Real-Construct Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Real-Construct Sp. z o.o. - 1 obiekt

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

 • Cena: od 9 000 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2023
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Real-Construct Sp. z o.o.

  Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową, zatrudniającą około 400 pracowników. Firma działa od 1994 roku. W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budowlane. Dysponujemy solidną bazą sprzętową.
  Mamy duże doświadczenie organizowania pracy w różnych krajach i w różnych systemach prawnych. Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku. Wysoka jakość i terminowość naszych robót znajduje uznanie u inwestorów krajowych i zagranicznych, czego wyrazem jest częste zlecanie do realizacji kolejnych inwestycji przez tych samych klientów.

  W roku 2009 Real-Construct stworzył dział inwestycyjno – budowlany, którego głównym profilem jest działalność deweloperska. W ciągu 10 lat udało się przekazać do użytkowania 10 inwestycji – 211 mieszkań. Spółka realizuje inwestycje jako Generalny Wykonawca oraz posiada swój portfel inwestycyjny, który tworzą: biuro przy ul. Siewnej, tereny w Balicach gdzie prowadzony jest parking i trwają przygotowania nad projektem hotelu, tereny w Brzegach gdzie planowana jest budowa wielkopowierzchniowej hali magazynowej.

  Firma angażuje środki w działalność charytatywną. Posiada już zabezpieczone środki finansowe wraz z dopracowaną koncepcją na bardzo nowoczesne schronisko dla zwierząt. Obecnie poszukuje gminy, która udostępni teren pod jego wybudowanie.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  603 670 000
  Adres:
  Kraków, ul. Królewska 65
  Strona www:
  https://real-inwestycje.pl/