplecze finansowe jest gwarantem stałego działania firmy i podejmowania się przez nią realizacji kolejnych projektów, niezależnie od aktualnej ilości sprzedanych mieszkań. Pewnością, która jest unikatem w dzisiejszych, niepewnych czasach.

  Oferta tego dolnoślaskiego dewelopera jest efektem stałego monitorowania rynku i badania aktualnych potrzeb wymagającego Klienta – w jej portfolio znajdziemy inwestycje, które na stałe wpisały się w krajobraz mieszkaniowy Wrocławia. Kilka z nich to na przykład leżące w samym centrum Wrocławia osiedle Kępa Mieszczańska, osiedla domów w zabudowie szeregowej „12 miesięcy”, czy wciąż powstające i realizowane w kilku etapach osiedle Wybrzeże Reymonta na wrocławskim Śródmieściu – zupełnie nowa dzielnica dla 2000 mieszkańców.

  W ramach dopasowywania oferty do potrzeb współczesnego Klienta – Rafin Developer, zdecydował o podjęciu współpracy z renomowaną firmą z Warszawy – KODO. KODO to ceniona w branży mieszkaniowej firma, która zajmuje się pełną aranżacją i wykończeniem mieszkań, tworząc w ten sposób przyjazne przestrzenie, do których codziennie wracasz z przyjemnością. Dzięki tej współpracy Rafin Developer jest w stanie oferować nie tylko mieszkania w stanie deweloperskim, ale również wykończone „pod klucz” w zgodzie z wytycznymi Nabywcy, i gotowe do zamieszkania zaraz po odbiorze kluczy do wymarzonego mieszkania!

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  71 788 78 88
  Adres:
  ul. Stawowa 13
  Strona www:
  https://rafin-developer.pl/