SAMM-BUD Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera SAMM-BUD Sp. z o.o. - 1 obiekt

Zielony Gaj 5

Zielony Gaj 5

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 3 kwartał 2021
 • Miasto: Kraków

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera SAMM-BUD Sp. z o.o.

  SAMM-BUD Sp. z o.o. to deweloper w Mogilanach – tam znajduje się bowiem jego siedziba. Firma działa od wielu lat, dzięki czemu posiada doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego. Założono  ją w 2014 roku. Obszarem jej działalności jest miasto Kraków i jego okolice.

  Spółka ta została założona jako firma rodzinna, dzięki czemu doskonale zna ona potrzeby swoim klientów. Osoby pracujące w firmie dokładają wszelkich starań, aby każdy z nabywców był potraktowany w sposób jak najbardziej profesjonalny. Spółka wciąż podejmuje działania, które mają na celu zwiększyć i tak już dużą wiarygodność w oczach klientów, zarówno obecnych, jak i tych przyszłych.

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w budowie mieszkań, apartamentów, ale także domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojącej. Firma składa się z ludzi zorientowanych na cel, przyjaznych drugiemu człowiekowi, kreatywnych, przepełnionych pozytywną energią, ale co najważniejsze dla klientów, również solidnych. Są to profesjonaliści znający się na swoim fachu, dbają o to, aby nawet najmniejszy szczegół przeprowadzanej przez nich inwestycji  był dopracowany w każdym calu.

  Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje, że usługa będzie wykonana w najwyższym standardzie i  jakości. Firma budując każdy z budynków wkłada w nie całe swoje serce i posiadane umiejętności. Inwestycje, które realizują, starają się, aby były połączone blisko

  z naturą miasta Kraków, a domy stawiane przez to przedsiębiorstwo są połączeniem trwałości,  solidności, funkcjonalności wnętrz oraz nowoczesnej architektury – czyli tego wszystkiego, co jest najważniejsze dla każdego klienta.

  Materiały używane przez firmę podczas wznoszenia różnorodnych przedsięwzięć są bardzo wysokiej jakości. Przedsiębiorstwo to również pozwala każdemu nabywcy na dokonanie zmian w projekcie swojego domu, co tylko potwierdza fakt, że firma jest przyjazna dla każdej osoby, która decyduje się na skorzystanie z usług tego dewelopera.

  Podczas swojej wieloletniej przygody z nieruchomościami, firma dokonała wiele zyskownych inwestycji, z czego jest niezwykle dumna. Najważniejsze dla spółki jest jednak pełne zadowolenie swoich klientów. W tym celu przedsiębiorstwo dokłada starań, aby ich usługi były coraz lepsze i prostsze.

  Profesjonalny proces obsługi klienta towarzyszy na każdym etapie realizowania inwestycji, zarówno na jej samym początku, ale również pod koniec realizacji przedsięwzięcia – aż po oddanie kluczy do nowo wybudowanego mieszkania. Ponadto firma regularnie sprawdzają opinie o swoich usługach, konsultują się z klientami, po to, aby wyciągnąć wnioski, co wymaga jeszcze poprawy oraz to, które elementy usług ludzie cenią sobie najbardziej. Dzięki takiemu rozwiązaniu spółka stale usprawnia procesy w firmie, a klientom przynosi to jeszcze bardziej zadowalające efekty.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  534197727
  Adres:
  ul. Parkowa 7A
  Strona www:
  http://samm-bud.pl