HRMS Invest

Aktualne inwestycje dewelopera HRMS Invest - 1 obiekt

Wzgórze Wielickie

Wzgórze Wielickie

 • Cena: od 7 700 za m²
 • Termin oddania: 3 kwartał 2023
 • Miasto: Wieliczka

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera HRMS Invest

  Inspiruje Nas otoczenie

  W HRMS-invest zespół architektów, inżynierów oraz analityków biznesowych realizuje projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego, wypoczynkowego oraz handlowo-usługowego. Założenia inwestorów wykonujemy w sposób kompleksowy odpowiadając na podstawowe potrzeby, oraz rolę inwestycji w przestrzeni towarzyszącej.

  Projektujemy i budujemy z poszanowaniem kierunków świata, lokalnych uwarunkowań oraz istniejącej architektury. W swojej działalności cenimy sobie prostotę, poszukując idealnego połączenia formy z funkcją. Staramy się nadać realizowanym inwestycjom ponadczasowy charakter. Kładziemy szczególny nacisk na optymalne rozplanowanie przestrzeni oraz dobór lokalizacji. Za pomocą programów komputerowych wizualizujemy każdą inwestycję wraz z najdrobniejszymi detalami oraz zagospodarowaniem terenu.

  Doświadczenie zdobywamy nieprzerwanie od 2010 roku. Dzięki niemu potrafimy ocenić bieżącą i przyszłą sytuację rynkową. Przewidujemy jej konsekwencje, chroniąc interesy klientów. Działalność w grupie powiązanych spółek zapewnia nam stabilność finansową. Wpływa to na pewności i bezpieczeństwo inwestycji.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  696 411 136
  Adres:
  ul. Wałowa 4, Wadowice
  Strona www:
  https://hrms-invest.pl/